Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Tieslietu ministrija

Aicina uzmanīties no viltotām precēm interneta veikalos

Aicina uzmanīties no viltotām precēm interneta veikalos

Pandēmijas laikā ”apgriezienus” uzņēmusi viltotu preču tirgošana internetā. Šāda tendence novērota visā Eiropā, tostarp pie mums. Aicinot pircējus būt uzmanīgiem un septiņreiz nomērīt, pirms pirkumu veikt, šodien, 9. jūnijā, atklāta arī īpaša informatīvā kampaņa, stāsta TV3 Ziņas.

Advokāti tiesām pārmet attālinātā darba neievērošanu

Advokāti tiesām pārmet attālinātā darba neievērošanu 3

Laikā, kad it visu dzīves regulē pandēmiju ierobežojošie pasākumi, tiesas palikušas priviliģētā stāvoklī – tā vietā, lai pēc iespējas vairāk strādātu attālināti, tiesneši visbiežāk pieņem lēmumu vien izretot dalībniekus ar divu metru distanci un tomēr tikties telpās, nevis datorekrānos, vēsta TV3 Ziņas.

Ieviesti jauni pasākumi cīņā pret uzturlīdzekļu nemaksātājiem

Ieviesti jauni pasākumi cīņā pret uzturlīdzekļu nemaksātājiem 7

Ceturtdien, 8. aprīlī, Saeima galīgajā lasījumā atbalstīja Tieslietu ministrijas izstrādātos Uzturlīdzekļu garantiju fonda likuma grozījumus, kas paredz uzturlīdzekļu parāda lietas nodošanu ārpustiesas piedziņai un aizliegumu uzturlīdzekļu parādniekiem spēlēt azartspēles, portālu Skaties.lv informē Tieslietu ministrija.

TM apzinājusi visu citu ministriju redzējumu par darbu pēc ārkārtējās situācijas beigām

TM apzinājusi visu citu ministriju redzējumu par darbu pēc ārkārtējās situācijas beigām

Turpinot izstrādāt tiesisko regulējumu pārejai no ārkārtējās situācijas uz ikdienas režīmu, Tieslietu ministrija (TM) ir apzinājusi visu citu ministriju redzējumu par to, kas tām būtu nepieciešams, lai attiecīgo nozaru pārstāvji iespējami ātrāk un efektīvāk varētu atsākt darbu ierastajā ritmā, vienlaikus neradot veselības apdraudējumu, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).