Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tēta nedienas Latvijā

Daiļā Laura Caune atklāj lieliskās figūras noslēpumu

Daiļā Laura Caune atklāj lieliskās figūras noslēpumu 31

TV šovu zvaigzni Lauru Cauni, kura pasaulē laidusi trīs bērniņus, slaidā auguma dēļ var apskaust pat nedzemdējušas sievietes. Portālam Skaties.lv 24 gadus vecā rīdziniece atklāj, ka bijis laiks, kad viņa bijusi apalīte, bet šodien, lai būtu lieliskajā formā, viņa piekopj kādu pavisam vienkāršu paņēmienu.

“Tēta nedienu” fani steiguši palīdzēt šovu zvaigznes Lauras Caunes kuplajai ģimenei

“Tēta nedienu” fani steiguši palīdzēt šovu zvaigznes Lauras Caunes kuplajai ģimenei 19

Šova ”Tēta nedienas Latvijā” trešās sezonas populārākajai māmiņai Laurai Caunei ar ģimeni pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos dzīve gājusi tikai uz augšu. Kā jaunā sieviete atklāj portālam Skaties.lv, nesen viņa sākusi strādāt otrā darbā, bet pārliecību, ka dzīves lielākās grūtības ir aiz muguras, nostiprinājuši vairāki TV3 tētuku šova fani.

Zināmi "Tēta nedienu" konkursa uzvarētāji!

Zināmi "Tēta nedienu" konkursa uzvarētāji!

Ir noslēdzies konkurss, kurā aicinājām iesūtīt mazo ķiparu piedzīvojumus un nedarbus! Paldies visiem dalībniekiem, taču katram konkursam, arī šim, ir arī uzvarētāji!

Pēc "Tēta nedienu" šova daudzbērnu ģimenē no Ciemupes tomēr viss pa vecam

Pēc "Tēta nedienu" šova daudzbērnu ģimenē no Ciemupes tomēr viss pa vecam 13

TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” skatītāji pagājušajā nedēļā varēja iepazīt Ciemupē Ogres novadā dzīvojošās Latkovsku ģimenes ikdienu. Četru bērnu mamma Ieva pēc šova portālam Skaties.lv atklāj, ka pēc filmēšanās TV projektā, kurā tētim bija iespēja ”iekāpt sievas čībās”, ģimenē tomēr uzlabojumi nav piedzīvoti.

TV3 šova jautrā pavāre Baiba: Jāsteidzas apprecēties, kamēr Edmunds nav "nocelts"

TV3 šova jautrā pavāre Baiba: Jāsteidzas apprecēties, kamēr Edmunds nav "nocelts" 12

Šonedēļ ”Tēta nedienu” šovā tika piedzīvota īpaša sērija, kurā mīļotā vīrieša Edmunda piemērotību vīra statusam pārbaudīja dzīvespriecīgā un apsviedīgā pavāre Baiba no Purvciema. Mēnesi pēc ģimenes uzmirdzēšanas TV ekrānos portāls Skaties.lv jautāja Baibai, vai drīzumā būs iemesls uzsaukt ”Rūgts!”.

“Tēta nedienu” šova Laine noraida pārmetumus par vīra nepietiekamo saikni ar dēliem

“Tēta nedienu” šova Laine noraida pārmetumus par vīra nepietiekamo saikni ar dēliem 9

Šonedēļ ”Tēta nedienas” bija piemeklējušas piecgadīgo dvīņu puiku tēti, audiovizuālajā jomā strādājošo Rihardu Olmani Stopiņu novada Upeslejās. Pēc šova skatītājus satrauca Riharda kontakta trūkums ar dēliem. Taču mēnesi pēc filmēšanās TV projektā viņa sieva Laine Puķīte Olmane visus nomierina – ģimenē viss ir kārtībā.

“Tēta nedienās" piedzīvota neparastākā ģimenes atkalredzēšanās šova vēsturē

“Tēta nedienās" piedzīvota neparastākā ģimenes atkalredzēšanās šova vēsturē 5

Trešdienas, 25. aprīļa, vakarā šova ”Tēta nedienas Latvijā” fanu uzmanībai tiks nodota jaunākā sērija, kuras varoņi bija piecgadīgo dvīņu puiku vecāki audiovizuālajā jomā strādājošais Rihards Olmanis un sporta skolotāja Laine Puķīte Olmane. Vecāku atkal satikšanās pēc piecu dienu nošķīrtības notika ar īpašu glanci.

