Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. marts

Jāzeps, Juzefa

Horoskops aunam

Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Horoskops vērsim

Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Horoskops dvīņiem

Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Horoskops vēzim

Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Horoskops lauvai

Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu, tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Horoskops jaunavai

Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu. iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Horoskops svariem

Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Horoskops skorpionam

Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Horoskops strēlniekam

Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

Horoskops mežāzim

Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas dodoties komandējumos, izbraucienos vai ceļojumos. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Horoskops ūdensvīram

Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Horoskops zivīm

Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru viļams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tēta nedienas Latvijā

"Tēta nedienu" šovā sievas pienākumu smagumu izbauda rīdzinieks Ēriks

"Tēta nedienu" šovā sievas pienākumu smagumu izbauda rīdzinieks Ēriks 17

Trešdienas, 7. marta, vakarā šova ”Tēta nedienas Latvijā” fanu uzmanībai tika nodota jaunākā sērija. Tā kā mammai nekad laika nesanāk sev, jo mājai vienmēr jābūt ideālā kārtībā, vīrs viņu uz piecām dienām bija aizsūtījis atpūtā, lai pats izbaudītu ”Tēta nedienas” jeb laiku kopā ar saviem dēliem.

"Kāzas nekur nepaliks." TV3 šova mammas stāsts, kādēļ mīļotais viņu bildinājis tikai pēc 15 gadu kopdzīves

"Kāzas nekur nepaliks." TV3 šova mammas stāsts, kādēļ mīļotais viņu bildinājis tikai pēc 15 gadu kopdzīves 5

Šonedēļ ”Tēta nedienas Latvijā” viesojās Bērzkrogā, kur mīlestībā un saticībā ģimenes ligzdiņu savijuši Lauris Daiders un Lelde Jaukule. Pāris kopā dzīvo jau 15 gadus, un kopdzīve svētīta ar diviem dēliem, bet abi joprojām nav apprecējušies. Pēc TV3 šova Lelde portālam Skaties.lv atklāja patiesību, kādēļ joprojām attiecības nav noformējuši oficiāli.

Pēc 15 gadu kopdzīves TV3 šovā beidzot bildina mīļoto

Pēc 15 gadu kopdzīves TV3 šovā beidzot bildina mīļoto 9

Trešdienas, 7. februāra, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki vienam no mūža aizkustinošākajiem brīžiem. Šova ”Tēta nedienas Latvijā” otrā raidījuma galvenais varonis Lauris pēc 15 gadu kopdzīves beidzot apņēmies pie altāra vest savu mīļoto un divu dēlu māmiņu Leldi. Šis bija otrais gadījums, kad ģimenes šovā izskanēja bildinājums.

Ar noteikumu pārkāpumu startē TV3 šova jaunā sezona

Ar noteikumu pārkāpumu startē TV3 šova jaunā sezona 14

Trešdienas, 31. janvāra, vakarā TV3 sākās iemīļotā šova ”Tēta nedienas Latvijā” jaunā sezona. Trešās sezonas atklāšanas raidījuma varoņi bija Lapsiņu ģimene no Ogres. Kā liecināja notikumi pirmajā sērijā, šosezon tētiem būs jāsvīst ne pa jokam.

''Nopuņķojusies dura'', klubā ar melnādaino Maiklu un Smiltenes kolorīts: 2017. gada skandalozākie brīži pašmāju TV šovos

''Nopuņķojusies dura'', klubā ar melnādaino Maiklu un Smiltenes kolorīts: 2017. gada skandalozākie brīži pašmāju TV šovos 3

Nupat izskanējusi 2017. gada šovu sezona, un šoreiz skatītāji lutināti ar īpaši bagātu klāstu pašmāju produktu. Ekrānos lijušas asaras, zibējuši plikumi, un, jā, reizēm pat kļuvis neērti skatīties, ko tik visu ekrāns nepacieš. Skaties.lv kopā ar TVPlay izpētīja, kuri tad ir bijuši tie notikumi pašmāju šovos, kuri 2017. gadā piesaistīja lielāko sabiedrības interesi. Piedāvājam tos apskatīt vēlreiz.

Tēta nedienas Latvijā meklē jaunus dalībniekus! Piesakies un laimē 500 eiro!

Tēta nedienas Latvijā meklē jaunus dalībniekus! Piesakies un laimē 500 eiro! 8

TV3 aicina Latvijas ģimenes pieteikties realitātes šova “Tēta nedienas Latvijā” jaunajai sezonai! Šī ir patiesi unikāla un garām nelaižama iespēja, kā atpūsties mammām, bet tētiem pārliecināties, vai spēj iejusties mājsaimnieces lomā. Un tas nav viss – šosezon tētiem tiks dota iespēja nopelnīt naudas balvu – 500 eiro!