Pirmdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sports

"Parādīsim pasaulei, ka varam arī šajos laikos!" Savādais hokeja čempionāts: izolēšanās burbulī ar striktiem noteikumiem

"Parādīsim pasaulei, ka varam arī šajos laikos!" Savādais hokeja čempionāts: izolēšanās burbulī ar striktiem noteikumiem 1

Pasaules hokeja čempionāta (PČ) priekšvakarā sarunā ar “Bez Tabu” turnīra galvenais organizators Edgars Buncis stāsta par ieguldīto milzu darbu PČ rīkošanā, lai pandēmijas laikā sacensības varētu aizvadīt droši. Tāpat par līdz šim savdabīgāko PČ izsakās kaislīgs hokeja fans un  bārmeņu pasaules čempions Andris Reizenbergs.

Apbalvojumu plauktā izcelsies! Autors par īpašo "Trīs Zvaigžņu balvu" sportistiem - ķieģeli

Apbalvojumu plauktā izcelsies! Autors par īpašo "Trīs Zvaigžņu balvu" sportistiem - ķieģeli 4

Piektdien, 9. aprīlī, plkst. 21.10 TV3 būs skatāma ”Trīs Zvaigžņu balva 2020” svinīgā ceremonija, kurā godināsim Latvijas sporta izcilības. Neilgi pirms ceremonijas “Bez Tabu” ieskatījās, kā radošā komanda gatavojas pasākumam, ko rīko, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Tāpat raidījums iztaujāja balvas, ko pasniegs laureātiem, autoru, mākslinieku Artūru Analtu. Analta radītā balva ir ļoti neparasta, veidota kā ķieģelis, kas rotāts ar zeltu.

Renārs Zeltiņš: "Manā dzīvē ir kas jauns - nūjošana!" Kā "Trīs Zvaigžņu balvai" gatavojas ceremonijas vadītājs?

Renārs Zeltiņš: "Manā dzīvē ir kas jauns - nūjošana!" Kā "Trīs Zvaigžņu balvai" gatavojas ceremonijas vadītājs? 2

Tuvojoties “Trīs Zvaigžņu balvas” ceremonijai, kas notiks 9. aprīlī un kurā godinās aizvadītā gada izcilniekus Latvijas sportā, “Bez Tabu” tiekas ar ceremonijas vadītāju, košu personību Renāru Zeltiņu. Sarunā Zeltiņš stāsta, kā noris gatavošanās atbildīgajam uzdevumam un kādas korekcijas pandēmija ieviesusi paša sportiskajās aktivitātēs.

Kā sportot mājās pareizi un nezaudēt apņemšanos?

Kā sportot mājās pareizi un nezaudēt apņemšanos?

Sportošana mājās vai ārtelpās kļuvusi par jauno realitāti, taču ir noteikumi, kuri palīdz to darīt pareizi – neatkarīgi no tā, vai seko tiešsaistes treniņam, cilā svarus vai jogo, informē zīmola “4F” pārstāvji.