Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 23. novembris

Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds

Horoskops aunam

Ja esi nobriedis sakārtot materiālās attiecības ar saviem darba devējiem, rēķinies, ka daudz kas paliks līdz galam nepateikts un īstenie apstākļi neizrunāti. Izplūdušie un izvairīgie formulēji visus iesaistītos atstās tajā pašā lietu skaidrības pakāpē, kur sākāt.

Horoskops vērsim

Šodien tev šķitīs, ka tur tālumā, kur tevis nav, mīt visas tavas iespējas. Tevi vilktin vilks sazvērestības teoriju virzienā. Vai tās būs tevis paša inscenētas vai piedalīsies kāda kolēģa projektiņā, tikai nepārkāp ētikas robežu.

Horoskops dvīņiem

Savu ambīciju apmierināšanai vari atļauties krietni vairāk, nekā pienāktos. Īpaši, ja finansējums nāk no uzņēmuma maciņa. Pirms meties nākošā darījuma apskāvienos, brīdi aizdomājies, vai tavs sponsors var to atļauties.

Horoskops vēzim

Tā kā pašam nebūs lielas skaidrības par savu varēšanu un gribēšanu un vēl jo grūtāk būs tās noformulēt, izvairies no jebkādām vienošanām, konsultāciju pakalpojumiem un līdzīgām darīšanām. Tavu kolēģu rīcība būs emocionāla, nevis objektīva.

Horoskops lauvai

Šodien atsakies no uzdevumu veikšanas, kur vajadzīgs ass prāts un skaidra domāšana. Vari veltīgi visu dienu nosēdēt un nekas sakarīgs un, galvenais turpmākai lietošanai piemērots, nebūs sanācis.

Horoskops jaunavai

Darbā tikšanās ar biznesa smagsvariem būs tieši laikā, tomēr lielus pirkumus un apjomīgus darījumus nevajadzētu slēgt. Ilgoties pēc nesasniedzamā un skaistā nav liegts, tas pat būtu ieteicams mērenās devās.

Horoskops svariem

Nesaprotama dilemma tevi būs pārņēmusi un neļausies risinājumam. Pat gribēdams, nevarēsi pieņemt izšķirošus lēmumus un spert radikālus soļus. Pēcpusdiena rādās produktīvāka.

Horoskops skorpionam

Būsi vienkārši garām slīdošo notikumu vērotājs bez emocionālās piesaistes. Arī darba vidē būsi pasīvs, kas var izraisīt nelabvēļu kritiku. Vari laist gar ausīm viņu runas, bet, ja viņi ķeras pie ieročiem, nāksies uzspēlēt kariņu.

Horoskops strēlniekam

Šodien pirmo dienas daļu ieteicams pavadīt nedaudz pavaļojoties vai apgūstot iekavēto preses apskatu. Izkaisītās uzmanības noskaņojums mainīsies uz vakara pusi, un tad jau parādīsies apetīte pēc intelektuālām un lietišķām aktivitātēm.

Horoskops mežāzim

Tevi šodien vilks pie taustāmām, materiālām un arī dārgām lietām vien. Prāts palīdzēs un, pēc garām un pamatīgām sarunām ar sevi pašu, jau nedaudz vieglāk skatīsies uz dzīvi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien ar to saņemšanos un koncentrēšanos būs, tā kā būs. Zināms ja kas neiet, jāmet pie malas un jānodarbojas ar pilnīgi citām lietām. Tās citas lietas vislabāk izvēlēties pēc loģikas, nevis sajūtu reģistra.

Horoskops zivīm

Šodien atturies no savu patieso domu atklāšanas. Kritizētie cilvēki neko neaizmirsīs un neko nepiedos. Arī ar savām vēlmēm nekļūsti uzmācīgs, vari sakaitināt pat mazos un miermīlīgos radījumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV3 ziņas

Pētījums: Latvijas skolēnu prasmes sadarboties savā starpā ir zem vidējā līmeņa

Pētījums: Latvijas skolēnu prasmes sadarboties savā starpā ir zem vidējā līmeņa

OECD starptautiskā pētījumā pirmo reizi izvērtējusi skolēnu sadarbības prasmes. Tās uzskata par būtisku priekšnoteikumu bērna personības attīstībā. Latvijas skolēnu rezultāti pētījumā nav pārāk labi – viņu sadarbības iemaņas novērtētas zemāk nekā vidēji OECD valstīs. Turpretī igauņu skolēnu sasniegumi ir vieni no visaugstākajiem. 

