Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. februāris

Vitauts, Smuidra, Smuidris

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien, lai sasniegtu iecerēto, nāksies demonstrēt visu savu īpašību un iemaņu buķeti – uzņēmību, agresivitāti, drosmi, talantus. Ja mēģināsi palikt remdenā komforta zonā, visi lauri tiks kādam ambiciozākam konkurentam.

Horoskops vērsim

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir drošas. Tava reputācija tikai pieaugs, ja atļausies nodemonstrēt kādu no savām slēptajām prasmēm.

Horoskops dvīņiem

Savas taisnības izsalkumu remdēsi ar apkārtējo cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj ieslēgt vismaz trešo ātrumu.

Horoskops vēzim

Darbā centies ielikt visu savu radošās pašizpausmes dzirksti un atklāt savu slēpto potenciālu gan priekšniekiem, gan darba biedriem par izbrīnu. Skaudīgajiem un nenovīdīgajiem par spīti neizrādi, ja kas noiet greizi.

Horoskops lauvai

Šodien tev pietrūkst spriedzes un dinamikas. Ja tevi pārņem sajūta, ka diena nelietderīgi izniekota, paskaties uz notiekošo no cita skatupunkta. Vajadzētu pamēģināt kaut ko nebijušu, tu to noteikti nenožēlosi.

Horoskops jaunavai

Šodienas priecīgajiem notikumiem līdzi vilksies tāda neparedzētos blakus efektu astīte, kas kopējo bildi nedaudz pabojās. Izdevumi, ar kuriem rēķinājies, var beigu galā sanākt lielāki vai arī pasākums, uz kuru esi uzaicināts, tev izvērtīsies par samērā dārgu izpriecu.

Horoskops svariem

Personīgajās attiecībās, pēc vairāk vai mazāk veiksmīga Valentīnu perioda, vari mēģināt meklēt atslēgšanos vai aizmiršanos tālumā. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību.

Horoskops skorpionam

Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās. Uzdrīkstēšanās un patiess pozitīvisms kausēs pat visaukstāko priekšnieku un nelabvēļu sirdis.

Horoskops strēlniekam

Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr uzbrūkošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt. Ja ne, tev nāksies norīt kādu krupi.

Horoskops mežāzim

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ieteicams nodarboties ar pašanalīzi vai kādu līdzīgu garīgu praksi.

Horoskops ūdensvīram

Diena piemērota, lai tu atmūķētu savu prasmju pūra lādi un krāmētu visus savus dārgumus uz galda. Atklāj savu slēpto potenciālu gan pasūtītājiem, gan konkurentiem. Par izbrīnu vai arī par spīti!

Horoskops zivīm

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Nākotnes plānos nebūs vietas gadījuma iegribām, intrigām un mirkļa vājumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV3 ziņas

Pensionārei, kuras kaņepju ražu likvidēja policija, 4000 eiro kompensācijas vietā tiek piedāvāti 27 eiro

Pensionārei, kuras kaņepju ražu likvidēja policija, 4000 eiro kompensācijas vietā tiek piedāvāti 27 eiro 58

Viļānu novadā dzīvojošā pensionāre, kuras dārzā likumsargi nogrieza vairākus simtus kaņepju stādu, kas vēlāk izrādījās narkotiskas vielas nesaturoši, prasījusi 4089 eiro kompensāciju – 3000 eiro par veselības pasliktināšanos pēc pārdzīvotajiem satraukumiem un 1089 eiro par neiegūtajām kaņepju sēklām, vēsta laikraksts “Latvijas Avīze”.

16 ASV štati iesūdz tiesā Trampu par viņa lēmumu valstī izsludināt ārkārtas stāvokli

16 ASV štati iesūdz tiesā Trampu par viņa lēmumu valstī izsludināt ārkārtas stāvokli 6

Arvien vairāk ASV štatu iesūdz tiesā valdību. Tiek apstrīdēts prezidenta Donalda Trampa lēmums izsludināt ārkārtas stāvokli, lai tādā veidā iegūtu naudu mūra būvniecībai uz ASV un Meksikas robežas. Trampa pretinieki ir pārliecināti, ka prezidenta apgalvojumi par krīzi uz robežas ir blēdīšanās, lai iegūtu naudu projektam, kuru Kongress attiecies iekļaut budžetā. 

