Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Terorisms

Turcija izraida uz Vāciju "teroristi" ar trim bērniem

Turcija izraida uz Vāciju "teroristi" ar trim bērniem 2

Vācijas pilsone, kas tiek turēta aizdomās par džihādistu grupējuma “Islāma valsts” atbalstīšanu, un viņas trīs bērni piektdien tika izraidīti no Turcijas uz Vāciju un aizturēti pēc ierašanās Frankfurtes lidostā, paziņoja Vācijas policija.

Dānijā arestēti 20 cilvēku par līdzdalību terorismā

Dānijā arestēti 20 cilvēku par līdzdalību terorismā

Dānijas drošības iestādes paziņojušas par vērienīga terorakta novēršanu savā valstī. Policija vairākos reidos visā valstī arestējusi aptuveni 20 cilvēku, kuri tiek turēti aizdomās par līdzdalību islāmistu terorismā.

VDD: "Daesh" pievienojušies Latvijas iedzīvotāji varētu izmantot savus kontaktus finansējuma piesaistei terorismam

VDD: "Daesh" pievienojušies Latvijas iedzīvotāji varētu izmantot savus kontaktus finansējuma piesaistei terorismam 2

Neņemot vērā, ka terorisma draudu līmenis Latvijā ir zems, pastāv risks, ka teroristu grupējumam “Daesh” pievienojušies Latvijas iedzīvotāji var izmantot savus kontaktus Latvijā, lai piesaistītu finansējumu teroristisku darbību veikšanai, teikts Valsts drošības dienests (VDD) sagatavotajā Terorisma finansēšanas novēršanas stratēģijā 2019.-2021. gadam.

Tramps apstiprina Osamas bin Ladena dēla nogalināšanu

Tramps apstiprina Osamas bin Ladena dēla nogalināšanu

ASV prezidents Donalds Tramps sestdien apstiprināja, ka pretterorisma operācijā pie Afganistānas un Pakistānas robežas nogalināts starptautiskā teroristu tīkla “Al Qaeda” bijušā līdera Osamas bin Ladena dēls Hamza bin Ladens, kurš bija kļuvis par arvien ievērojamāku figūru šajā teroristu tīklā.

Mediji: Operācijā nogalināts Osamas bin Ladena dēls

Mediji: Operācijā nogalināts Osamas bin Ladena dēls 2

Operācijā nogalināts starptautiskā teroristu tīkla “Al Qaeda” bijušā līdera Osamas bin Ladena dēls Hamza bin Ladens, kurš bija kļuvis par arvien ievērojamāku figūru šajā teroristu tīklā, vēsta ASV mediji.