Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sūdzību dēlis

Kino "Cinamon Alfa" nav administrācijas numura

Sūdzību dēlis Kino "Cinamon Alfa" nav administrācijas numura

Nolēmu aizvest bērnu vārda dienas pārsteigumā uz kino “Cinamon Alfa”. Nopirkām četras biļetes par 18 eiro internetā. Viss kārtībā, tā domājām līdz tikām kinoteātrī, kur mūsu 12 gadus veco bērnu neielaida iekšā bez COVID-19 sertifikāta,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

"Vai kāds šo pakalpojumu vispār kontrolē?"

Sūdzību dēlis "Vai kāds šo pakalpojumu vispār kontrolē?" 25

“Bijām ar bērnu iegājuši “Rimi” veikalā. Ejot no veikala ārā, bērns ieraudzīja mīksto mantiņu spēļu aparātu, kurā, iemetot 40 centus, tev tiek dota iespēja satvert mantiņu. Realitātē tas satvērējs neko nespēj ne satvert, ne noturēt,” tā Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ģirts.

Tā ir pircēju maldināšana!

Sūdzību dēlis Tā ir pircēju maldināšana! 13

“Ja veikala “Maxima” akciju bukletā ir prece, šo preci “e-BARBORA” nevar pasūtīt, jo nav! Dažreiz vispār nav ielikta, citreiz rakstīts, ka diemžēl beigusies, kaut veikalos prece ir pieejama!” par iespējamu pircēju maldināšanu Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Skaidrīte.

SPKC nesazvanāms! Nejēgas!

Sūdzību dēlis SPKC nesazvanāms! Nejēgas! 1

“Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) nav iespējams sazvanīt! Trīs reizes zvanu un katru reizi gaidu vairāk nekā 20 minūtes. Un tad operators vienkārši nomet klausuli vai atvienojas, viss!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ilze.

"18 eiro, lai aplūkotu pretējās ložas un griestus, ir tā kā par dārgu!" vīlusies ir LNO apmeklētāja

Sūdzību dēlis "18 eiro, lai aplūkotu pretējās ložas un griestus, ir tā kā par dārgu!" vīlusies ir LNO apmeklētāja 8

”Nu jau pagājusi gandrīz nedēļa, bet aizvainojums joprojām liels! Saņēmu Ziemassvētku dāvanā biļetes uz baletu ”Riekstkodis”. 20. janvārī, apmeklējot izrādi un apsēžoties savās vietās, sapratām, ka no mūsu vietām, kuras bija ceturtajā ložā (trešā un ceturtā vieta), skatuve un uz tās notiekošais nemaz nav redzams,” raksta Bez Tabu skatītāja Inta.

Kur iet gājējam?

Sūdzību dēlis Kur iet gājējam?

”Dzelzavas 51, 51b un 53 laukums, kur ir nemitīga auto kustība, absurda Pašvaldības policijas atbilde – ja neesot norādes zīme, ka tikai gājējiem, tad drīkst braukt ar autiņu,” Bez Tabu Sūdzību dēlim raksta Normunds.