Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Izmaini spēka pielikšanas punktus. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret visiem, kuri analīzē un vērtē tavu darbu, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var gadīties kāds pārpratums, galvenokārt dēļ pienākumiem un solījumiem, kurus nespēj pildīt.

Horoskops dvīņiem

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka vēlēsies uzņemties papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls gandarījums, gan fizisks izsīkums.

Horoskops vēzim

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz senām problēmām un pārstāsi cilāt vecās lietas. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus oponentus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops jaunavai

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops svariem

Tas, kas sākumā šķitīs patiess un uzticams, beigās var izrādīties neīsts un melīgs. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām nelielās norādes, kas tevi mudinās doties pareizajā virzienā.

Horoskops skorpionam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā darījumā ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja neieklausīsies citu izteiktajās prognozēs, vinnesta varbūtība daudzkārt samazināsies.

Horoskops strēlniekam

Tu nomaldīsies no pareizā ceļa, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes izrādīsies kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu varēšanu.

Horoskops mežāzim

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un arī pārslodzei.

Horoskops ūdensvīram

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar ietekmi un pēdējā vārda tiesībām kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, mudinās tevi izvirzīt prasības, kuras nav izpildāmas.

Horoskops zivīm

Esi pamodies ar vēlēšanos darīt vairāk un arī to, ko noteikti nevajadzētu. Enerģijas rezerves tevi nodrošinās ar nepieciešamo degsmi un apetīti pēc lielāka kumosa, nekā spēj apēst.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV3 jaunumi

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Ernesta Gulbja mamma: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV

Ernesta Gulbja mamma: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV 7

Pirmdien, 18. septembrī, TV3 spilgti startēja jaunais latviešu seriāls “Svešā seja”. Pirmajā sērijā viens no centrālajiem notikumiem saistījās ar stjuarti Žannu Feldmani, kuru seriālā atveido aktrise un slavenā tenisista Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe. Filmēšanās seriālā ir aktrises atgriešanās TV pēc septiņu gadu pauzes. Pārdomas par atveidoto lomu un sajūtas filmēšanās laukumā viņa laipni uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.

Klāt TV3 seriāla ”Svešā seja” pirmizrāde. Noskaties un izsaki viedokli šeit!

Klāt TV3 seriāla “Svešā seja” pirmizrāde. Noskaties un izsaki viedokli šeit! 166

Tas brīdis ir pienācis – jau pavisam drīz pirmizrādi piedzīvos TV3 jaunās sezonas lielais notikums – jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Portāls Skaties.lv piedāvā noskatīties seriāla pirmo sēriju, vienkaikus izsakot pārdomas par redzēto un pārmijot viedokli ar citiem seriālu faniem. Pirmizrādes sākums – plkst. 20.20.

“X Faktora” zvaigznes Laura Bergmaņa grēksūdze: Tā dziesma tik tiešām nav mana!

"X Faktora" zvaigznes Laura Bergmaņa grēksūdze: Tā dziesma tik tiešām nav mana! 15

17. septembra vakarā kanālā TV3 tika izrādīta jau trešā dziedošo talantu šova “X Faktors” sērija, kurā atkal iepazinām daudzas jaunas potenciālās zvaigznes. Viens no spilgtākajiem priekšnesumiem noteikti bija Laura Bergmaņa izpildījumā, taču viņa talants nebija vienīgais iemesls, kāpēc internetā tika sacelta vētra.

Ekskluzīvs ieskats TV3 seriāla ”Svešā seja” pirmajā sērijā

Ekskluzīvs ieskats TV3 seriāla “Svešā seja” pirmajā sērijā 3

Pirmdienas, 18. septembra, vakarā TV3 startēs jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Portāls Skaties.lv jau tagad piedāvā gūt ieskatu vienā no pirmās sērijas centrālajiem notikumiem, kad Ģirta Ķestara atveidotais plastikas ķirurgs Rihards Muižnieks iepazīstina ģimeni ar savu saderināto – medmāsu Madaru, kuru seriālā tēlo Dārta Daneviča.

”Īsto veču” Žeņa uzsācis attiecības; romantiski foto no pāra randiņa

“Īsto veču” Žeņa uzsācis attiecības; romantiski foto no pāra randiņa 2

Mutīgākais no šova “Īstie veči” dalībniekiem – IT menedžeris Jevgēnijs Petrovs jeb Žeņa – pirms dalības projektā neslēpa: dzīvojot vientuļnieka dzīvi, vīrietis novērojis, ka viņam ķermeņa aprišu dēļ nereti iet secen tās meitenes, kuras viņam patīk. Tagad, kad līdz ar piedalīšanos šovā svars sācis samazināties, šajā jomā piedzīvots patīkams pavērsiens – Jevgēnijs uzsācis attiecības.

Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā

Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā

Pirms nedēļas no ikgadējā atvaļinājuma Grieķijā mājās atgriezās TV projektos iepazītā Elena Kalicka. Izskatīgā sieviete, par kuru nesen kļuva zināms, ka viņa uzsākusi attiecības ar pazīstamo mūziķi Gunti Veitu, uz Vidusjūras reģionu bija devusies kopā ar mammu.

Trešā ”X Faktora” šova spilgtākie brīži

Trešā ''X Faktora'' šova spilgtākie brīži 36

Noslēdzies jau trešais ”X Faktora” šovs, un tāpat kā pirmajos divos tajā netrūka spilgtu tēlu un ausīm tīkamu nošu. Šoreiz uz skatuves pierādīt dziesmas dziedējošo spēku kāpa pulciņš dzīves pabērnu, bet par skandāliņu parūpējās Inese Pole jeb IN SEE. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos kadrus no trešā raidījuma.