Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Strīds

"Sabuktēja auto, ar dūri sita logā bērna pusē!" Stāvlaukumā pārmāca šoferi, policija tīšu bojāšanu nesaskata

"Sabuktēja auto, ar dūri sita logā bērna pusē!" Stāvlaukumā pārmāca šoferi, policija tīšu bojāšanu nesaskata 77

Auto stāvlaukumā maza bērna klātbūtnē noticis konflikts starp diviem autovadītājiem. Damirijs un viņa nepilnus trīs gadus vecais bērns automašīnā gaidīja mammu iznākam no veikala. Cits vīrietis, kura automašīna bija novietota blakus, apskādējis Damirija automašīnu, virinot spēkrata durvis. Pēc aizrādījuma par mašīnas bojāšanu notikusi asa vārdu apmaiņa. Bērns, kā uzskatīja Damirijs, otra vīrieša uzvedības dēļ cietis no emocionālās vardarbības. Pēc spraigajiem notikumiem Damiriju nepatīkami pārsteidzis likumsargu lēmums atteikt ierosināt kriminālprocesu par mantas (automašīnas) tīšu bojāšanu.

"Esam spiesti dzīvot krīzes centrā!" Sievietei ar bērnu invalīdu tiesa liedz tuvoties dzīvesvietai, ko dala ar māti; meitai pārmet vardarbību

"Esam spiesti dzīvot krīzes centrā!" Sievietei ar bērnu invalīdu tiesa liedz tuvoties dzīvesvietai, ko dala ar māti; meitai pārmet vardarbību 3

Tatjanai, kurai ir bērns invalīds, tiesa liegusi tuvoties sev daļēji piederošam dzīvoklim Rīgā, kurā dzīvo arī sievietes māte – sirmgalve. Nosakot liegumu tuvoties mātei un dzīvoklim, tiesa apmierinājusi sirmgalves prasību aizsargāt viņu no meitas izvērstās fiziskas un emocionālas vardarbības. Tatjana gan noliedz mātes pārmetumus, norādot, ka vardarbība esot mātes iztēles auglis. Nu sievietei un bērnam pēc lieguma tuvoties dzīvoklim nākas dzīvot krīzes centrā.

"Pret pensionāru tā nav cilvēcīgi!" Kļūdaini pieskaita sev 20 "kubus" ūdens, apsaimniekotājs ar pārrēķinu tielējas

"Pret pensionāru tā nav cilvēcīgi!" Kļūdaini pieskaita sev 20 "kubus" ūdens, apsaimniekotājs ar pārrēķinu tielējas 12

Kungs gados, fiksējot ūdens skaitītāja rādījumu, nejauši kļūdījies – pierakstījis patēriņam klāt 20 kubikmetrus ūdens, kurus nav patērējis. Pēc skaitītāju rādījumu nodošanas apsaimniekotājs izraksta rēķinu par milzu summu. Norādot uz cilvēcīgo kļūmi, pārrēķinu atsakās veikt, tāpēc vīrietis, nesagaidot cerēto atsaucību no apsaimniekotāja, izmisumā vēršas pēc palīdzības “Bez Tabu”.

""Ģēnijs" ierīko volejbola laukumu pagalmā!" Rēzekniešus pārsteidz izbūve pagalmā

""Ģēnijs" ierīko volejbola laukumu pagalmā!" Rēzekniešus pārsteidz izbūve pagalmā 12

Rēzeknieši, dzīvojoši daudzdzīvokļu namu apkaimē, neizpratnē, kāpēc pagalma vidū tiek izbūvēts volejbola laukums, kamēr samilzusi ir problēma ar automašīnu novietošanu. Iedzīvotāji neizpratnē norāda, ka konkrētajā teritorijā labprātāk redzētu papildu auto novietnes, nevis volejbola spēli, kuras laikā bumba var apskādēt turpat netālu novietotās automašīnas.

