Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Terors Parīzē

Francijā turpmāk viedtālruņi brīdinās par teroraktiem

Francijā turpmāk viedtālruņi brīdinās par teroraktiem

Valstī, kuru novembrī satricināja asiņaini uzbrukumi, piektdien sāksies Eiropas futbola čempionāts, ko apmeklēs miljoniem cilvēku. Viens no pasākumiem, lai mazinātu potenciālos riskus, ir viedtālruņu aplikācija, kuras lietotāji saņems trauksmes signālu par iespējamiem incidentiem.

Teroristu Abdeslamu vēlas pratināt gan beļģi, gan franči

Teroristu Abdeslamu vēlas pratināt gan beļģi, gan franči

Pagaidām nav zināms datums, kad varētu notikt asiņainajos teroraktos apsūdzētā Salaha Abdeslama izdošana Francijai. Tas varētu prasīt pat vairākas nedēļas, ņemot vērā, ka Abdeslamu vēlas pratināt arī Beļģijas drošības iestādes saistībā ar nesenajiem teroraktiem Briseles lidostā un metro stacijā.

Asiņainais terorakts nav ietekmējis dzīvi Stambulā! Tā aizvien ir tūristu iecienīta

Asiņainais terorakts nav ietekmējis dzīvi Stambulā! Tā aizvien ir tūristu iecienīta 1

Pēc asiņainā sprādziena Stambulā Turcija aizdomās par saistību ar Islāma valsti aizturējusi 68 cilvēkus, tostarp trīs Krievijas pilsoņus. Netiek gan precizēts, vai šie cilvēki tiek apsūdzēti vakardienas terora akta pastrādāšanā. Tikmēr Stambulā, eksplozijas vietā, dzīve nav apstājusies un tā aizvien ir tūristu iecienīta.

Eiropola sanāksmē meklē risinājumus terorisma apkarošanai

Eiropola sanāksmē meklē risinājumus terorisma apkarošanai 1

Eiropola pārstāvji kopā ar Āfrikas valstu drošībniekiem šajās dienās pulcējas uz sanāksmi Hāgā, lai spriestu, kā efektīvāk apkarot terorismu un veicināt sadarbību. Likumsargiem izdevies atrast dzīvokli, kurā mitinājies patvēruma meklētājs, kurš tika nošauts pagājušajā nedēļā par uzbrukumu policistiem Parīzē.