Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. jūnijs

Viktors, Nils

Horoskops aunam

Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Gribēsies nopirkt vasaras ziedus, kas vairotu Jāņu laika gaidīšanas sajūtu mājās un sadzīvi iekrāsotu jaunās, košākās krāsās.

Horoskops vērsim

Nepārvērtē savu varēšanu iesaistoties darbos vai izpalīdzot ar padomiem. Pirms darīšanas iepazīsties ar konkrētā darba apstākļiem un darba fronti kopumā. Šodien pievērs īpašu uzmanību savai veselībai.

Horoskops dvīņiem

Viedokļu spēkošanās mīlas frontē būs tādi attīstoši, drīzāk, lai saprastu, cik forši reizēm ir piekāpties un sadzīvot ar otra viedokli. Kāds formālāks pasākums ne pārāk aizraus, tāpēc padomā, kā pieklājīgi nozust.

Horoskops vēzim

Tava zemapziņa šodien čukstēs, ka nav nekā, uz ko tu varētu droši paļauties. Viss, ko šodien dzirdēsi vai redzēsi, būs pakļauts kritiski pesimistiskam vērtējumam. Pastāv draudi pārtērēt savus iekšējos spēku un arī naudu.

Horoskops lauvai

Šodien vēlams izmest kādu līkumu un apciemot kādu tuvu cilvēku. Liela iespēja, ka ceļā satiksi kādu, ar kuru sagribēsies doties jau uzziedējušās jāņu zāles lūkoties. Jūsu tikšanās var izvērsties neaizmirstamā vakarā.

Horoskops jaunavai

Visas nesaprašanās un izskaidrošanās, kas iespējams tevi vajāja iepriekšējās dienās, norims un atrisināsies. Šodien tavu garastāvokli var ietekmēt veco atmiņu cilāšana un, jo intensīvāk tai ļausies, jo bēdīgāka šķitīs tagadne.

Horoskops svariem

Dažādas tikšanās neformālā un relaksētā gaisotnē, kur tev nebūs vajadzības kādu žilbināt, ļaus tev atslābināties un izbaudīt patīkamas sarunas. Jutīsies atvieglots par iespēju tikai piedalīties, nevis organizēt un vadīt pasākumu.

Horoskops skorpionam

Tev liksies, ka dzīves frontē nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības un iniciatīva arī tāda pavītusi.

Horoskops strēlniekam

Tev būs sarežģīti pieņemt patstāvīgu lēmumu, bet arī citi nebūs nekādi labie padomdevēji. Tāpēc šodien neielaidies nekādās duālās situācijās un saistībās ar vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi. Vari iekrist.

Horoskops mežāzim

Tavs noskaņojums būs svārstīgs, jo nespēsi izvēlēties starp diviem vienlīdz interesantiem cilvēkiem, ar kuriem pavadīt dienas nogali. Lēmumi un viedoklis mainīsies vairākkārt, līdz sapratīsi, ka tādas izvēles vispār nav.

Horoskops ūdensvīram

Riktīgi laba diena tavu seno plānu un nepaveikto darbu realizēšanai. Sapratīsi kā izlīgt ar kādu cilvēku. Iespējams, veikalā atradīsi savu sapņu lietu. Pērc tik nost un iepriecini sevi!

Horoskops zivīm

Šodien var un vajag saskrieties ar draugiem. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt ļautos vasarīgai dejai, vari ļauties kārdinājumam uzsākt vairākas attiecības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tēta nedienas Latvijā

Pēc "Tēta nedienu" šova daudzbērnu ģimenē no Ciemupes tomēr viss pa vecam

Pēc "Tēta nedienu" šova daudzbērnu ģimenē no Ciemupes tomēr viss pa vecam 13

TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” skatītāji pagājušajā nedēļā varēja iepazīt Ciemupē Ogres novadā dzīvojošās Latkovsku ģimenes ikdienu. Četru bērnu mamma Ieva pēc šova portālam Skaties.lv atklāj, ka pēc filmēšanās TV projektā, kurā tētim bija iespēja ”iekāpt sievas čībās”, ģimenē tomēr uzlabojumi nav piedzīvoti.

