Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV3 jaunumi

TV3 un Go3 būs skatāms jauns raidījums par ilgtspējas jautājumiem - "PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?"

TV3 un Go3 būs skatāms jauns raidījums par ilgtspējas jautājumiem - "PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?"

Šo svētdien, 5. septembrī, plkst. 17:50, kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvos jauns pašmāju raidījums “PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?”, kurā 12 raidījuma sērijās runās par to, kā rūpēties par vidi, kurā dzīvojam, lai šodienas lēmumi neradītu negatīvas sekas nākamajām paaudzēm, informēja TV3 Digitālā satura projektu vadītāja Lauma Zommere.

Tev arī nepieciešama lielā mājas uzkopšana? Rudens nāk ar lielo kārtošanu raidījumā “Dana ar kasti”!

Tev arī nepieciešama lielā mājas uzkopšana? Rudens nāk ar lielo kārtošanu raidījumā “Dana ar kasti”!

Jau nākamnedēļ kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvos jauns pašmāju kārtošanas raidījums ”Dana ar Kasti’, kas būs skatāms no 8. septembra trešdienās plkst. 21.45. Blogere, Montesori skolotāja un grāmatas ”Sakārto māju, sakārto prātu” autore Dana Gulbe 8 raidījumu ciklā dosies pie dažādām ģimenēm, palīdzēt ieviest kārtību viņu mājvietās.

Uzzini, kā notika vakcīnu pret Covid-19 izstrāde un ar kādām problēmām, šķēršļiem saskārās to izstrādātāji, dokumentālajā filmā “Vakcīnas: zinātne pret Covid-19”!

Uzzini, kā notika vakcīnu pret Covid-19 izstrāde un ar kādām problēmām, šķēršļiem saskārās to izstrādātāji, dokumentālajā filmā “Vakcīnas: zinātne pret Covid-19”!

Kad 2020. gada sākumā pasaulē strauji sāka izplatīties līdz šim nezināma lipīga infekcijas slimība, nu saukta par Covid-19, epidemiologiem, imunologiem, virusologiem un citiem jomas profesionāļiem ātri vien bija skaidrs – vienīgā cerība pasargāt planētas iedzīvotājus un ļaut pasaulei atgriezties normālā dzīves ritmā, ir vakcīna, ar kuras palīdzību panākt pūļa imunitāti pret lipīgo slimību. Taču vakcīnas tajā brīdī nebija, un tādu nav iespējams izstrādāt vienā dienā.

Kristīne Garklāva īsfilmu ciklā “Atrastā Latvija” apceļos valsti

Kristīne Garklāva īsfilmu ciklā “Atrastā Latvija” apceļos valsti

Jau piektdien, 11. jūnijā, plkst. 21.00 kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos dokumentālo īsfilmu cikls ”Atrastā Latvijā”, kas ir veidots Kultūras ministrijas informatīvās kampaņas ”Atrastā Latvija” ietvaros. Dokumentālā filmu cikla laikā, TV personība Kristīne Garklāva apceļos Latviju, izstāstot stāstus par septiņiem unikāliem kultūras mantojuma tūrisma ceļiem.

TV3 aicina pieteikties raidījuma “Manas mājas ar IKEA” jaunajai sezonai

TV3 aicina pieteikties raidījuma “Manas mājas ar IKEA” jaunajai sezonai 12

IKEA meklē Latvijas iedzīvotājus, kuri būtu gatavi nodot savu mājvietu IKEA interjera dizaineru rokās un piedalīties TV3 raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” 5. sezonā. Pārvērtības piedzīvos septiņas dažādas telpas, un skatītājus gaida ne viens vien pārsteigums, kas atšķirs šo sezonu no iepriekšējām! Šajā sezonā interjera dizaineri pievērsīsies saimnieku personībai, radot tai atbilstošu iekārtojumu.

TV spēlei “Superbingo” pievienojas jauna vadītāja

TV spēlei “Superbingo” pievienojas jauna vadītāja 9

Svētdien, 13. jūnijā, TV3 raidījuma ”Superbingo” skatītājus sveiks jaunā raidījuma vadītāja ”influencere” Krista Zvirgzdiņa, kļūstot par kolēģi līdzšinējiem ”Superbingo” vadītājiem Armandam Simsonam un Ligitai Miezei.

