Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Triju zvaigžņu ordenis

Izsolē pārdos Triju Zvaigžņu ordeni

Izsolē pārdos Triju Zvaigžņu ordeni 5

Sestdien, 23. novembrī, izsoļu namā “Art Embassy” paredzēts izsolīt 1.šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, kura sākumcena noteikta 1800 eiro.

Triju Zvaigžņu ordeņa komandiere - ārste Renāte Pupele

Triju Zvaigžņu ordeņa komandiere - ārste Renāte Pupele

Par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri iecelta ārste Renāte Pupele. Viņu šim augstajam apbalvojumam izvirzīja viņas vadībā izveidotais vienotais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), kam šogad paliek 10 gadu.

Paziņots to cilvēku saraksts, kuri šogad saņems Triju Zvaigžņu ordeni

Paziņots to cilvēku saraksts, kuri šogad saņems Triju Zvaigžņu ordeni 3

Ordeņu kapituls 18. oktobrī nolēmis par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvot 31 personu, to skaitā vairākus valsts iestāžu vadītājus, tiesnešus, mediķus, zinātniekus, sabiedriskos darbiniekus un māksliniekus, liecina publikācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

"Šis ir "kreisais" ordenis." Internetā par 5000 eiro tirgo Triju Zvaigžņu ordeni; tirgotājs atklāj valsts apbalvojuma izcelsmi

"Šis ir "kreisais" ordenis." Internetā par 5000 eiro tirgo Triju Zvaigžņu ordeni; tirgotājs atklāj valsts apbalvojuma izcelsmi 3

Nu ir laiki pienākuši – nav pat jāpakustina pirkstiņš vai jāizdara kas valstiski svarīgs, lai kļūtu par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri. Atliek tikai šķirties no visai prāvas naudas summas. Tieši šādu sašutumu pauž “Bez Tabu” skatītājs Edgars, kurš sludinājumu portālā pamanījis izliktu pārdošanā Triju Zvaigžņu ordeni.

Triju Zvaigžņu ordeni piešķirs aktierim Jurim Žagaram, operdziedātājai Vaicei un "Čikāgas piecīšiem"

Triju Zvaigžņu ordeni piešķirs aktierim Jurim Žagaram, operdziedātājai Vaicei un "Čikāgas piecīšiem"

Latvijas Ordeņu kapituls nolēmis par sevišķiem nopelniem valsts labā Triju Zvaigžņu ordeni piešķirt 49 personām, tostarp aktierim un uzņēmējam Jurim Žagaram, orķestra “Rīga” direktorei Ilonai Breģei, operdziedātājai Sonorai Vaicei un ansambļa “Čikāgas piecīši” dalībniekiem, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Starp Triju Zvaigžņu ordeņa saņēmējiem Stankevičs, Polis un Radzevičs

Starp Triju Zvaigžņu ordeņa saņēmējiem Stankevičs, Polis un Radzevičs 1

Ordeņu kapituls 19. oktobrī par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā nolēmis piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni Rīgas arhibīskapam metropolītam Zbigņevam Stankevičam, gleznotājam Miervaldim Polim, Rīgas pilsētas izpilddirektoram Jurim Radzevičam un citiem, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Uldim Marhilēvičam pasniegts Triju Zvaigžņu ordenis

Uldim Marhilēvičam pasniegts Triju Zvaigžņu ordenis

Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien svinīgā ceremonijā par īpašiem nopelniem Latvijas labā pasniedza valsts augstākos apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeņus, Viestura ordeņus un Atzinības krustus. 

Karikatūrists Ēriks Ošs par Triju Zvaigžņu ordeni: nejūtos to pelnījis

Karikatūrists Ēriks Ošs par Triju Zvaigžņu ordeni: nejūtos to pelnījis

Tuvojas Brīvības svētki – Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadiena. Tas nozīmē – kā ik gadu Valsts prezidents ar augstākajiem valsts apbalvojumiem pateiksies par paveikto Latvijas labā. Viņu vidū būs arī kāds kungs cienījamos gados, kurš pagodinājumu – Triju Zvaigžņu ordeni – nebūt nejūtas pelnījis. Taču viņa rokrakstu, ja ne vārdu, zina vai ir redzējis teju ikviens. Tas ir karikatūrists Ēriks Ošs.

"Jūtos lepna!" Elīna Garanča saņem Triju Zvaigžņu ordeni

"Jūtos lepna!" Elīna Garanča saņem Triju Zvaigžņu ordeni 3

Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, 18. novembrī, Rīgas pilī notika Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta pasniegšanas svinīgā ceremonija. Tajā tika godināta arī izcilā operdziedātāja Elīna Garanča (40).

FOTO: Keišs un Skrastiņš saņem augstāko valsts apbalvojumu

FOTO: Keišs un Skrastiņš saņem augstāko valsts apbalvojumu

Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, 18. novembrī, Melngalvju namā notika Triju Zvaigžņu ordeņa pasniegšanas svinīgā ceremonija. Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Triju Zvaigžņu ordenis tika piešķirts vairākiem kultūras, politiskajiem un sporta darbiniekiem, starp viņiem arī aktieri Artūrs Skrastiņš un Andris Keišs un dziedātāja Margarita Vilcāne.