Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Tirgus

Ķīpsalas hallē aizvada ikgadējo Ziemassvētku gadatirgu

Ķīpsalas hallē aizvada ikgadējo Ziemassvētku gadatirgu

Meklējot Ziemassvētku dāvanas, daudzu rīdzinieku un pilsētas viesu ceļi šajās brīvdienās ved uz Ķīpsalas izstāžu halli. Tur Ziemassvētku gadatirgū pulcējušies tirgotāji no visas Latvijas, un pircējus cenšas pievilināt ar tādām precēm, kuras lielveikalu plauktos neatrast.

Regulators: 40% mājsaimniecību pārmaksā par elektroenerģiju

Regulators: 40% mājsaimniecību pārmaksā par elektroenerģiju 2

Aptuveni 40{6fb416669a6c89ffa49c853dc2ee2d888f0e7cd1e25989e4134a75883a3a4fcd} mājsaimniecības joprojām nav izdarījušas nekādu izvēli elektroenerģijas atvērtā tirgus apstākļos, paliekot pie “Elektrum” universālā pakalpojuma, uz kuru automātiski pārslēdza līdz ar tirgus atvēršanu, to intervijā LNT rīta raidījumā “900 sekundes” uzsvēra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētājs Rolands Irklis.

Rīgas Centrāltirgus 200 000 eiro mediju iepirkumu pārbaudīs IUB

Rīgas Centrāltirgus 200 000 eiro mediju iepirkumu pārbaudīs IUB 3

Neraugoties uz skaļajiem skandāliem, Nils Ušakovs (S) var rēķināties ar uzticamu viņa vēlētāju daļu, kas maijā viņu, visticamāk, iebalsos Eiropas Parlamentā (EP). Lielākajā daļā krieviski rakstošo un raidošo mediju Ušakovs tiek attēlots kā politiskās cīņas upuris, bet skandāli izpelnās daudz mazāku vērību nekā citos Latvijas medijos.

Dabasgāzes tirgū dots starta šāviens konkurencei par mājsaimniecībām

Dabasgāzes tirgū dots starta šāviens konkurencei par mājsaimniecībām

Mājsaimniecībām, kuras gāzi izmanto ēdiena gatavošanai vai apkurei, pirmo reizi Latvijā būs izvēle, no kura tirgotāja zilo kurināmo iegādāties. Savu piedāvājumu otrdien prezentēja “Latvenergo”, kurš jau no nākamās nedēļas mājsaimniecībām piedāvās arī gāzi.

Zemnieki kampaņā aicinās iedzīvotājus izvēlēties Latvijā ražotu pienu

Zemnieki kampaņā aicinās iedzīvotājus izvēlēties Latvijā ražotu pienu 32

Vietējās pienotavas un zemnieki sākuši jaunu kampaņu ar nosaukumu “Godīgs piens”. Bažas rada apstāklis, ka liela daļa iedzīvotāju veikalos neatšķir Latvijā ražotu pienu no importēta. Pie vainas bieži vien esot lielie veikalu tīkli, kuri iepērk ārzemju pienu un to pārdod ar savām preču zīmēm.

Ēnu ekonomikas apkarošanai stingrāk uzraudzīs ielu tirgotājus

Ēnu ekonomikas apkarošanai stingrāk uzraudzīs ielu tirgotājus 9

Policijai, nodokļu inspektoriem un citiem dienestiem būtu stingrāk jākontrolē ielu tirgotāji, – tā pirmdien lēma valdība, pārrunājot ēnu ekonomiku ielu tirdzniecībā. Veikalnieki uzskata, ka arī kundzei, kura uz ielas stūra tirgo ābolus, ir jāsaņem atļauja no Valsts ieņēmumu dienesta (VID).