Sestdiena, 27. novembris

Lauris, Norberts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Tirdzniecība

Latvijā "pazaudē" pat pusmiljonu kilometru! Notinot nobraukumu, "iesmērē" no ārzemēm ievestus auto

Latvijā "pazaudē" pat pusmiljonu kilometru! Notinot nobraukumu, "iesmērē" no ārzemēm ievestus auto 54

Pavisam vienkārši ir pārliecināties, ka lietotas automašīnas, ievestas no vairākām valstīm, tirgotāji pārdod ar koriģētiem nobraukumiem. Pārdevējam nogādājot spēkratus numuru salīdzināšanai un pirmoreiz reģistrējot Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD), neatļauto odometra korekciju redz arī CSDD darbinieki, bet ļauj aizdomīgos braucamos reģistrēt un neziņo likumsargiem.

Vairākos "Rimi" veikalos pieejami Covid-19 eksprestesta komplekti

Vairākos "Rimi" veikalos pieejami Covid-19 eksprestesta komplekti 1

Lai mudinātu pievērst uzmanību savai veselībai un mazinātu vīrusa izplatību, no 19. jūlija 18 Rimi veikalos Rīgā, Pierīgā, Ogrē, Siguldā, Jelgavā un Ventspilī varēs iegādāties Sars-Cov-2 antigēna ātrā testa kartītes, kas ļaus ikvienam mājas apstākļos pārliecināties, vai aizdomas par saslimšanu ar Covid-19 ir pamatotas, informēja mazumtirgotāja “Rimi Latvia” pārstāvji.

PTAC skaidro, kā atpazīt drošu interneta veikalu un kādas tajā ir patērētāja tiesības un pienākumi!

PTAC skaidro, kā atpazīt drošu interneta veikalu un kādas tajā ir patērētāja tiesības un pienākumi!

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ik dienas saņem daudz patērētāju jautājumu un sūdzību par iepirkšanos internetā, kas pandēmijas dēļ kļuvusi par šā brīža realitāti, taču ne vienmēr norit gludi, tāpēc PTAC ir sagatavojis ieteikumus patērētājiem, kā tīmeklī neapjukt un atpazīt drošu interneta veikalu, kādas ir tipiskākās patērētāju problēmas un tiesības distances jeb attālinātajā iepirkšanā.