Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Horoskops aunam

Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr uzbrūkošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt. Ja ne, tev nāksies norīt kādu krupi.

Horoskops vērsim

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Nākotnes plānos nebūs vietas gadījuma iegribām, intrigām un mirkļa vājumam.

Horoskops dvīņiem

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ieteicams nodarboties ar pašanalīzi vai kādu līdzīgu garīgu praksi.

Horoskops vēzim

Diena piemērota, lai tu atmūķētu savu prasmju pūra lādi un krāmētu visus savus dārgumus uz galda. Atklāj savu slēpto potenciālu gan pasūtītājiem, gan konkurentiem. Par izbrīnu vai arī par spīti!

Horoskops lauvai

Šodien, lai sasniegtu iecerēto, nāksies demonstrēt visu savu īpašību un iemaņu buķeti – uzņēmību, agresivitāti, drosmi, talantus. Ja mēģināsi palikt remdenā komforta zonā, visi lauri tiks kādam ambiciozākam konkurentam.

Horoskops jaunavai

Darbā centies ielikt visu savu radošās pašizpausmes dzirksti un atklāt savu slēpto potenciālu gan priekšniekiem, gan darba biedriem par izbrīnu. Skaudīgajiem un nenovīdīgajiem par spīti neizrādi, ja kas noiet greizi.

Horoskops svariem

Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās. Uzdrīkstēšanās un patiess pozitīvisms kausēs pat visaukstāko priekšnieku un nelabvēļu sirdis.

Horoskops skorpionam

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir drošas. Tava reputācija tikai pieaugs, ja atļausies nodemonstrēt kādu no savām slēptajām prasmēm.

Horoskops strēlniekam

Savas taisnības izsalkumu remdēsi ar apkārtējo cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj ieslēgt vismaz trešo ātrumu.

Horoskops mežāzim

Šodien tev pietrūkst spriedzes un dinamikas. Ja tevi pārņem sajūta, ka diena nelietderīgi izniekota, paskaties uz notiekošo no cita skatupunkta. Vajadzētu pamēģināt kaut ko nebijušu, tu to noteikti nenožēlosi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas priecīgajiem notikumiem līdzi vilksies tāda neparedzētos blakus efektu astīte, kas kopējo bildi nedaudz pabojās. Izdevumi, ar kuriem rēķinājies, var beigu galā sanākt lielāki vai arī pasākums, uz kuru esi uzaicināts, tev izvērtīsies par samērā dārgu pasākumu.

Horoskops zivīm

Personīgajās attiecībās, pēc vairāk vai mazāk veiksmīga aptumsumu un Valentīnu perioda, vari mēģināt meklēt atslēgšanos vai aizmiršanos tālumā. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV3 ziņas

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Aizsardzības ministrija: Pret Latviju tiek izvērsta masveida informācijas operācija

Aizsardzības ministrija: Pret Latviju tiek izvērsta masveida informācijas operācija 3

Aizsardzības ministrija vērš uzmanību, ka saistībā ar pēdējo dienu notikumiem banku sektorā un ar Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu, ir augsta varbūtība, ka tiek īstenota no ārienes organizēta plaša mēroga informācijas operācija, kas pēc struktūras un izpildījuma ir identiska tām, kas tika novērotas priekšvēlēšanu laikā ASV, Francijā un Vācijā.

Rimšēvičs: Guseļņikova teiktais par Renāra Kokina lomu nav taisnība

Rimšēvičs: Guseļņikova teiktais par Renāra Kokina lomu nav taisnība

“Norvik bankas” lielākā akcionāra Grigorija Guseļņikova ziņu aģentūrai AP teiktais, ka Renārs Kokins Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vārdā mēģinājis izspiest naudu, neatbilst patiesībai, otrdien preses konferencē sacīja Rimšēvičs, kuru Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) tur aizdomās par kukuļa pieprasīšanu un saņemšanu.

Skandāli finanšu sektorā valsts budžetam draudus nerada, apliecina finanšu ministre

Skandāli finanšu sektorā valsts budžetam draudus nerada, apliecina finanšu ministre 3

Arī valdība pirmdien strādāja ārkārtas režīmā. Amatpersonas atzīst, ka visi šie notikumi bojās valsts kredītreitingu. Tas nozīmē, ka naudas aizņemšanās starptautiskajos tirgos kļūs dārgāka. Taču, piemēram, ar “Parex” krahu šie notikumi nekādi neesot salīdzināmi. Finanšu ministre apgalvo, ka notiekošais “ABLV Bank” valsts budžetu neapdraudēs. Arī premjera vērtējumā, “ABLV Bank” ir nozīmīga finanšu iestāde, taču problēmas šajā bankā Latvijas ekonomikai “sistēmisku” apdraudējumu nerada. 

Rimšēvičs kategoriski nepiekrīt pret viņu izvirzītajām aizdomām

Rimšēvičs kategoriski nepiekrīt pret viņu izvirzītajām aizdomām 23

Sestdien aizturētais Latvijas Bankas prezidents pirms pusstundas tika atbrīvots. Kāds labs draugs par viņu iemaksājis KNAB prasīto 100 000 eiro drošības naudu. Savu vainu Rimšēvičs noliedz. Kad Rimšēvičs tiks atbrīvots, līdz pēdējam brīdim nebija zināms, bet viņa iznākšanu visas dienas garumā gaidīja daudzi žurnālisti. 

Ilmārs Rimšēvičs no policijas aizvests uz KNAB

Ilmārs Rimšēvičs no policijas aizvests uz KNAB 1

Kā liecina “TV3 Ziņu” rīcībā esoša neoficiālā informācija, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, kuru sestdien aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), pirmdienas pievakarē no aizturēšanas izolatora ir aizvests uz KNAB ēku.