Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Horoskops aunam

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops vērsim

Viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Iespējams, tie ir tavas uzdrīkstēšanās un atklātības augļi.

Horoskops dvīņiem

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie bijušās simpātijas vai arī pazudusī avs atgriezīsies savā aplokā, bet nu jau ar svaigu skatu un pieredzi.

Horoskops vēzim

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot izpestīs tevi no neveiklas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops lauvai

Aizdomīgums, bailes un fobijas atkāpsies pragmatisma priekšā. Pieaugs tava autoritāte un ietekme. Zināms, ja esi sajutis drošu pamatu zem kājām, būs grūti apstāties.

Horoskops jaunavai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi izteikšanās talanti un oratora spējas uzsprāgs kā pavasara pumpuri. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops svariem

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

Horoskops skorpionam

Ar darba devējiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzrauties uz kritiku.

Horoskops strēlniekam

Situācijās uz pieļaujamā robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops mežāzim

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops ūdensvīram

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops zivīm

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna darba diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

5 Garšas iedvesmai

Raidījuma "5 garšas iedvesmai" jaunā epizode jau šo svētdien!

Raidījuma "5 garšas iedvesmai" jaunā epizode jau šo svētdien!

Šo svētdien raidījumā ”5 garšas iedvesmai” galvenajā lomā svētku karaliene – ola. Skaties un uzzini, kā pareizi pagatavot pasaulē populārāko brokastu ēdienu  – omleti, kas jāievēro, lai Pavlovas kūka izdotos nevainojami, kā arī iemācies dažādus šefpavāra cienīgus trikus, kas noderēs ikdienā.

5 garšas iedvesmai - burkāns

5 garšas iedvesmai - burkāns

Burkāns – tik ikdienišķs, taču pilnīgi neaizstājams – tas lieliski papildina jebkuru garšu, piešķir ēdienam krāsu, perfekti sader ar cāli, rupjmaizi, koriandru, un svaigas sulas veidā tas ir neaizstājams vitamīnu avots visu cauru gadu.

Neierastais ierastajā – jauns kulinārijas šovs TV3

Neierastais ierastajā – jauns kulinārijas šovs TV3

Pēdējo 100 gadu laikā latviešu virtuve piedzīvojusi būtiskas izmaiņas – no paaudzes paaudzē nodotās receptes papildinājušas vācu, krievu, ukraiņu un citu tautu gatavošanas tradīcijas un izmaiņas notiek vēl arvien. Šodien tik ierasto viesību karbonādi nomaina jauni, arvien neierastāki ēdieni un tirgū ienāk produkti, kuru pielietojumi bieži vien pat neizprotam.

Leģendārais Centrāltirgus piedzīvos kārtīgu mūsdienīgu elektroniskās mūzikas ballīti

Leģendārais Centrāltirgus piedzīvos kārtīgu mūsdienīgu elektroniskās mūzikas ballīti

Šī gada 15. decembrī Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā (Centrāltirgus ielā 4) notiks iespaidīgs pasākums, kurš eksperimentālā formā sevī apvienos mūsdienu urbānās māksas un mūzikas elementus ar mērķi rosināt auditoriju pamest ikdienas paredzamību un rutīnu, lai uz brīdi nokļūtu citā pasaulē. Tas ir aicinājums pārdefinēt esošos noteikumus un ierobežojumus, kā arī nojaukt robežas starp cilvēkiem, etniskajām grupām un dominējošajām un mazāk zināmām subkultūrām. Tāds ir arī pašākuma moto: exit to enter.

Rīgas Centrāltirgus teritorijas sakārtošanas 1. kārta izmaksās 6 miljonus eiro

Rīgas Centrāltirgus teritorijas sakārtošanas 1. kārta izmaksās 6 miljonus eiro

Rīgas Centrāltirgus daļā pie pilsētas kanāla nākamo gadu laikā tiks veikta vērienīga rekonstrukcija, kas pēc “Rail Baltica” projekta laikā plānotās dzelzceļa uzbēruma nojaukšanas ļaus šai teritorijai kļūt par daļu vecpilsētas. To piektdien projekta prezentācijā atzina Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Dirty Deal Teatro aicina uz dzīvās mākslas performancēm Centrāltirgū

Dirty Deal Teatro aicina uz dzīvās mākslas performancēm Centrāltirgū

Teātris Dirty Deal Teatro aicina uz dzīvās mākslas performancēm, kas tapušas kā rezultāts piecu dienu meistarklasēm par dzīvo mākslu. Pasākums norisināsies Rīgas Centrāltirgū 23. jūlijā, informē Dirty Deal Teatro sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Bērziņa.