Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Swedbank

Swedbank: Ieguvēji ir tie, kas nogaida ar skolas preču iegādāšanos

Swedbank: Ieguvēji ir tie, kas nogaida ar skolas preču iegādāšanos

Vēl tikai divas dienas, un klāt būs septembris. Tas nozīmē, ka tūkstošiem skolēnu atkal dosies uz savām mācību iestādēm. Iepriekšējais mācību gads noslēdzās neklātienē, savukārt šis vismaz pagaidām plānots kā klātienes gads. “Swedbank” Finanšu institūta eksperte Evija Kropa 30. augusta rītā TV3 raidījumam ”900 sekundes” atklāja, cik izmaksā sagatavot bērnu skolai un kā šīs izmaksas samazināt.

Minoritāšu aizstāvībai uzņēmēji pievienojas "Dažādības hartai"

Minoritāšu aizstāvībai uzņēmēji pievienojas "Dažādības hartai" 17

Dažādības biznesa forumā, kas notiek Baltijas praida nedēļas laikā, astoņi Latvijas uzņēmumi pievienojušies īpašai starptautiskajai hartai. Tā paredz darbavietā aizstāvēt seksuālās minoritātes un tām nodrošināt vienlīdzīgas iespējas karjeras izaugsmē un atalgojumā, vēsta TV3 Ziņas.

"Swedbank Finanšu IQ tests": Teju puse Latvijas iedzīvotāju neplāno budžetu

"Swedbank Finanšu IQ tests": Teju puse Latvijas iedzīvotāju neplāno budžetu 1

Lai arī arvien vairāk iedzīvotāju izprot uzkrājumu nepieciešamības nozīmi un veic uzkrājumus kādam konkrētam mērķim, teju puse jeb 46% testa dalībnieku norāda, ka neveic budžeta plānošanu, savukārt apdrošināšanu joprojām uzskata par obligātu bankas prasību, nesaistot to ar ģimenes budžeta drošību, liecina “Swedbank Finanšu IQ tests”.

"Izkrāptās summas mērāmas sešciparu skaitļos!" Kiberdrošības eksperti sniedz padomus, kā atpazīt krāpnieku āķus un pasargāt savu naudu

"Izkrāptās summas mērāmas sešciparu skaitļos!" Kiberdrošības eksperti sniedz padomus, kā atpazīt krāpnieku āķus un pasargāt savu naudu 1

“Labdien, jums zvana no bankas drošības dienesta. Esam pamanījuši, ka no jūsu kartes veikts, iespējams, krāpniecisks maksājums!” Šis ir viens no paņēmieniem, kuru visbiežāk izmanto telefonkrāpnieki, lai piekļūtu potenciālā upura bankas kontam. Lai arī varētu šķist, ka krāpniekus var pavisam viegli “atkost”, statistika liecina, ka tā nebūt nav. Telefonkrāpnieki, uzdodoties par banku darbiniekiem, no iedzīvotājiem izmānījuši aptuveni 27 000 eiro, liecina Valsts policijas informācija.

Krāpnieki izsūta viltus e-pastus, uzdodoties par "Swedbank"

Krāpnieki izsūta viltus e-pastus, uzdodoties par "Swedbank" 1

Krāpnieki izsūta e-pastus, uzdodoties par “Swedbank”, pievienojot neīstu saiti, kas aizved uz datu izkrāpšanas vietni, mikroblogošanas vietnē “Twitter” vēsta IT drošības incidentu novēršanas institūcija Latvijā “Cert.lv”.