Iepazīsties! “Saimnieks meklē sievu” brašuļi, kuri gaida dāmu vēstules; otru pusīti šovā meklēs arī dziedātāja Linita Mediņa

Iepazīsties! “Saimnieks meklē sievu” brašuļi, kuri gaida dāmu vēstules; otru pusīti šovā meklēs arī dziedātāja Linita Mediņa 114

Piektdien, 4. jūnijā, pie kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājiem nonāks šova “Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas iepazīšanās epizode, kuras laikā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemosies pie deviņiem brašiem, staltiem, krietniem un brīviem Latvijas saimniekiem, kuri ir gatavi iepazīties. Šova jaunajā sezonā Go3 būs iespējams sekot līdzi arī saimnieces – kantridziedātājas Linitas Mediņas – saimnieka meklējumiem.

“Gandrīz ideālas vakariņas” gatavos vietējie uzņēmēji

“Gandrīz ideālas vakariņas” gatavos vietējie uzņēmēji 1

Šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā ciemosies pie pozitīviem un apņēmīgiem Latvijas uzņēmējiem – ”Kurts coffee” un skaistumkopšanas salona ”Auch” saimnieces Ketijas Karlsones, pasakainu kūku mājražotājas Ilzes Kupčas, ”influencera” un uzņēmēja Kaspara Bērziņa, kā arī pie šarmantā aktiera Ivara Auziņa, kura lauciņš ir arī kaņepju sēklu pārstrādes ražošana.

Noklausies! Aktrise Zane Dombrovska sacer dziesmu seriālam "Nemīlētie"

Noklausies! Aktrise Zane Dombrovska sacer dziesmu seriālam "Nemīlētie" 2

Kanāla TV3 un televīzijas Go3 ik vakara seriāla – dzīves drāmas ”Nemīlētie” jaunajā sezonā ”Svešie” aktieru ansamblim pievienojas aktrise Zane Dombrovska, kura atveidos prokurori Renāti. Taču tas vēl nav viss – aktrise un mūziķe seriālam sarakstījusi dziesmu ”Svešie”, kas paspilgtinās varoņu jūtu un emociju pasauli.

“Gandrīz ideālās vakariņās" šonedēļ tiekas kolorīta mūziķu kompānija

“Gandrīz ideālās vakariņās" šonedēļ tiekas kolorīta mūziķu kompānija 3

Šajā nedēļā TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” tiksies kolorīta pašmāju mūziķu kompānija – dziedātāja Dināra Rudāne, vijolniece Kristīne Balanas, mūziķis no grupas ”Double faced eels” Mārtiņš Gailītis jeb tautā sauktais Marka un mūžīgais panks un uzņēmējs Herberts Blumbergs jeb Herbe.

Aprīlī TV3 un TV3 Mini pie bērniem nonāks jauns muzikāls raidījums “Ukulele”

Aprīlī TV3 un TV3 Mini pie bērniem nonāks jauns muzikāls raidījums “Ukulele” 3

Sadarbojoties bērnu iemīļotā raidījuma ”Tutas lietas” producentam AUSMA un mediju grupai TV3 Group, ir tapis jauns muzikāls raidījums pirmsskolas vecuma bērniem ”Ukulele”. Īsformāta video sērijas jau no šī gada 2. aprīļa būs skatāmas televīzijas kanālos TV3 un TV3 Mini, savukārt vēlāk – atsevišķas epizodes arī YouTube kanālā.

No smiekliem līdz asarām! Tavai izklaidei TV3 piedāvā komēdijseriāla “Fitness” 3. sezonu!

No smiekliem līdz asarām! Tavai izklaidei TV3 piedāvā komēdijseriāla “Fitness” 3. sezonu! 25

Sporta klubā, kurā seriāla galvenā varone Asja ir uzstrādājusies jau līdz kluba vadītāja vietnieces amatam, viss ir gandrīz pa vecam – tas turpina darbu, uzņem klientus, darbinieki turpina gan draudzēties, gan ķīvēties, gan mīlēt viens otru, gan atklāti, gan slepeni. Taču ir viena būtiska pārmaiņa, kas sagriezīs visu kājām gaisā – klubam ir jauna īpašniece!

TV3 piedāvā šogad uzņemtu dokumentālo filmu piecās sērijās par traģiskāko jūras katastrofu Eiropā ““Estonia” – atradums, kas mainīs visu”

TV3 piedāvā šogad uzņemtu dokumentālo filmu piecās sērijās par traģiskāko jūras katastrofu Eiropā ““Estonia” – atradums, kas mainīs visu” 1

1994. gada 28. septembrī ne tikai Baltijas valstis, bet visu Eiropu satricināja šausminoša ziņa – Baltijas jūrā nogrimis pasažieru prāmis ”Estonia” un bojā gājuši 852 cilvēki, izglābties izdevies tikai mazliet vairāk kā simts cilvēkiem. Jautājums par to, kas īsti izraisīja šo katastrofu, mocījis bojā gājušo tuviniekus jau vairāk kā divus gadu desmitus.