Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 24. aprīlis

Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Horoskops aunam

Nebūtiskie ierobežojumi nespēs tevī iznīdēt saskarsmes un runātprieku. Pat viedokļu atšķirība tikai piemetīs garšvielas un radīs patīkamu uzbudinājumu. Vakarpusi ieplāno, lai varētu doties ārā no mājas un tiktos ar draugiem.

Horoskops vērsim

Šodien būs sakāpināta pienākuma un atbildības sajūta. Vairāk to izjutīsi pret savu ģimeni un tuviniekiem nekā pret sevi pašu. Sadzīves darbu kontekstā šodien nāktos nodrošināties no neuzmanības un paviršības kļūdām.

Horoskops dvīņiem

Pieaugs tava emocionalitāte jebkuras problēmas risinājumu meklējumos. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tavu reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodiena drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā zels un plauks sasteigti risinājumi un secinājumi. Neuzsāc nevienu nopietnu izskaidrošanos, bet pievērsies tikai pašu aktuālāko tēmu izpētei.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pieskaņoties apkārtējo vajadzībām. Intuitīvi vairo intensīvas komunikācijas un kopā būšanas iespējas. Partneru noskaņojums var ļoti ietekmēt tavu sajūtu un veselību.

Horoskops jaunavai

Tevī modīsies interese un nepieciešamība pēc savas veselības un labsajūtas uzlabošanas. Neeksperimentē ar nepārbaudītām metodēm vai medikamentiem. Atmosfēra ģimenē būs ļoti nestabila, bet sevi pie tā nevaino.

Horoskops svariem

Pievērsies lietišķām sarunām, un citiem organizatoriskiem jautājumiem, kuri tev šodien dos vēlamos rezultātus. Labvēlīgs laiks, lai kārtotu attiecības ar vecākiem ģimenes locekļiem.

Horoskops skorpionam

Galvenā šodienas nodarbe būs komunikācija, sakaru uzturēšana ar tiem, kas tālumā. Vēlams apciemot kādus vecākus ģimenes locekļus un viņu labā nokārtot kādus saimnieciskus vai sadzīviskus jautājumus.

Horoskops strēlniekam

Šodien katram tavam solim ir konkrēts mērķis un aprēķins, kāpēc tas vispār būtu sperams. Lietišķi orientētā domāšana kā galveno vienmēr izvirzīs tavu paša izdevīgumu, drošību un labsajūtu.

Horoskops mežāzim

Nodomu revīzija nāks par labu tavas finansiālās situācijas stabilizēšanai. Nevilcinies atsacīties no nerealizējamiem plāniem. Veselais saprāts un pragmatiskā uztvere palīdzēs nesapīties ideālisma valgos.

Horoskops ūdensvīram

Saprašanās ar citiem cilvēkiem šodien būs apgrūtinoša, jo tavas domas būs orientētas uz pagātnē piedzīvoto. Pievērsies tikai šodien un šobrīd aktuālām problēmām darbā vai personīgajā dzīvē un daudz nedomā, kas varētu notikt nākotnē.

Horoskops zivīm

Notiekošā vadība šodien vieglītēm slīdēs ārā no tava tvēriena. Būsi atkarīgā un pakļautā pozīcijā attiecībā prec citiem ar ko tev būs grūti samierināties. Tāpēc vari kļūt kašķīgs, visu noliedzošs, un tavi joki kļūs īpaši sarkastiski.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV3 ziņas

Pasaules Bankas eksperti iesaka augstskolu finansējumu balstīt sniegumā

Pasaules Bankas eksperti iesaka augstskolu finansējumu balstīt sniegumā

Šopavasar ir noslēdzies divus gadus ilgušais pētījums par Latvijas augstskolu modernizāciju, ko veica Pasaules Bankas eksperti. Viņu galvenais ierosinājums – Latvijai augstskolu finansējumam jābūt vairāk atkarīgam no to snieguma. Savukārt, lai sniegumu uzlabotu, jāstiprina akadēmiskais personāls.

