Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Tallina

"airBaltic" nākamnedēļ atsāks lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu

"airBaltic" nākamnedēļ atsāks lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu 3

Pēc Latvijas valdības lēmuma, sākot ar 15.maiju atļaut starptautiskos pasažieru aviopārvadājumus uz Baltijas valstīm, kā arī pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas, Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” 18.maijā atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu, aģentūru LETA informēja “airBaltic” pārstāve Alise Briede.

Tallinā līdz aprīļa beigām nebūs jāmaksā par bērnudārziem

Tallinā līdz aprīļa beigām nebūs jāmaksā par bērnudārziem 1

Tallinā līdz aprīļa beigām nebūs jāmaksā par bērnudārziem, kā arī tiek organizēta siltu brīvpusdienu izsniegšana skolēniem, lai gan skolas pašlaik ir slēgtas jaunā koronavīrusa izplatīšanās ierobežošanas nolūkā, trešdien paziņojis Igaunijas galvaspilsētas mērs Mihails Kelvarts.

Igaunijas jaunie zinātnieki aicina uz "zinātnes bēru gājienu"

Igaunijas jaunie zinātnieki aicina uz "zinātnes bēru gājienu"

Tallinā pēc Igaunijas Jauno zinātnieku akadēmijas iniciatīvas ceturtdien tiks rīkots “zinātnes bēru gājiens”, reaģējot uz informāciju, ka jaunajā četru gadu budžeta stratēģijā, par ko vienojusies valdība, nav izpildīts solījums palielināt finansējumu zinātnei līdz 1{638c3b69bfaca5f4c32a79393a7efa2b6613a7b5fcecaf1eab46c65e2114e4b9} no iekšzemes kopprodukta (IKP).

Tallinas centrā atrakti seni apbedījumi

Tallinas centrā atrakti seni apbedījumi

Šonedēļ, veicot Tallinas Mūzikas skolas topošās ēkas būvniecības priekšdarbus, igauņu arheologu brigāde veikusi priekšizpētes darbus, kuru laikā uzieta iepriekš nezināma kapsēta.