Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Summer Rap Battle

Iespējams, noslēpumainākais Latvijas jaunais reperis. Kāpēc Bergs bēg no slavas?

Iespējams, noslēpumainākais Latvijas jaunais reperis. Kāpēc Bergs bēg no slavas?

Par vienu no rīmju cīņu ”Summer Rap Battle”  uzvarētājiem atzīts Bergs (Kārlis Bergs) no Iļģuciema. Kamēr citi jaunie reperi ar prieku informē Skaties.lv par tālākiem plāniem un steidz izmantot jauniegūto popularitāti jaunu virsotņu sasniegšanā, Bergs stūrgalvīgi bēg no slavas, jo uzskata – viņš vēl nav gana labs.

Dante pēc reperu cīņām piedzīvo uzrāvienu: mūziķim izteikts vērtīgs piedāvājums

Dante pēc reperu cīņām piedzīvo uzrāvienu: mūziķim izteikts vērtīgs piedāvājums 4

Noslēdzoties šīs vasaras lielākajām rīmju cīņām ”Summer Rap Battle”, negaidīti par uzvarētājiem kļuva divi konkursanti – Bergs un Krisīts. Savukārt Skaties.lv fanu balsojumā pārliecinoši laurus plūca jaunais reperis Dante. Saņemot fanu balsojuma balvu, mūziķis atklāj, ka pēc fināla beidzot radusies iespēja ierakstīt savu pirmo albumu, ko līdz šim nav izdevies paveikt finanšu trūkuma dēļ.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

“Viņa ir mana klints.” Jaunās repa zvaigznes Krisīša un viņa Aigas skaistais mīlasstāsts

"Viņa ir mana klints." Jaunās repa zvaigznes Krisīša un viņa Aigas skaistais mīlasstāsts 19

Vienam no rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” uzvarētājiem – jaunajam reperim Krisītim jeb Kristoferam Skerškānam – uzvaru konkursā palīdzēja kaldināt kāda simpātiska brunete. Pasākumā, kur labākos noteica skatītāju ovācijas, skaistule lika lietā visu sievišķo enerģiju, lai ar spiedzieniem un saucieniem apliecinātu, kurš starp diviem dalībniekiem pie mikrofona ir labāks. Pēc uzvaras Krisīts atklāja, ka efektīgā daiļava ir viņa iemīļotā, un abi ļāvās mīlas pilniem foto.

Ne reperis, ne dzejnieks – Andža, kurš hiphopa scēnā nonācis “prikola pēc”

Ne reperis, ne dzejnieks – Andža, kurš hiphopa scēnā nonācis "prikola pēc" 5

Uz vasaras lielāko rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” finālu citu starpā pošas arī 27 gadus vecais rīdzinieks Andža jeb Andris Dadzītis. Rīmju cīņu atlasē un pusfinālā Andža publiku apžilbināja ar savdabīgu vārdu krājumu un pat jaunizveidotiem vārdiem. Spēlēties ar vārdiem Andžam patīk jau no mazotnes.

Jandāliņš Latvijas hiphopā: nācija lauž šķēpus par lamāšanos reperu cīņās

Jandāliņš Latvijas hiphopā: nācija lauž šķēpus par lamāšanos reperu cīņās 11

Pēc vasaras lielāko hiphopa un repa rīmju cīņas ”Summer Rap Battle” pusfināla, kurā par rupju vārdu lietošanu tika diskvalificēts viens no cerīgākajiem konkursantiem – jaunais hiphoperis Teilors (Oskars Lapiņš) no Siguldas, sociālajā tīklā ”Facebook” sākusies asa diskusija par to, vai brīvrunu cīņās lamu vārdiem ir vieta. Vai lamāšanās piešķir “batlam” kvalitāti, portāls Skaties.lv jautāja pašmāju hophopa veterānam Grafomāna un “Summer Rap Battle” rīkotājiem.

Jaunais reperis Dante iestājas pret naudas, vieglprātīga dzīvesveida un apreibinošu vielu slavināšanu hiphopā

Jaunais reperis Dante iestājas pret naudas, vieglprātīga dzīvesveida un apreibinošu vielu slavināšanu hiphopā 5

Uz vasaras lielāko hiphopa un repa rīmju cīņu “Summer Rap Battle” pusfinālu pošas bijušais engurietis, tagad rīdzinieks Mārtiņš Bruņenieks, kurš Latvijas repa lauciņā sevi pieteicis ar skatuves vārdu Dante. Jaunais reperis, kurš pirms nedēļas rīmju cīņu pasākumā piedzīvoja pirmo uzstāšanos publikas priekšā, novērojis vispārējo hiphopa vulgarizēšanos. Viņš ir apņēmies situāciju labot.