Ogrē jaunietis sūrojas-māte izmetusi no mājām, mātei "līdz brošai" dēla "parazitēšana"

Ogrē jaunietis sūrojas-māte izmetusi no mājām, mātei "līdz brošai" dēla "parazitēšana" 41

Jaunietis no Ogres vērsies raidījumā “Bez Tabu”, vainojot māti cietsirdībā – tuvākā radiniece viņu esot izmetusi no mājām, deklarētās dzīvesvietas. Tikmēr māte norāda, ka dēls ilgstoši dzīvojis “uz kakla”, kas apgrūtina ikdienu, jo mājās nākas arī kopt seniori. Ģimenes strīds, kuru, pēc jaunieša domām, var atrisināt žurnālistu iesaiste, ir pārāk ciets rieksts likumsargiem, kuri ne reizi vien iesaistījušies, lai censtos samierināt tuviniekus, kuri nostājušies uz “kara takas”.

"Tas ir nenormāli!" Ziemas priekšvakarā teltī (iz)dzīvo jauniete, lai gan līdzās audžumātes māja

"Tas ir nenormāli!" Ziemas priekšvakarā teltī (iz)dzīvo jauniete, lai gan līdzās audžumātes māja 60

Jauna sieviete gada aukstajā laikā izdzīvo ābeļdārzā uzslietā teltī, ap to iekārtojusi iedzīvi, kamēr turpat līdzās siltā mājā dzīvo sievietes audžumāte, ziņoja Gulbenes puses iedzīvotājs, kurš ir satraukts par jaunās sievietes dzīves apstākļiem. Viņš arī stāsta, ka par skaudrajiem sievietes dzīves apstākļiem ir informēta pašvaldība, tāpēc vaicā, vai vietvara piedāvājusi palīdzību sievietei.

"Dzīvokļos jūkam prātā!" Ogres dome uzsauc basketbola grozu; bumbas spēle pie logiem gadiem dzen izmisumā

"Dzīvokļos jūkam prātā!" Ogres dome uzsauc basketbola grozu; bumbas spēle pie logiem gadiem dzen izmisumā 17

Bariņš ogrēniešu no Bērzu alejas 8. daudzdzīvokļu nama, kuri apvienojušies aktīvistu biedrībā ar skanīgu nosaukumu “Bērzu alejas 8 lustīgie kaimiņi” 2014. gadā par Ogres novada pašvaldības līdzekļiem, nesaskaņojot ar kaimiņiem no blakus nama, pie šīs kaimiņu mājas uzslēja basketbola grozu. Jau gadiem ilgi bumbas driblēšana, dauzīšana pret mājas sienu tracina šī nama iedzīvotājus. Izrādās, ka pašvaldības uzsauktā basketbola groza izvietošanas vietas izvēle neatbilst vairākiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Projekts arī paredzēja grozu izvietot citviet, prom no dzīvojamiem namiem, kur bumbas spēle nevienu netraucētu. Spītējot nebūšanām, pašvaldība ilgstoši nav rīkojusies, tāpēc iedzīvotāji vērsās raidījumā “Bez Tabu”.

Tracis Stabu ielā: kaujas, šauj, vaino īpašuma bojāšanā! Nīderlandietis Elans uz kara takas ar jaunbūves saimniekiem kaimiņos

Tracis Stabu ielā: kaujas, šauj, vaino īpašuma bojāšanā! Nīderlandietis Elans uz kara takas ar jaunbūves saimniekiem kaimiņos 15

Nīderlandes izcelsmes rīdzinieks Elans, kuram pieder daudzdzīvokļu nams Rīgā, Stabu ielā 102, ceļ traci par jaunceltnes būvniecības darbiem tieši līdzās viņa mājai, krietni senākam namam. Elans, uzrādot daudzas plaisas, vaino jaunos kaimiņus viņa īpašuma bojāšanā. Konflikta risināšanā puses pamatīgi iekarsušas: uzbrukušas viena otrai, savulaik pat lietots šaujamierocis.

