Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Talka

Lielās aktivitātes dēļ pagarina pieteikšanos Lielajā talkā

Lielās aktivitātes dēļ pagarina pieteikšanos Lielajā talkā

Lielās talkas rīkotāji šogad aicina talkas laikā atrastos atkritumus uzreiz šķirot. Jau šajā nedēļas nogalē – sestdienā, 27. aprīlī, –  notiks Latvijas Lielā talka. Patlaban ir pieteiktas turpat 1300 talkošanas vietas visā valstī.

Latvijas Valsts prezidents Vējonis talkos kopā ar basketbolistiem

Latvijas Valsts prezidents Vējonis talkos kopā ar basketbolistiem

Sestdien, 23. aprīlī, notiks ikgadējā Latvijas Lielā talka un septīto gadu pēc kārtas tajā aktīvi iesaistīsies arī Latvijas Basketbola savienības darbinieki, kuri kopā ar Aldaris LBL komandas Ogre/Kumho Tyre un VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas dalībniekiem uzstādīs visiem pieejamu basketbola grozu dabas parkā Ogres Zilie kalni. Basketbolistiem palīgos pieteicies arī Lielās talkas patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Talkojot atklāta vasaras sezona Jūrkalnē

Talkojot atklāta vasaras sezona Jūrkalnē

Vērienīgi aizritējuši jau 14 vasaras sezonas atklāšanas svētki un talka Ventspils novada Jūrkalnē. Tie ir svētki trīs dienu garumā, kas sākas piektdienā ar kopā sanākšanu Jūrkalnes Ugunspļavā un turpinās ar vērienīgu pasākumu programmu sestdienā un svētdienā.

Jūrmalā rūpes par vidi – visu gadu

Jūrmalā rūpes par vidi – visu gadu

Kaugurciema un Ezera ielas pludmale, Druvciema mežs, vecie Ķemeru kapi – šīs ir tikai dažas no 115 Jūrmalas vietām, kuras skaisti sapostas Lielās talkas dienā. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu Jūrmalā talkas vietu mazāk nekā pērn – talcinieki stāsta, ka kļuvuši apzinīgāki un domā par vidi arī ikdienā.

Auces novadnieki piedalās Lielajā talkā

Auces novadnieki piedalās Lielajā talkā

Ar vēlējumu „Veiksmi darbā!” Auces novada aktīvākie iedzīvotāji sāk Lielās talkas darbus. Novada teritorijā tika organizētas 9 talkas, tādēļ katrs interesents savai dalībai varēja izvēlēties tīkamāko objektu. Piemēram, pensionāru apvienība jau tradicionāli sakopj Sniķerkalna kapsētu.

Palīdzēsim sasniegt Latvijas mērķi kļūt par tīrāko valsti pasaulē

TALKOSIM! Palīdzēsim sasniegt Latvijas mērķi kļūt par tīrāko valsti pasaulē

Šogad visā Latvijā reģistrētas apmēram 1500 talkas vietas, kas sauc pēc atkritumu savākšanas un apkārtnes sapošanas, tādēļ katra palīdzīga roka būs noderīga. Oficiālajos talkošanas punktos organizatori būs sagādājuši zilus atkritumu maisus un nodrošinās to izvešanu, pašiem talciniekiem nepieciešams vien piemēroti apģērbties un neaizmirst par darba cimdiem. Lielās talkas vadītāja teic – lai arī Latvija ik gadu kļūst arvien tīrāka, ir arī melnie punkti.

Kanāriju salās vīnogu novākšanas talka

Kanāriju salās vīnogu novākšanas talka

Spānijai piederošajās Kanāriju salās darba pilna rokas – ienākusi gadskārtējā vīnogu raža. Līdz ar ražas ienākšanos, gluži kā pie mums radi un draugi dodas uz kartupeļu talkām laukos, tā Kanāriju salās ir vīnogu talkas.

Kartupeļu talka - tas ir piedzīvojums

Kartupeļu talka - tas ir piedzīvojums

Ja vēl neesat paspējuši izbaudīt kartupeļu laiku, tad šajā nedēļas nogalē noteikti atradīsies kādu lauku saimniecību, kurā ir vajadzīga talcinieku palīdzība.