Beidzot arī Jūrmalai sava repa zvaigzne – Stīvens jeb #Y#B

Beidzot arī Jūrmalai sava repa zvaigzne – Stīvens jeb #Y#B 27

Jaunais reperis #Y#B, īstajā vārdā Stīvens Lisovs, no Jūrmalas ir vienīgais no vasaras lielāko hiphopa un repa rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” dalībniekiem, kurš uzstājies svešvalodā. Arī pusfinālam jūrmalnieks gatavo ko īpašu. ”Varbūt uzstāšos divās vai pat trijās valodās – latviešu, krievu un angļu,” portālam Skaties.lv atklāj jaunais mūziķis.

Kandavas hiphoperis Elements izlaiž riktīgu repa ”lovsongu”

Kandavas hiphoperis Elements izlaiž riktīgu repa “lovsongu” 8

Jaunais repa izpildītājs Elements, īstajā vārdā Oskars Oinass, kurš plašāku atpazīstamību iemantoja, piesakoties vasaras lielākajām hiphopa un repa rīmju cīņām ”Summer Rap Battle”, pāris dienas pēc tam, kad paziņoja par pēkšņo izstāšanos no ”batla”, izdevis romantisku dziesmu.

Uz rīmju cīņām pošas jaunais hiphoperis Klebah, kurš reiz apņēmās pārmācīt Neidu

Uz rīmju cīņām pošas jaunais hiphoperis Klebah, kurš reiz apņēmās pārmācīt Neidu 10

”Ar ambīcijām var tikt tālāk nekā ar talantu,” pārliecināts jaunais hiphoperis Dāvis Bērzlaps. Ar skatuves vārdu Klebah 21 gadu vecais mūziķis jau 9. jūnijā izmēģinās spēkus vasaras lielākajās repa un hiphopa rīmju cīņās ”Summer Rap Batle”. Cita starpā viņš ir viens no kompānijas, kas savulaik ar speciālu skaņdarbu centās ierādīt vietu pazīstamajam reperim Neidam.

Ķirurgs no Valmieras skarbi kritizē pašmāju jauno reperu tukšās rīmes

Ķirurgs no Valmieras skarbi kritizē pašmāju jauno reperu tukšās rīmes 27

”Ar repošanu nodarbojos ne atpazīstamības, ne arī kādu citu labumu vai sliktumu dēļ,” portālam Skaties.lv atzīst jaunpienācējs repa lauciņā Edys Blīkšķis, kurš vasaras lielākajās repa un hiphopa rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” otrajā raundā 9. jūnijā izvēlējies startēt ar skatuves vārdu Ķirurgs. Viņš akcentē, ka ne katrs, kurš izšķiras ar draudzeni, ir cienīgs saukties par reperi. Pēc viņa domām, starp pašmāju reperiem šo vārdu tiesīgi nest vien uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi šīs ”frontes” pārstāvji.

Teilors pauž publisku fui visiem, kuri rīmju cīņās repoja no telefona

Teilors pauž publisku fui visiem, kuri rīmju cīņās repoja no telefona 6

Vasaras lielāko repa un hiphopa rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” atklāšanā pagājušajā nedēļas nogalē vairāki reperi deva priekšroku uzstāšanās laikā ”pieturēties” pie telefona. Nosodījumu šādai rīcībai paudis arī viens no rīmju cīņu pirmās kārtas favorītiem – siguldietis Teilors, kuru pēc uzstāšanās jau vairāki kolēģi paspējuši krietni saslavēt.

Bacis par “batlu” pret Teiloru: Tā bija draudzības cīņa

Bacis par "batlu" pret Teiloru: Tā bija draudzības cīņa 3

Vasaras lielāko repa un hiphopa rīmju cīņu “Summer Rap Battle” atklāšanā 2. jūnijā Vecrīgas bārā “Paldies Latiņam” par spraigāko dueli parūpējās saldenieks Bacis un siguldietis Teilors, kurš šajā ”batlā” izrādījās vismaz galvas tiesu pārāk. Taču zināmais Saldus reperis Bacis uz notikumu atskatās bez rūgtuma.