Kamēr siguldiete Tatjana špricēja valsts apmaksātās zāles, viņai palicis tikai sliktāk un sliktāk

Kamēr siguldiete Tatjana špricēja valsts apmaksātās zāles, viņai palicis tikai sliktāk un sliktāk 3

Simt tūkstoši eiro. Tik lielu summu līdz šim samaksājusi siguldiete Tatjana, ilgstoši cīnoties ar melanomu. Sievietes stāsts izgaismo absurdo situāciju, kurā valsts kompensējamo zāļu sarakstā neatrodas patiesi efektīvas zāles, taču vieta atrodas medikamentiem, par kuru pozitīvo ietekmi nav pārliecības. Neraugoties uz audzēju, Tatjana ir gatava cīnīties – gan par savu veselību, gan par izmaiņām ačgārnajā zāļu pieejamībā.

Koalīcijas partijas cer uz Vienotības “izveseļošanos”

Koalīcijas partijas cer uz Vienotības "izveseļošanos"

Spītējot “Vienotības” aizvien izteiktākai sadrumstalotībai, visi partijas Saeimas frakcijas deputāti nākamā gada budžetu sola atbalstīt, un tādējādi valdības stabilitāti neapdraudēt. Vienlaikus, pārējās abas koalīcijas partijas – ZZS un “Nacionālā apvienība” mudinājušas “Vienotību” savākties, lai varētu kopā turpināt strādāt gan līdz nākamā gada Saeimas vēlēšanām, gan arī pēc tam. Eksperti gan uzskata, ka šādi izteikumi ir liekulīgi.

“Kustība Par!” cer reorganizēt “Vienotību” un sola sakārtot izglītības nozari

"Kustība Par!" cer reorganizēt "Vienotību" un sola sakārtot izglītības nozari 2

Grandioza izglītības reforma, atstājot tikai labākās skolas – šis ir viens no postulātiem, uz kuriem savu nākotnes skatījumu būvē partija “Kustība Par!”. Uz tās konferenci šodien pulcējās ap simts aktīvistu, tostarp vairāki bijušie un esošie “Vienotības” politiķi. Abi spēki tik cieši saauguši, ka “Kustība “Par!”” pat rosina mainīt “Vienotības” Saeimas frakcijas nosaukumu un darbības principus.

Dzīvības cena – 100 000 eiro? Melanomas slimniece aicina valsti kompensēt efektīvas zāles

Dzīvības cena – 100 000 eiro? Melanomas slimniece aicina valsti kompensēt efektīvas zāles 1

Simt tūkstoši eiro. Tik lielu summu līdz šim samaksājusi siguldiete Tatjana, ilgstoši cīnoties ar melanomu. Sievietes stāsts izgaismo absurdo situāciju, kurā valsts kompensējamo zāļu sarakstā neatrodas patiesi efektīvas zāles, taču vieta atrodas medikamentiem, par kuru pozitīvo ietekmi nav pārliecības. Neraugoties uz audzēju, Tatjana ir gatava cīnīties – gan par savu veselību, gan par izmaiņām ačgārnajā zāļu pieejamībā.

“Mēs esam mazā skaitā, bet mums ir tādas zvaigznes, ar kurām lepojas arī citas tautas!” Vējonim aizlūst balss, runājot par latviešu sasniegumiem

tikai te! "Mēs esam mazā skaitā, bet mums ir tādas zvaigznes, ar kurām lepojas arī citas tautas!" Vējonim aizlūst balss, runājot par latviešu sasniegumiem 5

Sagaidot Latvijas simtgadi, TV3 18. novembra vakarā piedāvās tikšanos ar visiem pieciem atjaunotās Latvijas prezidentiem. Viņi dalīsies atmiņās par savas prezidentūras emocionālākajiem mirkļiem un raudzīsies Latvijas nākotnē, diskutējot par demogrāfiju, imigrāciju un citiem aktuāliem jautājumiem.