Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Tīģeri

Ko par tevi stāsta ķīniešu horoskops: pozitīvais un negatīvais

Ko par tevi stāsta ķīniešu horoskops: pozitīvais un negatīvais 2

Ķīnieši cilvēka horoskopu, likteni un raksturu nosaka pēc Mēness un tā cikla, nevis pēc Saules un Zodiaka, kā to dara pie mums, Eiropā. Ja iepriekš Skaties.lv sadaļa Sievietei vairāk akcentēja zodiaku un tam raksturīgo, tad tagad mēs vēlējāmies papētīt ķīniešu horoskopu. Kādas ir šā horoskopa pozitīvās un negatīvās iezīmes? Kuras atbilsts tev?

Pārsteidzoši: Dzērve tiek galā ar diviem tīģeriem

Pārsteidzoši: Dzērve tiek galā ar diviem tīģeriem

Video, šķiet, filmēts diezgan sen, taču par tā iespaidīgumu nevar būt ne runas – ļoti drosmīga dzērve, kas kādā Ķīnas zoodārzā nejauši iekļuvusi teritorijā, kur mitinās tīģeri, veikli aizgaiņājusi plēsējus. Kā viņai tas izdevās? Skaties video!

Lielie kaķi: mums patīk bumbas

Lielie kaķi: mums patīk bumbas

Droši vien apstiprinoši atbildētu lielie kaķi, ja viņiem vaicātu – vai viņiem patīk bumbas. Vismaz tā var secināt video, ko uzfilmējuši nevalstiskās organizācijā Big Cats Rescue darbinieki.

10 dzīvnieku sugas, kurām draud izmirstība šī gada laikā

10 dzīvnieku sugas, kurām draud izmirstība šī gada laikā 4

Dzīvnieku sugu skaitam ir cieša saistība ar cilvēka darbību. Vēsturiski ietekme uz sugu skaitu palielinājās pēc šķēpu un loku izgudrošanas, mūsdienās galvenie iemesli sugu skaita samazinājumam pasaulē ir malumedniecība, rūpniecība un pat pilsoņu karš un Ebola vīruss.

Nedēļa dzīvnieku pasaulē

Nedēļa dzīvnieku pasaulē

Kā aizritējusi nedēļā dzīvnieku pasaulē? Raibi! Gan ar Ziemassvētku svinībām, izklaidēm un ne tik priecīgiem notikumiem.

Vai no Rīga zooloģiskā dārza var izmukt lāči un tīģeri? Atbild Ingmārs Līdaka

Vai no Rīga zooloģiskā dārza var izmukt lāči un tīģeri? Atbild Ingmārs Līdaka

Pirms dažām dienām medijus pāršalca ziņa, ka no Parīzes Zooloģiskā dārza ir izsprucis tīģeris. Lai gan beigu beigās izrādījās, ka tīģeris nekur nav mucis un redzētais dzīvnieks patiesībā ir bijis kāds druknāks kaķis, Skaties.lv nolēma noskaidrot, cik drošas ir plēsīgo dzīvnieku mītnes Rīgas Zooloģiskajā dārzā.