Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Tilts

Brasas tilta dzelzceļa pārbrauktuve tiks izbūvēta līdz gada beigām

Brasas tilta dzelzceļa pārbrauktuve tiks izbūvēta līdz gada beigām

Brasas tilta pārbūvei jauns iepirkums netiks sludināts, būvdarbus turpinās veikt lietuviešu uzņēmums “Kauno tiltai”. Tam uzdots līdz 2023. gada vasarai pārvadu rekonstruēt, bet līdz gada beigām zem tā izveidot dzelzceļa pārbrauktuvi, lai atvieglotu transporta satiksmi.

"Pieriebusies miera traucēšana!" Ceļu būvnieki "dzīvo" zem tilta un nokaitina apkaimes rīdziniekus

"Pieriebusies miera traucēšana!" Ceļu būvnieki "dzīvo" zem tilta un nokaitina apkaimes rīdziniekus 2

Rīdzinieki, dzīvojoši namā Kalnciema ielas pārvada pakājē, ziņo par miera traucēšanu. Trokšņošanā un dzīves kvalitātes bojāšanā vaino SIA ”Roadeks”, kas bāzējies zem pārvada. Uzņēmums nodarbojas ar ceļu būvniecību un uzturēšanu, zem pārvada tas novieto tehniku un materiālus. Bieža smagā transporta kursēšana gar iedzīvotāju mitekļu logiem ir neciešama, sūkstas apkaimes iedzīvotāja.

Brasas tilta remonts: pašvaldība plāno blakus tiltam izveidot pagaidu ceļu

Brasas tilta remonts: pašvaldība plāno blakus tiltam izveidot pagaidu ceļu 4

Galvaspilsētas sastrēgumus mazinājis no svētdienas atvērtais Deglava tilts, taču aizvien ir neskaidrības, kā turpmāk tiks organizēta satiksme Brasas tilta apkaimē. Kā zināms, remonta dēļ ir slēgta transporta kustība pār tiltu virzienā uz centru, bet piektdien bīstamības dēļ pilnībā tika pārtraukta tramvaja satiksme.

Stāsies spēkā satiksmes izmaiņas uz Dienvidu tilta

Stāsies spēkā satiksmes izmaiņas uz Dienvidu tilta 1

No pirmdienas, 1. aprīļa, tiks atcelts maksimāli atļautā braukšanas ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā uz Dienvidu tilta estakādes nobraukšanai un uzbraukšanai uz Lubānas ielu, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.