"Uzvedas kā varenākais karalis!" Jēkabpilī policists "uzkundzējies" pār koplietošanas stāvvietām, nesmādē arī "parkošanos" uz ietves

"Uzvedas kā varenākais karalis!" Jēkabpilī policists "uzkundzējies" pār koplietošanas stāvvietām, nesmādē arī "parkošanos" uz ietves 15

Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa likumsargs Ivars Čevers “uzkundzējies” pār blakus daudzdzīvokļu mājām esošajām autostāvvietām, ziņo kaimiņu dzīvokļa saimniece. Lai gan likumsarga ģimenes iecienīto (tuvāko viņa dzīvokļa logiem) “kabatu” ar dažām auto novietnēm iekšpagalmā var izmantot ikviens, redzot, ka tajā spēkratus novieto citi, policists sparīgi aizrāda. Ārpus darba laika, izmantojot dienesta stāvokli, mācījis, kā “pareizi” būtu lietojamas koplietošanas autostāvvietas. Nesen pēc tam, kad policists vēlu vakarā kaimiņam lūdzis pārdzīt automašīnu no šīs “kabatas”, bet likumsarga pieprasījums ticis noraidīts, mitekļa durvis nosmērētas ar smacīgu vielu. Dzīvokļa īpašniece tajā vaino policistu, jo arī iepriekš pēc konfliktiem par konkrētajām stāvvietām īpašums esot, piemēram, apmētāts ar olām. Kā iemūžināts aculiecinieku fotoattēlos, citkārt policists pat gaišā dienas laikā nekautrējas novietot dienesta automašīnu un ģimenes spēkratu uz ietves, lai būtu pēc iespējas tuvāk savai kāpņu telpai, ja viņa iecienītā “kabata” ir aizņemta.

"Viņš te veido izgāztuvi!" Modra vecumdienas: dzīvoklī vāc atkritumus, pagalmā rok bedri. Kaimiņi izmisumā

"Viņš te veido izgāztuvi!" Modra vecumdienas: dzīvoklī vāc atkritumus, pagalmā rok bedri. Kaimiņi izmisumā 2

Sirmgalvis Rīgā, Maskavas ielā, pie daudzdzīvokļu nama ilgstoši rok bedri, kas jau ieguvusi iespaidīgu apjomu. Tāpat sirmais kungs vāc drazu no atkritumu konteineriem, ko stiepj uz pagrabu un savu dzīvokli. Kaimiņi sit pie trauksmes zvana, bažījoties par vīrieša veselo saprātu un sūdzoties par pārējo iedzīvotāju dzīves kvalitātes iedragāšanu.

Par īri nemaksā, pelna ar apakšīri, terorizē kaimiņus, posta īpašumu! Īrnieka anarhija miljonu vērtā īpašumā Jūrmalā

Par īri nemaksā, pelna ar apakšīri, terorizē kaimiņus, posta īpašumu! Īrnieka anarhija miljonu vērtā īpašumā Jūrmalā 10

Aptuveni miljonu eiro vērta īpašuma Jūrmalā īpašniece pirms nepilna gada izīrēja plašo teritoriju ar savrupnamu un viesu māju vīrietim. Īrnieks ilgstoši nemaksā par īri (2000 eiro mēnesī), iekrājis iespaidīgu komunālo pakalpojumu parādu. Īpašniece jau ilgstoši un nesekmīgi cenšas izlikt īrnieku. Nepalīdz arī policija, kurai savādās likumdošanas dēļ neesot tiesību izraidīt īrnieku no teritorijas. Īpašniece un viņas pārstāve uzskata, ka vīrietis apzināti, izmantojot robus likumdošanā, atradis īpašumu, kurā ieperināties. Īpašuma teritorija un ēkas nepilna gada laikā bojātas un nekoptas, tāpat no savrupmājas pazudusi sadzīves tehnika, ko apliecina izīrēšanas brīdī sagatavotais pieņemšanas-nodošanas akts. Kaitnieciskais īrnieks nekautrējas nodot īpašumu apakšīrei, kas arī ir pretrunā īres līgumam. Tādējādi vīrietis neatļauti pelna lielas naudas summas.