Labklājības ministre Petraviča saņem “brāzienu” no Saeimas deputātiem

Labklājības ministre Petraviča saņem “brāzienu” no Saeimas deputātiem 17

Skaļa otrdien izvērtās Sociālo lietu komisijas sēde Saeimā. To apmeklēja arī labklājības ministre – viņa vienlaikus ir arī deputāte – Ramona Petraviča (KPV LV). Viņai nācās uzklausīt pārmetumus nekompetencē no citiem parlamentāriešiem. Iespēju satikt ministri klātienē izmantoja arī vairāki vecāki, kuri audzina bērnus ar smagu invaliditāti. 

Viņķele apņēmības pilna atteikties no iecerētā divu grozu principa veselības aprūpē

Viņķele apņēmības pilna atteikties no iecerētā divu grozu principa veselības aprūpē 4

Jaunā valdība un jaunā veselības ministre prāto, kā tad, beigu beigās, būtu jāizskatās veselības aprūpes sistēmai Latvijā. Kā zināms, ir apņēmība atteikties no tā arī neieviestās divu grozu sistēmas. Taču, lai visiem būtu pieejams kvalitatīvs medicīnas pakalpojumu pilnais grozs, vajag naudu. Tāpēc var nākties celt sociālās iemaksas – vismaz tiem strādājošajiem, kuriem pērn tas netika izdarīts. Premjers par iespējamām izmaiņām nodokļos gan pagaidām ir piesardzīgs.

Izgāžas uzņēmēju iecere izveidot nolietotu riepu izgāztuvi Rīgā

Izgāžas uzņēmēju iecere izveidot nolietotu riepu izgāztuvi Rīgā

Bet Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja pagaidām apturējusi firmas “Eko Recycling” vēlmi Rīgā, Ganību dambī, izveidot pamatīgu riepu pārstrādes vietu. Esot jātiek skaidrībā par to, cik uzticami ir šie uzņēmēji. Jo iepriekšējā pieredze liecina, ka Rīgu – tāpat kā citas vietas Latvijā – izmanto vienkārši kā bīstamo atkritumu izgāztuvi. 

"Muceniekos" izcēlies konflikts, kurā cietis robežsargs

"Muceniekos" izcēlies konflikts, kurā cietis robežsargs 9

Valsts robežsardzes (VRS) aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā “Mucenieki” ievietota persona pagājušās nedēļas nogalē uzbrukusi robežsargam, kuram nav nodarītas būtiskas traumas, apstiprināja VRS preses pārstāve Kristīne Pētersone.

"Danske Bank" pārtrauks darbību Baltijas valstīs un Krievijā

"Danske Bank" pārtrauks darbību Baltijas valstīs un Krievijā 1

Dānijas banka “Danske Bank” pārtrauks darbību Baltijas valstīs un Krievijā, otrdien paziņoja “Danske Bank” dažas stundas pēc tam, kad Igaunijas finanšu uzraudzības institūcija deva rīkojumu slēgt “Danske Bank” filiāli Igaunijā tajā notikušās liela mēroga naudas atmazgāšanas dēļ.

Vidusskolēni no nākamā gada varēs padziļināti apgūt pašu izvēlētos priekšmetus

Vidusskolēni no nākamā gada varēs padziļināti apgūt pašu izvēlētos priekšmetus 6

Ja viss noritēts pēc plāna, jau nākamgad vidusskolēni mācīsies pēc jaunā satura modeļa, kas nozīmēs iespēju padziļināti apgūt skolēnam interesējošos mācību priekšmetus. Plānots, ka lielāko daļu laika jaunieši mācītos vispārīgos mācību priekšmetus, bet atlikušo – veltītu padziļinātām mācībām. Solīts, ka izmaiņas neietekmēs ne kopējo stundu skaitu, ne jauniešu noslodzi.