Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sporta zāle

Kāpēc skaisto Kristīni Deimoni sporta zāles dušās vēro citas sievietes?

Kāpēc skaisto Kristīni Deimoni sporta zāles dušās vēro citas sievietes? 16

Skaistule, divu dēlu mamma, skropstu meistare Kristīne Deimone cītīgi apmeklē sporta zāli, lai iegūtu savu sapņu ķermeni. Pēc kārtīgas sportošanas Kristīne dodas uz dušām un saskaras ar citu dāmu vērošanu. Pārdomas par dušām, divu dēlu mamma publiskoja sociālā tīkla ”Instagram” stāstos.

Noderīgi veidi, kā samazināt svaru, neejot uz sporta zāli

Noderīgi veidi, kā samazināt svaru, neejot uz sporta zāli

Zaudēt lieko svaru ir daudzu sieviešu lielākais un neiespējamākais izaicinājums, kura izpildīšana ir smags darbs, un bieži vien mūsu karstākās vēlmes par ideālu augumu tiek sagrautas jau pirmajās sporta nodarbības stundās.

Porziņģis: Sporta zāle ir mana baznīca

Porziņģis: Sporta zāle ir mana baznīca

Latviešu talants Kristaps Porziņģis Karību salās aizvadījis pirmo nelielo atvaļinājumu kā NBA komandas Ņujorkas Knicks spēlētājs, bet atzīst, ka cilvēku nerimstošās uzmanības dēļ tā arī nav izdevies atpūsties. Sportists arī piebilda, ka sporta zāle ir viņa baznīca.

Ja gribi sākt sportot no rītiem, lūk, 7 efektīvi ieteikumi

Ja gribi sākt sportot no rītiem, lūk, 7 efektīvi ieteikumi

Daudziem no mums agrie rīti ir īsts pārbaudījums, tāpēc doma par sportiskām aktivitātēm pirms darba dienas spēj iedzīt izmisumā. Taču zinātnieki ir pierādījuši, ka intensīvs treniņš pirmajā dienas pusē ir daudz produktīvāks nekā vakarā. Kā lai sevi piespiež piecelties stundu ātrāk, lai iegūtu labu fizisko formu? Lūk, 7 ieteikumi, kā sev likt piecelties agrāk no rīta, lai pasportotu!

5 ieteikumi, lai strauji nepieņemtos svarā aukstajā sezonā

5 ieteikumi, lai strauji nepieņemtos svarā aukstajā sezonā

Rudens un ziema ir tas laiks, kad gribam ielīst siltākajā pidžamā, satīties kamolītī un saldi čučēt zem segas. Ar šādu dzīvesveidu mēs kļūstam ne vien slinkākas, bet arī izsalkušākas. Rudens ir laiks, kad mazāk skaitam kalorijas, jo priekšā gaidāmi vieni no gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētki. Ko darīt, lai strauji nepieņemtos svarā?