Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Svētki

Nākamnedēļ populārākie vārdi - Vladimirs un Iveta

Nākamnedēļ populārākie vārdi - Vladimirs un Iveta 3

No kalendārā iekļautajiem vīriešu personvārdiem nākamnedēļ populārākais ir Vladimirs, bet no sieviešu – Iveta, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas dati.

Dominas šopinga dopinga noslēdzošā sērija – dodamies dāvanu meklējumos!

Dominas šopinga dopinga noslēdzošā sērija – dodamies dāvanu meklējumos!

Visiem labi zināms, ka decembris, grozies kā gribi, ir un paliek dāvanu mēnesis. Kuram gan negribas iepriecināt savus tuvākos ar kādu labu un stilīgu dāvanu! Jā, arī Janai Duļevskai un Jānim Romanovskim ir ko apdāvināt, bet fakts ir tāds, ka dāvanu meklēšana ne vienmēr ir tas vieglākais uzdevums. Labi, ka ir modes un stila eksperte Laila Trilopa dod vadošos norādījumus, pēc kuriem izvēlēties vismaz svētku stilu.

Kas ir Mārtiņi, un kā tos pareizi svinēt, lai senči nedusmotos

Kas ir Mārtiņi, un kā tos pareizi svinēt, lai senči nedusmotos 7

Šīs nedēļas nogalē daudzviet Latvijā tiks svinēti Mārtiņi. Tie ir svētki, kad rudens ir noslēdzies un sākas ziema. Pēc saules kalendāra Mārtiņi ir tieši viduspunktā starp rudens saulgriežiem jeb Miķeļiem un ziemas saulgriežiem jeb Ziemassvētkiem.

Foto: ļaudis ālējas krāšņajā nāriņu parādē

Foto: ļaudis ālējas krāšņajā nāriņu parādē

Pagājušajās brīvdienās īpaši krāšņs pasākums piedzīvots Ņujorkā – Konijailendas pludmalē norisinājusies ikgadējā nāriņu parāde, kurā piedalījušies simtiem neparasti tērptu ļaužu, kuri iejutušies dažādu okeāna radību tēlos.

Policija svētku laikā pastiprināti kontrolēs satiksmes dalībniekus

Policija svētku laikā pastiprināti kontrolēs satiksmes dalībniekus 4

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas svētku brīvdienās strādās pastiprinātā režīmā, lai kontrolētu, vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres nav sēdušies alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē, norāda VP pārstāve Madara Šeršņova.

Uzzini, kādus augus labāk nepīt Jāņu vainagā

Uzzini, kādus augus labāk nepīt Jāņu vainagā 2

Dabīgās pļavas Latvijā ir vienas no apdraudētākajām biotopu grupām. To platības pēdējo 50 gadu laikā strauji samazinās. Tāpēc ir tik svarīgi tās saglabāt un ņemt to vērā arī, gādājot ziedus Jāņu vainagiem.

Radoši atzīmē publiskās adīšanas un tamborēšanas dienu

Radoši atzīmē publiskās adīšanas un tamborēšanas dienu

8. jūnijs ir starptautiskā Publiskās adīšanas un tamborēšanas diena, kad ļaudis aicināti nodoties rokdarbiem uz ielas soliņiem, parkos, pludmalēs vai āra kafejnīcās. Par spīti karstajam laikam, adītāji un tamborētāji sestdien savu vaļasprieku izrādīja Bauskā, Cēsīs un arī Rīgā, Lucavsalā.