Vai atpazīsti? “Tēta nedienu” Laura savulaik bijusi efektīga blondīne

Vai atpazīsti? “Tēta nedienu” Laura savulaik bijusi efektīga blondīne 2

Par TV3 šova “Tēta nedienas Latvijā” sezonas populārāko māmiņu kļuvusī Laura Caune gadu gaitā piedzīvojusi žilbinošas pārvērtības. Viņas kontā ir gan laiki, kad viņa bijusi blondīne, gan arī laiki, kad mati bijuši ogļu melni un pat rudi. Dabiski tumšmatainā sieviete savu bilžu arhīvu atrāda arī šova faniem.

TV3 tētuku šovā mirdzēs papucītis, kurš nav gribējis bērnus

TV3 tētuku šovā mirdzēs papucītis, kurš nav gribējis bērnus 7

Šonedēļ ”Tēta nedienas” ciemosies Stopiņu novada Upeslejās, kur pigorus taisīs pēc skata ļoti līdzīgie, bet raksturā dažādie piecgadnieki Hugo un Olivers. Abu puiku labākais draugs un sabiedrotais ir enerģiskā mamma Laine Puķīte Olmane. Ģimenē mierīgākais ir filozofiskais tētis Rihards Olmanis.

“Tēta nedienu” Laura taisnojas par nekārtību dzīvoklī

“Tēta nedienu” Laura taisnojas par nekārtību dzīvoklī 48

Par šova ”Tēta nedienas Latvijā” vienu no visu laiku spilgtākajiem varoņiem kļuvuši rīdzinieki Laura un Edgars Caunes. Trīs bērnu ģimene kopā ar sievietes brāli dzīvo divistabu dzīvoklī, par kurā valdošo nekārtību sašutumu nav slēpuši TV3 šova fani.

Tetovējums būtu bērnu interesēs, bet... “Tēta nedienu” Laura atklāj, kur ģimene ieguldīs 500 eiro

Tetovējums būtu bērnu interesēs, bet... “Tēta nedienu” Laura atklāj, kur ģimene ieguldīs 500 eiro 13

TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ piedzīvotā sērija TV projekta vēsturē ieies kā pirmais gadījums, kad vecāki publiski saķildojas. Kamēr tētis Edgars uzskatīja, ka par daļu sūri, grūti pelnītās naudas viņš varētu sevi apbalvot ar tetovējumu, mammai Laurai bija citi plāni, kā tērēt iegūto naudas balvu. Kā pēc šova Skaties.lv atklāj trīs bērnu māmiņa, vīra sapnis par tetovējumu nav bez pamata.

“Tēta nedienu” šovā mirdzēs pāris, kuru mīlai pretojušies vecāki

“Tēta nedienu” šovā mirdzēs pāris, kuru mīlai pretojušies vecāki 14

Trešdienu vakaros daudzās Latvijas ģimenēs par tradīciju kļuvuši TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” skatīšanās. Šonedēļ TV projekta faniem būs iespēja novērtēt, kā ar sievas Lauras pienākumiem tiks galā Edgars, kuram saimniecības darbi nepadodas. Arī abu mīlasstāsts sācies ne bez grūtībām.

Mīļotā Liene atklāj “Tēta nedienu” šova Edgara patieso seju

Mīļotā Liene atklāj “Tēta nedienu” šova Edgara patieso seju 15

Šonedēļ ”Tēta nedienas” šovā sievas ikdienas pienākumus uz savas ādas izbaudīja autoservisa meistars un divu bērnu tēvs Edgars Maksimovs no Rīgas. Pēc TV projekta vīrietis izpelnījās šova fanu kritiku par TV ekrānos neslēpto nesavaldību. Viņa sieva Liene Bokmeldere portālam Skaties.lv atklāj, ka dzīvē Edgars ir pacietīgāks nekā viņam pašam šķiet.