Vai atpazīsti? “Tēta nedienu” Laura savulaik bijusi efektīga blondīne

Vai atpazīsti? “Tēta nedienu” Laura savulaik bijusi efektīga blondīne 2

Par TV3 šova “Tēta nedienas Latvijā” sezonas populārāko māmiņu kļuvusī Laura Caune gadu gaitā piedzīvojusi žilbinošas pārvērtības. Viņas kontā ir gan laiki, kad viņa bijusi blondīne, gan arī laiki, kad mati bijuši ogļu melni un pat rudi. Dabiski tumšmatainā sieviete savu bilžu arhīvu atrāda arī šova faniem.

TV3 tētuku šovā mirdzēs papucītis, kurš nav gribējis bērnus

TV3 tētuku šovā mirdzēs papucītis, kurš nav gribējis bērnus 7

Šonedēļ ”Tēta nedienas” ciemosies Stopiņu novada Upeslejās, kur pigorus taisīs pēc skata ļoti līdzīgie, bet raksturā dažādie piecgadnieki Hugo un Olivers. Abu puiku labākais draugs un sabiedrotais ir enerģiskā mamma Laine Puķīte Olmane. Ģimenē mierīgākais ir filozofiskais tētis Rihards Olmanis.

“Tēta nedienu” Laura taisnojas par nekārtību dzīvoklī

“Tēta nedienu” Laura taisnojas par nekārtību dzīvoklī 48

Par šova ”Tēta nedienas Latvijā” vienu no visu laiku spilgtākajiem varoņiem kļuvuši rīdzinieki Laura un Edgars Caunes. Trīs bērnu ģimene kopā ar sievietes brāli dzīvo divistabu dzīvoklī, par kurā valdošo nekārtību sašutumu nav slēpuši TV3 šova fani.

Tetovējums būtu bērnu interesēs, bet... “Tēta nedienu” Laura atklāj, kur ģimene ieguldīs 500 eiro

Tetovējums būtu bērnu interesēs, bet... “Tēta nedienu” Laura atklāj, kur ģimene ieguldīs 500 eiro 13

TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ piedzīvotā sērija TV projekta vēsturē ieies kā pirmais gadījums, kad vecāki publiski saķildojas. Kamēr tētis Edgars uzskatīja, ka par daļu sūri, grūti pelnītās naudas viņš varētu sevi apbalvot ar tetovējumu, mammai Laurai bija citi plāni, kā tērēt iegūto naudas balvu. Kā pēc šova Skaties.lv atklāj trīs bērnu māmiņa, vīra sapnis par tetovējumu nav bez pamata.

Nelāgākais fināls “Tēta nedienu” šovā: vecāki "saķeras" 500 eiro dēļ

Nelāgākais fināls “Tēta nedienu” šovā: vecāki "saķeras" 500 eiro dēļ 37

Trešdienas, 18. aprīļa, vakarā TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” skatītāju uzmanībai tika nodota sērija, kurā sievas Lauras pienākumu nastu uz savas ādas izbaudīja automehāniķis Edgars. Šova finālā prieku par ģimenei nopelnītajiem 500 eiro aizēnoja nelāgs strīds, kas izcēlās vecāku starpā.

"Tēta nedienu" šovā Edgars gatavs pārsteigt sievu Lauru par 83 centiem

"Tēta nedienu" šovā Edgars gatavs pārsteigt sievu Lauru par 83 centiem 32

Šova ”Tēta nedienas Latvijā” skatītāji trešdienas, 18. aprīļa, vakarā varēs vērot, kā ikdienas dzīvē sokas trīs bērnu vecākiem Laurai un Edgaram. Šova fanu uzmanībai – pirmie kadri, kā ģimenes galva, kurš rūdījies dzīves grūtībās, apņēmies pārsteigt mīļoto.