Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TNS

Aptauja: vai Tieslietu ministrija būtu jāpievieno Iekšlietu ministrijai?

Aptauja: vai Tieslietu ministrija būtu jāpievieno Iekšlietu ministrijai? 3

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens no “KPV LV” un tieslietu ministrs Jānis Bordāns no JKP ir atzinuši, ka vēlētos turpināt diskusiju par Tieslietu ministrijas pievienošanu Iekšlietu ministrijai. Valdības vadītājs un citi politiķi pret šo ideju gan ir skeptiski noskaņoti. Kā domā iedzīvotāji?

Aptauja: vai tiesu sistēma Latvijā strādā godprātīgi?

Aptauja: vai tiesu sistēma Latvijā strādā godprātīgi? 5

Uzticība tiesu varai ir jāstiprina, un sabiedrība sagaida pārmaiņas tiesu sistēmā – šos jautājumus ik pa brīdim aktualizē politiķi. Savukārt aptaujā noskaidrots, cik daudzi Latvijas iedzīvotāji šobrīd uzskata, ka tiesu sistēma Latvijā strādā godprātīgi.

Aptauja: vai tuvākā gada laikā Latvijā izdosies sakārtot iepirkumu jomu?

Aptauja: vai tuvākā gada laikā Latvijā izdosies sakārtot iepirkumu jomu?

Skandāls būvniecības nozarē – karteļi un korupcija pamatīgos apjomos, kas skar valsts lielākos celtnieku uzņēmumus. Pie izmeklēšanas ķēries Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs un Konkurences padome, rezultātus sola arī politiķi, bet aptaujā noskaidrots, vai sabiedrība tic pozitīvām pārmaiņām.

Aptauja: iedzīvotāji vērtē KNAB darbu

Aptauja: iedzīvotāji vērtē KNAB darbu 3

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) šobrīd darba pilnas rokas – skandāli ar būvniecības karteli, turpinās izmeklēšanas Rīgas domes darbā un daudz kā cita. Jaunākajā aptaujā noskaidrots, kā biroja darbu šodien vērtē sabiedrība.

Aptauja: iedzīvotāji vērtē izglītības kvalitāti Latvijā

Aptauja: iedzīvotāji vērtē izglītības kvalitāti Latvijā 1

Pāris dienas pirms mācību gada sākuma skolas un skolēnus sagaida daudz jaunumu, būs arī kompetencēs balstīta izglītošana un vēl citas nianses. Aptaujā noskaidrots, kā šodien izglītības kvalitāti mūsu valstī vērtē iedzīvotāji.

Aptauja: cik ietekmīgs un svarīgs ir rektora amats augstskolu darbā?

Aptauja: cik ietekmīgs un svarīgs ir rektora amats augstskolu darbā?

Latvijas Universitātes (LU) rektora vēlēšanu skandāls un valdības lēmums, šajā amatā neieceļot Indriķi Muižnieku, izgaismo problēmas mūsu valsts augstskolu pārvaldībā. Aptaujā noskaidrots, cik vispār ietekmīgs un svarīgs, pēc iedzīvotāju domām, ir rektora amats augstskolu darbā.