EP iegrožos kriptovalūtu izmantošanu; būs jāatskaitās par naudas izcelsmi

EP iegrožos kriptovalūtu izmantošanu; būs jāatskaitās par naudas izcelsmi 2

Eiropas Parlaments (EP) apņēmies būtiski ierobežot kriptovalūtas lietošanu. Tiek plānots uzlikt par pienākumu “Bitcoin” un citu digitālu valūtu maiņas platformu uzturētājiem, tā dēvētajiem makiem, atskaitīties Eiropas finanšu uzraugiem par līdzekļu izcelsmi, tiklīdz kriptonaudas īpašnieks mēģinās ar to iegādāties reālas lietas.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 12

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

No valsts budžeta šogad finansēs divas plaušu transplantācijas operācijas

No valsts budžeta šogad finansēs divas plaušu transplantācijas operācijas

Beidzot, pēc ilgiem gadiem, smagi slimiem plaušu slimniekiem Latvijā ir parādījušās lielākas cerības izdzīvot. Koalīcijas partijas nolēmušas no valsts budžeta beidzot finansēt divas plaušu transplantācijas operācijas gadā. Nauda šim mērķim tiks ņemta no finansējuma, kas iedalīts reto slimību ārstēšanai. Nākamā problēma gan tagad būs – donori. Lai palielinātu izredzes tos atrast, Veselības ministrijai vēl Latvija jāiekļauj sistēmā, kas plaušas ļautu meklēt arī citās valstīs.

Latvijas jauniešiem arvien populārāka kļūst narkotiku iegāde internetā

Latvijas jauniešiem arvien populārāka kļūst narkotiku iegāde internetā 3

Latvijas jauniešu vidū arvien izplatītāka kļūst prakse – internetā iegādāties narkotikas. Pārrobežu tirgoņi narkotiku lietotājus un potenciālos izplatītājus vervē ļoti aktīvi. Norēķini šajos darījumos notiek, izmantojot kriptovalūtas. Muitas policija šomēnes narkotiku saņemšanas brīdī pastā aizturējusi kādu prestižas Rīgas vidusskolas audzēkni.

Par LSD un citu narkotisko vielu kontrabandu aiztur 12. klases skolnieku

Par LSD un citu narkotisko vielu kontrabandu aiztur 12. klases skolnieku 3

Par vairākkārtējiem narkotisko vielu kontrabandas faktiem pasta sūtījumos Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas sākušas kriminālprocesu pret 1999. gadā dzimušu Latvijas pilsoni, kurš ir 12. klases skolnieks un mācās vienā no Rīgas prestižajām skolām, norāda dienesta pārstāvji.

Daudzas skolas atsakās piedalīties starptautiskajā skolēnu zināšanu pētījumā - tas rada bažas par rezultātu objektivitāti

Daudzas skolas atsakās piedalīties starptautiskajā skolēnu zināšanu pētījumā - tas rada bažas par rezultātu objektivitāti 1

Starptautiskajā skolēnu kompetenču pētījumā, kas saīsināti tiek saukts kā PISA, šogad piedalās 80 valstis. Šonedēļ jau stāstījām, kā šo testu pilda skolēni dažādās Latvijas skolās. Šis pētījums ir prestižs, jo iegūtie dati ļauj ļoti konkrēti salīdzināt izglītības kvalitāti dažādās valstīs. Taču kā izrādās, Latvijā tā ir skolu brīva izvēle – piedalīties pārbaudē vai ne. Tas rada jautājumu, vai dati par Latviju būs objektīvi. 

Lietā par veikala "Depo" būvniecību Jelgavā zemes īpašnieks prasa noraidīt visu tiesas sastāvu

Lietā par veikala "Depo" būvniecību Jelgavā zemes īpašnieks prasa noraidīt visu tiesas sastāvu 2

SIA “Auras centrs”, kas uz sev piederoša zemesgabala Jelgavā vēlas izbūvēt lielveikalu “Depo”, Administratīvajā rajona tiesā iesniegusi noraidījumu visam tiesas sastāvam, jo šaubās par tā objektivitāti, izskatot jelgavnieku pieteikumus ar lūgumu atcelt Jelgavas domes lēmumus, ar kuriem atstāta spēkā lielveikala “Depo” būvēšanai izsniegtā būvatļauja, liecina tiesai iesniegtais dokuments.