Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Stiliste

"Meitenes patiesībā ir liels feiks!" Kopā ar Evelīnu ielūkojies "Viss pa jaunam" garderobē!

Tikai Skaties.lv! "Meitenes patiesībā ir liels feiks!" Kopā ar Evelīnu ielūkojies "Viss pa jaunam" garderobē! 1

Visu februāra mēnesi kanāla TV3 skatītājiem ir iespēja sekot līdzi seriāla “Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu “Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

"Nekad mani neredzēsiet treniņtērpā!" Skaistā stiliste Gita par pieredzi nežēlīgajā modes pasaulē

"Nekad mani neredzēsiet treniņtērpā!" Skaistā stiliste Gita par pieredzi nežēlīgajā modes pasaulē

Viena no labākajām ziņām sievietēm šajā pavasarī noteikti ir Kanāla 2 jaunais raidījums ”Mans skapis, mana vizītkarte”! Esi jau nogurusi no nemitīgas stundām ilgas vazāšanās pa veikaliem? Un beigās tāpat jāiziet, labi ja ar vienu iepirkuma maisiņu, jo nekas jēdzīgs tur nebija? Kanāls 2 ir padomājis par risinājumu visām šīm sasāpējušajām problēmām!

Beidzot raidījums tikai sievietēm! Vērtīgi skaistuma padomi un pamatīga revīzija drēbju skapī!

Beidzot raidījums tikai sievietēm! Vērtīgi skaistuma padomi un pamatīga revīzija drēbju skapī! 4

Pavasaris jau tepat aiz stūra, tāpēc ir īstais brīdis ieviest savā garderobē sezonālas aktualitātes! Kā lielisks iedvesmas avots un padomdevējs īstajā brīdī būs Kanāla 2 jaunais dzīvesstila raidījums “Mans skapis – mana vizītkarte”, kuru vadīs pieredzējusi stiliste Gita Šildere. Baudiet stila odziņas, modes tendences un smelieties noderīgus padomus ar “Mans skapis – mana vizītkarte” jau no 2. aprīļa svētdienās plkst. 19.30 Kanālā 2!

Balso par favorīti! Keita Midltone vai Parisa Hiltone?

Balso par favorīti! Keita Midltone vai Parisa Hiltone?

Šonedēļ abas modes dāmas tika pamanītas, ģērbjoties pilnīgi vienādās kleitās. Apmeklējot sarkanā paklājā pasākumu, Parisa Hiltone bija izvēlējusies tērpties Self-Portrait, kuru pēc tam ģērba Kembridžas hercogiene.

VIDEO: kādam jābūt tavas jahtas kapteinim? Stila ikona Māris Gailis

VIDEO: kādam jābūt tavas jahtas kapteinim? Stila ikona Māris Gailis

Iespējams, tev šovasar palaimēsies un tu dosies izbraukumā ar jahtu – lielu, smalku, baltu. Protams, ka tu vēlētos, lai arī jahtas galvenais cilvēks būtu tikpat elegants un smalks kā pati jahta. Ja runa ir par jahtu un burāšanu, tad Latvijā joprojām pasaules apceļotāja ar jahtu simbols ir Māris Gailis. 

Raibi džinsu fakti, kurus, iespējams, tu vēl nezināji!

Raibi džinsu fakti, kurus, iespējams, tu vēl nezināji!

Mums visām labi zināmie džinsi ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Mūsdienās džinsu bikses nav iespējams atdalīt no tā valkātāja. Krāsainas, ar platiem un šauriem galiem, džinsi ir viens no apģērba gabaliem, kas no modes neizies nekad.

VIDEO: Kaspars Zlidnis un Baiba Runce talkos stilīgi

VIDEO: Kaspars Zlidnis un Baiba Runce talkos stilīgi

Ja tu un tavi tuvinieki esat nolēmuši rītdien piedalīties Lielajā talkā, tad noteikti jau šovakar parūpēsieties par savu talcinieka apģērbu – ērtu un stilīgu, un laika apstākļiem atbilstošu. Šodien Bez tabu Dzīves smalkumi vadītāja Baiba ir nolēmusi “izmantot dienesta stāvokli”un saposties pati. Kompānijā Baiba ir uzaicinājusi grupas Gain fast solistu Kasparu Zlidni.