Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

SS.lv

Jaunas lamatas! Krāpnieki piedāvā darbu, lai iegūtu pieeju internetbankai

Jaunas lamatas! Krāpnieki piedāvā darbu, lai iegūtu pieeju internetbankai 25

Raidījumu “Bez Tabu” uzrunāja kāda pensionāre, kura vēlējās būt anonīma, jo saprot, ka pati iekritusi krāpnieku lamatās, turklāt darba piedāvājums, kam atsaukusies, neatbilst visiem godprātības principiem. Tomēr uzskata, ka nav tāda vienīgā un vēlas brīdināt citus. Viņa uzskata, ka krāpnieku redzeslokā nonākuši pensionāri, kuri meklē darbu, lai piepelnītos.

Sociālajos tīklos apjūsmotais datorspeciālists – "Dziesmusvētku biļešu labdaris" – izdomāts tēls! 

Sociālajos tīklos apjūsmotais datorspeciālists – "Dziesmusvētku biļešu labdaris" – izdomāts tēls!  1

Laikā, kad sludinājumu portālā “ss.com” visaugstākā cena par vienu biļeti uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu ”Zvaigžņu ceļā” sasniegusi 350 eiro, sociālajos tīklos cilvēki jūsmo par kādu labdari, datoriķi Kristapu, kurš sludinājumu portālā piedāvāja iegādāties 48 biļetes uz deju lieluzvedumu “Māras zeme” par pašizmaksu – 25 eiro katru.

Atjaunota sludinājumu portāla "ss.lv" darbība

Atjaunota sludinājumu portāla "ss.lv" darbība

Pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) piemēroto nodrošinājumu atcelšanas šovakar ir atjaunota sludinājumu portāla “ss.lv” darbība, informēja SIA “Internet” valdes loceklis Juris Līnis.

Auto asociācija: pērkot auto caur "ss.lv", pircēji var kļūt par krāpniecības shēmas daļu, to paši neapzinoties

Auto asociācija: pērkot auto caur "ss.lv", pircēji var kļūt par krāpniecības shēmas daļu, to paši neapzinoties 20

Pērkot auto caur sludinājumu portālu “ss.lv”, auto pircēji, paši neapzinoties, var kļūt par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) izkrāpšanas shēmas dalībnieku. Par to auto pircēju brīdina Auto asociācija, pēc kuras aprēķiniem 80% gadījumu par ārzemēs pirktām, bet Latvijā pārdotām automašīnām netiek samaksāts pievienotās vērtības nodoklis.

Auto asociācija: "ss.lv" ir mūsu sabiedrības un ēnu ekonomikas spogulis

Auto asociācija: "ss.lv" ir mūsu sabiedrības un ēnu ekonomikas spogulis 1

“Ss.lv” domēna slēgšana spilgti atklājusi ļoti lielu Latvijas problēmu – sabiedrība nodokļu nemaksāšanu sāk uztver kā pozitīvu rīcību. Šī iezīme ir ne tikai nepatīkami pārsteidzoša, bet arī ārkārtīgi bīstama, norāda Andris Kulbergs, Auto Asociācijas pārstāvis.

Sludinājumu portāla "ss.lv" slēgšana izraisījusi neviennozīmīgu reakciju valdošajā koalīcijā

Sludinājumu portāla "ss.lv" slēgšana izraisījusi neviennozīmīgu reakciju valdošajā koalīcijā 3

Portāla “ss.lv” slēgšana izraisījusi neviennozīmīgu reakciju valdošajā koalīcijā. “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns slavē Valsts ieņēmumu dienesta (VID) apņēmību cīņai ar ēnu ekonomiku, tomēr vienlaikus viņš aicina dienestu neizdarīt pārsteidzīgus soļus, kā rezultātā var samazināties nodokļu ieņēmumi.

Jurists par "ss.lv" un VID sāgu: Nevajag šaut ar lielgabaliem pa zvirbuļiem

Jurists par "ss.lv" un VID sāgu: Nevajag šaut ar lielgabaliem pa zvirbuļiem 1

“Nevajag šaut ar lielgabaliem par zvirbuļiem – lai Valsts ieņēmumu dienests (VID) varētu noķert negodprātīgus auto tirgotājus, vai tiešām nepieciešams iznīcināt visu biznesu? Šeit runa ir par samērības principu,” šādu viedokli par VID lēmumu slēgt “ss.lv” portālu pauž zvērināts advokāts Jānis Zelmenis.