Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Spiegošana

Politologs: Ādamsona skandāls dramatiski neietekmēs "Saskaņas" reitingu

Politologs: Ādamsona skandāls dramatiski neietekmēs "Saskaņas" reitingu 1

Kratīšanai un arestēšanai izdotais politiķis Jānis Ādamsons (S) savā partijā nav “pirmā līmeņa zvaigzne”, tāpēc “Saskaņai” šis skandāls gaidāmajās Saeimas vēlēšanās varētu neradīt dziļas sekas, pauda Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Jānis Ikstens.

Par spiegošanu Krievijas labā apsūdzētajam bijušajam Lietuvas politiķim Paleckim prokurore pieprasa deviņu gadu cietumsodu

Par spiegošanu Krievijas labā apsūdzētajam bijušajam Lietuvas politiķim Paleckim prokurore pieprasa deviņu gadu cietumsodu 1

Par spiegošanu Krievijas labā apsūdzētajam bijušajam radikāli kreisās partijas “Lietuvas Sociālistiskā tautas fronte” līderim Aļģirdam Paleckim, kura lietu pašlaik izskata Šauļu apgabaltiesa, prokurore trešdien pieprasījusi piespriest deviņu gadu cietumsodu, bet otru šai lietā apsūdzēto – Viļņas uzņēmēju Deimantu Bertausku – viņa ieteikusi atbrīvot no kriminālatbildības.

Krievijā valsts nodevībā apsūdzēto pāri apsūdz par spiegošanu Latvijas labā

Krievijā valsts nodevībā apsūdzēto pāri apsūdz par spiegošanu Latvijas labā 5

Krievijā pārim no Kaļiņingradas, kas apsūdzēts valsts nodevībā par kāzu fotogrāfijām, kurās redzams kāds Krievijas Federālā Drošības dienesta (FDD) operatīvais darbinieks, izvirzītas jaunas apsūdzības par slepenas informācijas nodošanu Latvijas izlūkdienestiem, ziņo raidorganizācija “Radio Brīvā Eiropa/Radio Brīvība” (RFE/RL).

FIB direktors: Ķīna ir ASV vislielākais drauds

FIB direktors: Ķīna ir ASV vislielākais drauds 2

Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktors Kristofers Rejs paziņojis, ka Ķīnas valdības organizētā spiegošana un intelektuālā īpašuma zādzības ir lielākie ilgtermiņa draudi ASV nākotnei.

Latvijas "dzelzceļa spiegam" Krasnopjorovam piespriež cietumsodu

Latvijas "dzelzceļa spiegam" Krasnopjorovam piespriež cietumsodu 2

Augstākā tiesa (AT) noraidījusi spiegošanā Krievijas labā apsūdzētā AS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ceļu meistara Aleksandra Krasnopjorova advokāta kasācijas sūdzību, un tas nozīmē, ka vīrietim jāizcieš trīs gadu un divu mēnešu cietumsods, apstiprina AT.

Ķīna "šokēta" par Lietuvas izlūku ziņojumu

Ķīna "šokēta" par Lietuvas izlūku ziņojumu 3

Ķīnas vēstniecība Lietuvā asi reaģējusi uz neseno mūsu kaimiņvalsts drošības dienestu ziņojumu par Ķīnas spiegošanas aktivitātes pieaugumu. Vēstniecības pārstāvji uzsver, ka esot “pārsteigti un šokēti”.