Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Horoskops aunam

Izturies dabiski un parādi sabiedrībai savas pārliecības priekšrocības. Vai tev izdosies citus pārliecināt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos samākslotā izrādē.

Horoskops vērsim

Šodien tevi pārņems atvieglojuma sajūta un lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem. Prāts ar sirdi var būt iesaistīti nebeidzamās debatēs.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos garīgos, filozofiskos un mistiskos jautājumos. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie tēmām vai uzdevumiem atkārtoti atgriezties.

Horoskops vēzim

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nestabilitāti kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops lauvai

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus profesionālo situāciju risināšanai, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam, kādus informācijas kanālus izmanto, jo pastāv iespēja iemaldīties neadekvātā realitātē.

Horoskops jaunavai

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops svariem

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm. Cilvēki sadzirdēs tavus vārdus, bet nepiekritīs tavam viedoklim.

Horoskops skorpionam

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu krāpšanu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie, filozofiskie un reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops strēlniekam

Mēģini atrast pielietojumu savai iekšā briestošajai agresijai un vēlmei pierādīt savu ietekmi un zināšanas. Vislabāk būtu izlādēties kādās fiziskās aktivitātēs, bet ja darba reglaments to nepieļauj, ķeries klāt tiem jautājumiem, kurus iepriekš biji atlicis.

Horoskops mežāzim

Attiecībās pieaugs vēlme paust jūtas un emocijas, īpaši ilgi apspiestās. Visa krāšņā buķete var izlauzties saules gaismā, visi ērkšķi un skaistie ziedi var pabojāt realitāti.

Horoskops ūdensvīram

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie mājieni gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai atliktu kādu eksistenciāli būtiskas problēmas risināšanu.

Horoskops zivīm

Pienācis laiks pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV3 jaunumi

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Uz “X Faktora” skatuves sevi spilgti piesaka moldāviete Olga

Uz "X Faktora" skatuves sevi spilgti piesaka moldāviete Olga

Olga Bombuļaka dzimusi Moldāvijā, bet jau 12 gadus dzīvo Latvijā, un pa šo brīdi jau pamanījusies arī diezgan labi apgūt latviešu valodu. Uz “X Faktora” skatuves gan viņa sevi pieteica dzimtajā valodā, izpildot moldāvu tautasdziesmu.

”X Faktora” ”bārenītis”, kņada ap jauno TV3 seriālu un ”Lauku sētas” ”karstais” starts: nedēļa šovbiznesā

„X Faktora” „bārenītis”, kņada ap jauno TV3 seriālu un „Lauku sētas” „karstais” starts: nedēļa šovbiznesā

Noslēgusies vēl viena notikumiem bagāta nedēļa Latvijas šovbiznesā. Galvenokārt tā pagājusi divu TV projektu zīmē. Šonedēļ pie TV3 skatītājiem devās jaunais latviešu seriāls “Svešā seja”, bet šovu faniem no šīs nedēļas iespējams pagarināt vasaru, ik ceturtdienu LNT vērojot, kā sokas “Lauku sētas” varoņiem. Protams, netrūka notikumu arī citos šovbiznesa apcirkņos.

“Svešās sejas” zvaigzne Milena Gulbe atklāj satriecošā izskata noslēpumu

"Svešās sejas" zvaigzne Milena Gulbe atklāj satriecošā izskata noslēpumu 2

Aktrise Milena Gulbe, kura ar stjuartes Žannas Feldmanes lomu TV3 seriālā ”Svešā seja” pēc septiņu gadu pārtraukuma atgriezās TV ekrānos, ir starp sievietēm, kuras nezaudē valdzinājumu, pat pārkāpjot 50 gadu slieksni. Portālam Skaties.lv aktrise smaidot atzīst: ”Es domāju, ka mans izskats atbilst manam gadu skaitam.”

Vīlusies dzimtenē un latviešu puišos, šovu zvaigzne Dembovska atkal emigrē

Vīlusies dzimtenē un latviešu puišos, šovu zvaigzne Dembovska atkal emigrē 8

Pagājušajā nedēļā pašmāju šovbiznesu pāršalca skandāls, kura epicentrā vietējā realitātes šovu zvaigzne Aija Dembovska. Meitene, kura atgriezās Latvijā mīlas saukta, palika pie sasistas siles, kad izrādījās, ka puisis grib tikai aizņemties naudiņu. Nu zvaigzne vērsusies policijā un pilna rūgtuma par dzimtenē pieredzēto atkal emigrē.

“Abām rokām nepietiek pirkstu, lai saskaitītu, cik dzemdību esmu pieņēmusi!” Veterinārārste, kas pārsteidza Latviju – Līga Rīdere

"Abām rokām nepietiek pirkstu, lai saskaitītu, cik dzemdību esmu pieņēmusi!" Veterinārārste, kas pārsteidza Latviju - Līga Rīdere 2

Nedēļas dienas uz priekšu skrien vēja spārniem, un jau svētdien gaidāma ceturtā dziedošo talantu šova “X Faktors” sērija. Kā ierasts, arī iepriekšējais – 17. septembra – raidījums visai valstij atklāja jaunus dziedātājus, kas nākotnē potenciāli varētu kļūt par zvaigznēm. Viena no tādām ir Līga Rīdere.

”Svešās sejas” aizkulišu foto: kā Ģirts Ķesteris pie matiem tika

“Svešās sejas” aizkulišu foto: kā Ģirts Ķesteris pie matiem tika

Gaumes atšķiras, tāpat kā viedoklis par pārvērtību rezultātu, ko jaunā TV3 seriāla ”Svešā seja” vajadzībām piedzīvojis aktieris Ģirts Ķesteris. Kamēr nācija lauž šķēpus, kā aktieris izskatās labāk – ar vai bez matiem -, portāls Skaties.lv piedāvā iespēju soli pa solim novērtēt, kā Ķesteris ”atguva” matus.