Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Tallink

"Tallink" līdz oktobra beigām aptur Rīga-Helsinki maršruta darbību

"Tallink" līdz oktobra beigām aptur Rīga-Helsinki maršruta darbību

Ņemot vērā, ka Latvijas Slimību un profilakses kontroles centrs (SPKC) paplašināja to valstu sarakstu, kuros 14 dienu kumulatīvais Covid-19 saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 16, iekļaujot tajā arī Somiju, “Tallink Grupp” paziņoja, ka aptur Rīga-Helsinki maršruta darbību no 28. septembra līdz oktobra beigām.

"Tallink" rudenī pārtrauks trīs kuģu darbību

"Tallink" rudenī pārtrauks trīs kuģu darbību

Pārmetot Latvijas varasiestāžu neatsaucību atbalstā kuģu operatoriem, Igaunijas prāmju operators “Tallink Grupp” (“Tallink”) no septembra apturēs kuģu “Silja Serenade” un kuģa “Isabelle” darbību, bet no oktobra – kuģa “Romantika” darbību, aģentūru LETA informēja “Tallink” pārstāvji.

Ekskluzīvs ieskats: prāmis “Romantika” atgriežas ar restaurētām telpām

Ekskluzīvs ieskats: prāmis “Romantika” atgriežas ar restaurētām telpām

12. februārī Skaties. lv komanda kopā ar “Ēnu dienas” dalībniekiem devās uz ”Tallink” prāmi ”Romantika”, kurš pirmo reizi vēris durvis pēc restaurācijas. Skaties.lv piedāvā arī lasītājiem ekskluzīvu iespēju apskatīt restaurētās telpas un iepazīties ar pavasara sezonas programmu pirmo reizi.

Vētras dēļ kavējas "Tallink" prāmja "Romantika" reisi

Vētras dēļ kavējas "Tallink" prāmja "Romantika" reisi

Vētras dēļ Igaunijas prāmju operatora “Tallink Grupp” prāmja “Romantika” reisi starp Rīgu un Stokholmu šodien kavējas, norādīja uzņēmuma biznesa attīstības un komunikācijas vadītāja Baiba Muceniece.

Īpaša kruīza vietā vilšanās! "Tallink" kliente ziņo par neveiksmīgu ceļojuma rezervāciju

Īpaša kruīza vietā vilšanās! "Tallink" kliente ziņo par neveiksmīgu ceļojuma rezervāciju 1

Ķeguma iedzīvotāja Zane kruīzā uz Zviedriju piedalījusies loterijā un laimējusi dāvanu karti atkārtotam ceļojumam. Pēc ceļotājas domām, par dāvanu karti iegādājusies ģimenes komplektu, kurā ietilpstot sauna, ēdināšana un bezmaksas dzērieni bērniem, taču, saņemot rezervācijas apstiprinājumu, iestājies šoks – nauda samaksāta vien par kajīti.

Par spīti augstākās pakāpes trauksmei, "Tallink" kapteiņi riskus Baltijas jūrā nesaskatīja un turpināja reisu

Par spīti augstākās pakāpes trauksmei, "Tallink" kapteiņi riskus Baltijas jūrā nesaskatīja un turpināja reisu 14

Vētras un spēcīgo viļņu dēļ no Rīgas izbraukušais “Tallink” pasažieru prāmis “Isabelle” trešdien ieradās Stokholmā ar vairāk nekā trīs stundu kavēšanos. Uzņēmumā skaidro, ka šī vētra nekādus riskus pasažieru kuģiem neradot. Tikmēr LNT Ziņas uzrunāja pasažierus, kas ar prāmi “Romantika” trešdienas rītā ieradās Rīgā no Stokholmas.