"Ļaunākajā murgā to nevarēju iedomāties!" Līvānos māja uz svešas zemes, nomas maksa par lielu periodu uzsit asinis

"Ļaunākajā murgā to nevarēju iedomāties!" Līvānos māja uz svešas zemes, nomas maksa par lielu periodu uzsit asinis 15

Tālajā 1983. gadā Daina ar vīru iegādājās īpašumu – māju – Līvānos, kur mierīgi dzīvoja daudzus gadus, kopa mājai piegulošo teritoriju un iekārtoja namu pēc saviem ieskatiem. Pēc daudziem gadiem uzrodas zemes, uz kuras atrodas māja, saimniece, sagādājot Dainai ļoti nepatīkamu pārsteigumu – pieprasa maksāt krietnu naudas summu par zemes nomu par vairākiem gadiem pagātnē un turpinās uzstāt nomāt zemi nākotnē.

"Nozaga zemi un jūtas kā karaļi!" 20 (!) gadu Rīgas pašvaldība nevarīga pret patvaļu Pārdaugavā

"Nozaga zemi un jūtas kā karaļi!" 20 (!) gadu Rīgas pašvaldība nevarīga pret patvaļu Pārdaugavā 8

Vairāk nekā 20 gadu ilgst strīds starp divu namu Rīgā, Kuldīgas ielā, iedzīvotājiem. Kuldīgas ielas 41 A daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieki vaino kaimiņus no blakus nama (Kuldīgas ielas 41) prāvas teritorijas zādzībā, norobežōšanā. 41 A nama iedzīvotāji vairāk nekā 400 kvadrātmetru  teritoriju jau sen kā privatizējuši, bezjēdzīgi maksā par to nodokli, jo jau pāris desmitgažu to nevar lietot. Lai gan dokumentācija skaidri vēsta, ka zeme pieder 41 A nama iedzīvotājiem un vairākas iestādes, tai skaitā Rīgas domes vadība, konstatējušas kaimiņu patvaļu, Būvvalde gadiem ilgi ir nevarīga vērsties pret žoga izbūvētājiem.

2017. gada Naukšēnu mīlas drāma: kā atraidītais donžuāns Jānis atriebās Ilgas kundzei

2017. gada Naukšēnu mīlas drāma: kā atraidītais donžuāns Jānis atriebās Ilgas kundzei 2

“Bez Tabu” 20 gadu laikā ticies ar daudziem kolorītiem cilvēkiem, uzklausot viņu sāpi un taujājot par sāpināšanu pāridarījumos vainotajiem. Slavas saulītē atkārtoti izceļam stāstu par sarežģītajām divu sirmgalvju attiecībām Vidzemē. Naukšēnu mīlas drāma, kā to varētu nosaukt, daudzus smīdinājusi, bet drāmā iesaistītajiem piedzīvotais pat licis liet gaužas asaras.

Griež elektrības vadus, cenšas "izēst" no mājas! Rīgas centra dzīvokļa īrniece ierauta mājas īpašnieku karā

Griež elektrības vadus, cenšas "izēst" no mājas! Rīgas centra dzīvokļa īrniece ierauta mājas īpašnieku karā 2

Rīdziniece Kristīne īrē dzīvokli galvaspilsētas centrā, A. Čaka ielas 43. namā. Pēc mājas īpašnieces, ar kuru slēdza līgumu, nāves īrniece ierauta mantinieku karā. Viens no mantiniekiem vēlas viņu “izēst” no dzīvokļa, rakstot nepatiesības par it kā traucējošu mājdzīvnieku, draudot ar parādu piedziņu, kaut parādu nav, tāpat sieviete vaino viņu elektrība vadu griešanā.