Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 21. maijs

Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Horoskops aunam

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops vērsim

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru un paziņu loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops dvīņiem

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops vēzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops lauvai

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops jaunavai

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

Horoskops svariem

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops skorpionam

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops strēlniekam

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops ūdensvīram

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Studenti

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Kādā universitātē Latvijā pieķer kārtējo lūriķi. Vai studenti jūtas drošībā?

Kādā universitātē Latvijā pieķer kārtējo lūriķi. Vai studenti jūtas drošībā? 4

Lūriķi bija, ir un būs visos laikos. Cilvēki, kuri pretēji vispārpieņemtām normām slepus mēģina aplūkot citus cilvēkus, kamēr tie vai nu mazgājas kaili vai dara ko citu. Nupat viens šāds lūriķis atkal ir pieķerts kādā studentu dienesta viesnīcā. Kāpēc atkal? Jo pēdējo mēnešu laikā tas nav pirmais gadījums. Cik tad viegli ir šādiem tipāžiem īstenot savus neķītros plānus?

Topošie policisti un karavīri riskē ar dzīvību pa ceļam uz studijām! Jānotiek nelaimei, lai kāds rīkotos?

Topošie policisti un karavīri riskē ar dzīvību pa ceļam uz studijām! Jānotiek nelaimei, lai kāds rīkotos? 19

Valsts policijas koledžas, Latvijas Nacionālās akadēmijas studenti un mācībspēks ikdienu riskē ar dzīvību: dodoties uz un no studijām, darbavietām, šķērso Ezermalas ielas brauktuvi, kad tur brauc liela automašīnu plūsma. Rīgas domes Satiksmes departamentam gadiem ilgi lūdz iekārtot vismaz gājēju pāreju, bet lūgumi tiek ignorēti. “Kam jānotiek, lai parūpētos par drošību šeit?” vaicā Valsts policijas koledžā.

Izpuvusi grīda, izgulēti matrači un pamatīgs šoks - "zaļa" dzīve mākslinieku kopmītnēs!

Izpuvusi grīda, izgulēti matrači un pamatīgs šoks - "zaļa" dzīve mākslinieku kopmītnēs! 87

Apritējusi nedēļa kopš jaunā mācību gada sākuma. Šis ir laiks, kad liela daļa skolēnu uzsāk ne tikai mācības, bet arī jaunu dzīvi, piemēram, sākot dzīvot dienesta viesnīcās. Mēdz teikt, ka “neesi studējis, ja neesi dzīvojis kojās”, tomēr liela daļa skolēnu saskārušies ar kultūršoku, jo uzskata, ka “apstākļi ir pārāk traģiski”.

Kurā nozarē Latvijā visvairāk trūkst darba roku?

Kurā nozarē Latvijā visvairāk trūkst darba roku? 1

Darba devēji nosaukuši pieprasītākās profesijas un ieteiktākās augstskolas. Šobrīd darba tirgū visvairāk nepieciešami speciālisti Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju, kā arī mārketinga, finanšu un grāmatvedības jomā, bet ieteiktāko profesiju topa augšgalā ir – programmētājs.