Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Suņi

Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis pirms mēneša adoptējis suni senioru

Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis pirms mēneša adoptējis suni senioru 3

“900 sekundes” turpina sižetu sēriju par pēdējo dažu mēnešu pozitīvo tendenci – no dzīvnieku patversmēm adoptēt suņus seniorus ar agrāk ļoti mazām cerībām uz adopciju, un šādu dzīvnieku adoptējis arī Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis, kas dalās ar četrkājainā drauga cienījamos gados adopcijas priekšrocībām.

No dzīvnieku patversmēm arvien biežāk tiek adoptēti suņi-seniori

No dzīvnieku patversmēm arvien biežāk tiek adoptēti suņi-seniori

No dzīvnieku patversmēm arvien vairāk tiek adoptēti suņi-seniori, jo tieši šai dzīvnieku kategorijai ir vismazāk cerību uz jaunām mājām. Šoreiz raidījuma “900 sekundes” stāsta varonis ir septiņus gadus vecais suns Sebastians, bet patversmē ”Ulubele” viņam bija cits vārds un cita dzīve. Lielais Bambijs ar skumjo skatienu ”Ulubelē” nonāca pirms nepilnā gada, kad viņa saimnieks vecuma nespēka dēļ savu mīļo suni bija pielicis pie ķēdes un vairs neatcerējās pat pabarot.

"Visu laiku rej!" Lielvārdes iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar kaimiņienes suņiem, dzīvnieku saimniece pārmetumiem nepiekrīt

"Visu laiku rej!" Lielvārdes iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar kaimiņienes suņiem, dzīvnieku saimniece pārmetumiem nepiekrīt 21

Lielvārdes iedzīvotāja Žaklīna dzīvnieku patversmē nostrādājusi astoņus gadus. Tajā laikā arī pati izlēmusi par labu adopcijai, atverot savas mājas durvis četriem suņiem. Jau piecus gadus kopā ar četrkājainajiem draugiem dzīvo Lielvārdes daudzdzīvokļu mājā. Stāsta, ka kaimiņiem nekad neesot bijušas pretenzijas pret suņiem, tieši pretēji – kaimiņu bērni vienmēr ar tiem spēlējušies, tomēr viss mainījies martā, kad Žaklīna saņēmusi pirmo “sveicienu” no pašvaldības policijas.

Jūrmalas domē skatīs iespēju atļaut pastaigāties jūras krastā ar suņiem

Jūrmalas domē skatīs iespēju atļaut pastaigāties jūras krastā ar suņiem 7

Jūrmalas domē nodoti iedzīvotāju paraksti ar ierosinājumu atļaut pastaigāties ar suņiem pludmalēs. Kā skaidro iniciatīvas autori, visā pasaulē pludmales kļūstot mājdzīvniekiem arvien draudzīgākas. Tā ir arī Saulkrastos. Vai ir iespējams, ka vieta suņiem atradīsies arī 24 kilometrus garajā Jūrmalas pludmalē?

Jauncekulē dienu un nakti rej suņi, kaimiņi tuvu izmisumam

Jauncekulē dienu un nakti rej suņi, kaimiņi tuvu izmisumam

Pirms aptuveni trīs gadiem īpašumu dārzkopības kooperatīvā nopirka kāda ģimene, kas pavisam drīz uz turieni pārcēlās ar pieciem suņiem. Kā stāsta kaimiņi, kopš tā brīža par dzīvi klusumā varēja aizmirst.

Ražots Latvijā! Unikāls, inovatīvs palīgs suņiem un viņu saimniekiem; ar ideju lauzīs ceļu pasaulē

Ražots Latvijā! Unikāls, inovatīvs palīgs suņiem un viņu saimniekiem; ar ideju lauzīs ceļu pasaulē 1

Latvijā radīta unikāla un inovatīva mobilā lietotne “Petsensus”, kas ir ļoti noderīgs rīks suņu saimniekiem. Ar lietotnes palīdzību ķepaiņu saimnieki var satikties un socializēties ar citiem suņiem un viņu saimniekiem, no citiem lietotājiem iegūt noderīgu informāciju par lieliskām pastaigu vietām, par bīstamībām, kuras var sagaidīt pastaigu laikā. Tāpat ar šā rīka palīdzību iespējams ziņot par pazudušu dzīvnieku un palīdzēt atrast mīluli. Lietotnē arī apkopota informācija par veterinārajām klīnikām, suņu frizētavām, dzīvniekiem draudzīgām kafejnīcām un citām iestādēm, kas ir saistošas suņu saimniekiem. Papildinot funkciju klāstu, “Petsensus” ieskrienas Latvijā, bet lietotnes veidotājiem ir vērienīgas ambīcijas, kas saistītas ar suņu draugu uzticības gūšanu ārzemēs, tuvākajā laikā plāno izsist panākumu ceļu līdz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV).

Preiļos privātmājas pagalmā atrod vīrieša līķi ar suņa kodumiem

Preiļos privātmājas pagalmā atrod vīrieša līķi ar suņa kodumiem

Otrdien, 7. aprīlī, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirknis saņēmis izsaukumu uz kādu privātmāju Preiļos. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja vīrieša līķi ar redzamiem suņa kodumiem, portāls Skaties.lv uzzināja Valsts policijā.

"Mana 32 kilogramu hantelīte!" Tukumnieces un labradora aizrautīgā vingrošana iedvesmo Covid-19 krīzes laikā

"Mana 32 kilogramu hantelīte!" Tukumnieces un labradora aizrautīgā vingrošana iedvesmo Covid-19 krīzes laikā

Deju pasniedzēja, tukumniece Sonora valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas #paliecmājās apstākļos laiku lieki netērē: ar savu divus gadus veco labradora šķirnes mīluli satuvinājusies kā nekad, saskanīgā tandēmā trenējoties gan dzīvoklī, gan zem klajas debess. Dzīvnieku turēšanas eksperti atgādina mājdzīvnieku saimniekiem par drošības pasākumiem, kas jāievēro, lai mīlulis ”neaplipinātu” ar Covid-19, kā arī sniedz dzīvnieku labturības padomus krīzes situācijā, kad saimnieks spiests uzturēties karantīnā.

Parku kopēju novērojumi liecina, ka suņu saimnieki Rīgā kļūst apzinīgāki

Parku kopēju novērojumi liecina, ka suņu saimnieki Rīgā kļūst apzinīgāki 3

Pirms mēneša Rīgas parkos ieviests jauns suņu ”saziņas līdzeklis” – īpašiem stabiņiem dabisko vajadzību kārtošanai. Suņi to tiešām ir novērtējuši, bet parku kopējus tas tiešām priecē. Turklāt šobrīd Rīgā vērojama vēl kāda tendence – arvien vairāk suņu saimnieku kļūst apzinīgāki un savāc aiz saviem mīluļiem pastaigu laikā.

PVD izņemtie suņi Kandavas pusē varētu būt iegūti nelikumīgi

PVD izņemtie suņi Kandavas pusē varētu būt iegūti nelikumīgi 2

Pārtikas veterinārais dienesta (PVD) izņemtie suņi kādā mājā Kandavas novada Cēres pagastā, par kuriem dienests ziņoja ceturtdien, varētu būt iegūti nelikumīgi, aģentūrai LETA atzina PVD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.