Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Tiesa

Tiesa: Lembergs apzināti kavēja tiesas procesu un izsekoja prokuroru

Tiesa: Lembergs apzināti kavēja tiesas procesu un izsekoja prokuroru 149

Ventspils mērs Aivars Lembergs, kuru pirmās instances tiesa februārī notiesāja par kukuļošanu, tiesas procesa laikā esot organizējis lietas prokurora izsekošanu, kā arī apzināti kavējis tiesas procesu, lai izvairītos no kriminālatbildības, skaidro lietas tiesnese Irīna Jansone Tiesu administrācijas publicētajā video.

"Noveda līdz kapam vīru, es turpinu ciest!" Aucē "komunālie" ignorē tiesu: neatjauno nelikumīgi atslēgto ūdeni, sirmgalves ciešanas ilgst gadiem

"Noveda līdz kapam vīru, es turpinu ciest!" Aucē "komunālie" ignorē tiesu: neatjauno nelikumīgi atslēgto ūdeni, sirmgalves ciešanas ilgst gadiem 41

Kopš 2018. gada sirmgalvju pāris Aucē dzīvo bez ūdens, ko tolaik senioriem miteklī, pārmetot parādsaistības, atslēdza SIA “Auces komunālie pakalpojumi”. Pirms gada tiesa lēma, ka pārmetumi par parādsaistībām un ūdens atslēgšana bijusi nepamatota, tāpēc ūdens padeve nekavējoties jāatjauno, tomēr komunālais uzņēmums gadu ignorē tiesas spriedumu – ūdens padeves miteklī nav aizvien.

"Esam spiesti dzīvot krīzes centrā!" Sievietei ar bērnu invalīdu tiesa liedz tuvoties dzīvesvietai, ko dala ar māti; meitai pārmet vardarbību

"Esam spiesti dzīvot krīzes centrā!" Sievietei ar bērnu invalīdu tiesa liedz tuvoties dzīvesvietai, ko dala ar māti; meitai pārmet vardarbību 3

Tatjanai, kurai ir bērns invalīds, tiesa liegusi tuvoties sev daļēji piederošam dzīvoklim Rīgā, kurā dzīvo arī sievietes māte – sirmgalve. Nosakot liegumu tuvoties mātei un dzīvoklim, tiesa apmierinājusi sirmgalves prasību aizsargāt viņu no meitas izvērstās fiziskas un emocionālas vardarbības. Tatjana gan noliedz mātes pārmetumus, norādot, ka vardarbība esot mātes iztēles auglis. Nu sievietei un bērnam pēc lieguma tuvoties dzīvoklim nākas dzīvot krīzes centrā.

Tiesa vērtēs valdības noteikto aizliegumu strādāt kosmētiķiem

Tiesa vērtēs valdības noteikto aizliegumu strādāt kosmētiķiem 1

Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nams ir ierosinājis lietu un izvērtēs Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas (LKKA) prasību apturēt valdības noteikto aizliegumu, kas pašlaik liedz strādāt kosmētiķiem un skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā, aģentūru LETA informēja advokātu biroja “Sorainen” partneris Andris Tauriņš.

“Atdodiet manu naudu!” ilggadēja darbiniece nesaņem nopelnīto

“Atdodiet manu naudu!” ilggadēja darbiniece nesaņem nopelnīto 6

Marinai ar autoskolu ”Fortūna” sadarbība bijusi kopš 2008. gada. Viņa pat kļuvusi par filiāles vadītāju. Pēc bērna piedzimšanas Marina izbeigusi darba attiecības un kļuvusi par pašnodarbināto, lai turpmāk darbotos kā pasniedzēja C kategorijas autovadītāja apliecības kārotājiem.

Navaļnijam tiesa piespriedusi trīsarpus gadu cietumsodu

Navaļnijam tiesa piespriedusi trīsarpus gadu cietumsodu 3

Maskavas tiesa otrdien, 2. februārī, apmierinājusi Krievijas Federālā sodu izpildes dienesta (FSIN) prasību nomainīt opozīcijas līderim Aleksejam Navaļnijam 2014. gadā piespriesto nosacīto sodu pret reālu trīsarpus gadu cietumsodu, vēsta TV3 Ziņas.