Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Stulbums

Draugi izjoko krācēju

Draugi izjoko krācēju

Gadās, ka ļaudis mēdz bez ļaunuma pasmieties par savu biedru, kas ballītes karstumā ir ”paņēmis par daudz” vai gluži vienkārši saldi guļ.

Dzīvoklī zāģējot gāzes balonu, briesmām pakļauj visu māju

Dzīvoklī zāģējot gāzes balonu, briesmām pakļauj visu māju 2

Čiekurkalnā kādas mājas iedzīvotāji piedzīvojuši pamatīgu izbīli, kad kaimiņa vēlēšanās nopelnīt novedusi pie pamatīgas gāzes noplūdes. Vīrietis izlēmis sazāģēt gāzes balonu un nodot to metāllūžņos. Pēc šī gājiena kaskadierim nācās meklēt sev citas mājas.

Neprātīgākie veidi, kā latvieši sev atņem dzīvību

Neprātīgākie veidi, kā latvieši sev atņem dzīvību 8

Aiziesim mēs visi. Tas nu ir skaidrs. Tomēr gribētos, lai nāve nepārsteigtu  tikai tāpēc, ka ir izdarīts kāds nepārdomāts solis no kura, domājot ar galvu, varēja izvairīties. Lasot ziņas, atliek vien nonākt pie secinājuma, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji varēju būt tikai maliet piesardzīgāki, mazliet uzmanīgāki un apdomīgāki, kas ļautu vēl šodien baudīt to, ko sniedz dzīve. Bet Latvijas iedzīvotāji, savā ziņā, ir spītīgi un no gada uz gadu lasāmas ziņas par nelaimes gadījumiem, kas faktiski būtu uzskatāmi par tradicionāliem. Un savā ziņā arī neprātīgiem, jo nevajadzēja daudz, lai pasargātu sevi.

Zviedri spridzina petardes zem ledus

Zviedri spridzina petardes zem ledus

Skandināviem uz lietu kārtību vienmēr bijis savs, oriģināls skatījums. Šķiet, to pašu var attiecināt arī uz to, kā ir jāšauj petardes.

Sunītis: mans saimnieks ir idiots:)!

Sunītis: mans saimnieks ir idiots:)! 3

Neraugoties uz to, ka mājdzīvnieki savus saimniekus priecē ar izdarībām un draudzību, to īpašnieki dažreiz mēdz izāzēt savus četrkājainos biedrus.

Huligāns sajauc kāpņu telpas un aiz dusmām izsit stiklus

Huligāns sajauc kāpņu telpas un aiz dusmām izsit stiklus

Naktī uz 2. janvāri ap pulksten 1:50 Teikas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Nīcgales ielu, Rīgā. Kādas mājas iedzīvotāji ziņoja, ka nezināma persona kāpņutelpā vairākos stāvos izsitusi logus, vēsta Valsts policija.

Auč... tas noteikti sāpēja!

Auč... tas noteikti sāpēja!

Kādā video ar nosaukumu Queen шикарны. redzama krietni vien par daudz iedzērusi meitene, kura sēž uz kāpnēm. Viņa smejoties cenšas piecelties un ar seju “līdaciņā” nokrīt gandrīz no paša pēdējā pakāpiena. Kāds ir izveidojis ļoti interesantu “klipu” Queen slavenajai dziesmai We will rock you. Sāpīgi, bet, jāatzīst, smieklīgi!

Ukrainas separātisti: sievietes vieta ir mājās

Ukrainas separātisti: sievietes vieta ir mājās

Ukrainas separātistu vienības Prizrak (Spoks) komandieris Aleksejs Mozgovojs paziņojis, ka sievietes vieta ir mājās. Turpmāk viņš un viņa padotie arestēs visas sievietes bez izņēmuma, kas tiks pieķertas uzdzīvojam krogos un kafejnīcās.

Kaķu sānslīdes

Kaķu sānslīdes

Kaķīši valda pār internetu – patiesība, kas zināma kopš interneta pirmssākumiem. Cilvēki ievieto kaķu foto un video visdažādākajās situācijās – tagad parādījies arī kaķu drifts.