Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sprādziens

Sprādzienos Beirūtā bojā gājuši aptuveni 140 cilvēku

Sprādzienos Beirūtā bojā gājuši aptuveni 140 cilvēku

Joprojām turpinās glābšanas darbi sprādzienu izpostītajā Libānas galvaspilsētā Beirūtā. No visas pasaules uz turieni tiek sūtīti gan glābēji, gan nepieciešamās preces. Beirūtā ceturtdien ieradās arī Francijas prezidents Emanuels Makrons, kurš aicināja uz neatkarīgu traģēdijas izmeklēšanu un ilgi gaidītajām reformām valstī.

Rēzeknē nograndis sprādziens; bojātas vairākas automašīnas

Rēzeknē nograndis sprādziens; bojātas vairākas automašīnas

Šodien plkst. 5.00 Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 101, noticis sprādziens, kurā cietis mikroautobuss, kā arī blakus esošās automašīnas, pastāstīja Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Selecka.

"Viņa šodien piespiedu kārtā bija jāizliek no dzīvokļa"; lai izvairītos no tiesu izpildītājiem, sieviete izraisa sprādzienu daudzdzīvokļu namā

"Viņa šodien piespiedu kārtā bija jāizliek no dzīvokļa"; lai izvairītos no tiesu izpildītājiem, sieviete izraisa sprādzienu daudzdzīvokļu namā 14

Astoņas stundas – tik ilgi ugunsdzēsēji strādāja Rīgā, Tallinas ielā, līdz pabeidza eksplozijas un ugunsgrēka seku likvidāciju, kas naktī izcēlās kādā daudzdzīvokļu namā. Ugunsgrēka iemesls ir visai neparasts. Tas sācies ar eksploziju, kas bijusi domāta kā sveiciens tiesu izpildītājiem.

Saistībā ar sprādzienu uz dzelzceļa Daugavpilī sāk kriminālprocesu

Saistībā ar sprādzienu uz dzelzceļa Daugavpilī sāk kriminālprocesu

Policija par trešdien Daugavpilī uz dzelzceļa notikušo sprādzienu sākusi kriminālprocesu par darba aizsardzību vai tehnisko drošību reglamentējošo normatīvo aktu prasību pārkāpšanu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.