Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 21. janvāris

Austris

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops vērsim

Tavs prāts būs aktīvs, diemžēl, izdomāto nespēsi adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Priekšniecības diktāts ieviesīs korekcijas visos dienas plānos.

Horoskops dvīņiem

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops vēzim

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops lauvai

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops jaunavai

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops svariem

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

Horoskops skorpionam

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops strēlniekam

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops mežāzim

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Vadība pārcels tikšanās, metīs atpakaļ atskaites un darbinieki meklēs glābiņu pa kaktiem aprunājot nekur nederīgo vadības sistēmu.

Horoskops zivīm

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

5 Garšas iedvesmai

Zaļumzaļas vakariņas! Trīs brīnišķīgas un gardas receptes no kalē!

Zaļumzaļas vakariņas! Trīs brīnišķīgas un gardas receptes no kalē!

Šoreiz raidījuma “5 garšas iedvesmai” galvenais produkts ir lapu kāposts, jeb, kā lielākā daļa to sauc – kalē. Tam ir ļoti izteikta garša un struktūra, un pasaulē tas ir iemantojis super dārzeņa statusu tieši tā vērtīgā sastāva dēļ. Tas lieliski garšo gan svaigs, gan vārīts, sautēts, blenderēts un pat čipšos sacepts. Atliek tikai to atrast Rīgas Centrāltirgus stendos un pašiem izmēģināt visu, ko pavārs Arnis Ansons jums piedāvās.

Kādas gardas vakariņas iespējams pagatavot no kabačiem? Skaties "5 garšas iedvesmai" jau svētdien!

Kādas gardas vakariņas iespējams pagatavot no kabačiem? Skaties "5 garšas iedvesmai" jau svētdien!

Kabacis ir viens no tiem dārzeņiem, kuram piemīt talants patikt visiem cilvēkiem! Tā vai citādi pagatavots, cepts vai sautēts, mērcē, vai zupā, kabača labākā īpašība ir tā svaigā un sulīgā garša, ne pārāk uzmācīga, tomēr sajaukt ar citu dārzeni to nav iespējams! Smelies iedvesmu jau šo svētdien raidījumā “5 garšas iedvesmai”!

Īsts, svaigs, gards zandarts un simtgades saldēdiens! Trīs receptes kā sevi palutināt svētkos

Īsts, svaigs, gards zandarts un simtgades saldēdiens! Trīs receptes kā sevi palutināt svētkos

Rīgas Centrāltirgus rosībā vienmēr jūtama neliela svētku atbalss, jo, tomēr liela daļa cilvēku nāk te, lai celtu galdā svaigus produktus saviem tuvajiem lielākos vai mazākos svētkos, tomēr, Latvijas simtgade, tie ir svētki, kuri jāsvin ar īpašu sajūtu. Šoreiz, par godu Latvijas simtgades svētkiem raidījumā “5 Garšas iedvesmai” tiks pagatavots kas patiešām īpašs. Īsts, svaigs, gards zandarts! Viena no cēlākajām un, noteikti, gardākajām upes zivīm!

Sajūtas, it kā laime kustu uz mēles! Trīs oriģinālas receptes gardiem saldajiem ēdieniem!

Sajūtas, it kā laime kustu uz mēles! Trīs oriģinālas receptes gardiem saldajiem ēdieniem!

Šodien, iepriecinot visus kārumniekus, raidījums “5 garšas iedvesmai” sagatavojuši ko patiešām īpašu! Šodien priekšroka desertiem! Pavārs Arnis Ansons uzskata, ka nedēļā jābūt vismaz vienai dienai, kad maltīte ir jāsāk ar desertu! Un jums ir lielisks iemesls to izdarīt! Lai deserts izdotos īpaši labs, tam nepietiek tikai ar cukuru! Ir vajadzīga pacietība un mīlestība pret ēdienu! Protams, pareiza pagatavošanas tehnika un proporciju ievērošana bieži ir ne mazāk svarīga! Labu apetīti!

Laiks gardām, sātīgām un bagātīgām zupām! Skaties 5 garšu receptes!

Laiks gardām, sātīgām un bagātīgām zupām! Skaties 5 garšu receptes!

Tuvojoties ziemai, laikā, kad ārā kļūst nedaudz drēgnāks, arī ikdienas ēdienkarte arvien vairāk ilgojās pēc kā tāda, kas var ātri un labi sasildīt. Un kas gan mūs var labāk sasildīt, ja ne kārtīga un karsta tase gardas, sātīgas un bagātīgas zupas! Iesakām tev 5 ātras un ļoti gardas zupas receptes, kuras tapušas tepat – Rīgas centrāltirgū!

Laime un saticība būs tavās mājās, ja būs "vīriešu zaptes"!

Laime un saticība būs tavās mājās, ja būs "vīriešu zaptes"!

Patiesībā, arī ziemā ļoti gribās un pie sirds iet tīri un labi produkti. Kaut kas paša gatavots, īpašs gan sev, gan ģimenei, gan draugiem. Nu lūk, turpinot iepriekšējās sērijas tēmu par produktu ieziemošanu, piedāvājam vairākas receptes tautā tā saucamajām ”vīriešu zaptēm”! Gatavosim visu, pikantu, saldu, skābāku, rūgtāku – tā, lai arī Tu varētu iedvesmoties!

Četras gardas baraviku maltīšu recpetes! Pamēģini!

Četras gardas baraviku maltīšu recpetes! Pamēģini! 1

Rudens nāk ar sēņu ražu – tas ir laiks, kad meži pilni brūnām, sarkanām, dzeltenām, ēdamo sēņu cepurītēm. Taču visdižākā, viscēlākā un pavāra Arņa Ansona prāt, visgaršīgākā, ir baravika. Tā ir ļoti pateicīga cepšanai, sālīšanai un konservēšanai.

Plūmes! Rudens garšu eksplozija un ko ar to darīt virtuvē!

Plūmes! Rudens garšu eksplozija un ko ar to darīt virtuvē!

Ja mēs runājam par ēšanu Latvijā, tad noteikti daudzu mīļākais gadalaiks ir tas brīdis, kad vasara pāriet rudenī, raža ir novākta un Rīgas Centrāltirgū var atrast visu iespējamo. Šogad bijusi īpaši ražena, karsta un aktīva vasara, Ogrē, pie pavāra Arņa Ansona vecākiem ābeles un plūmes lūst no svara zaros!