Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Spānija

Antivīrusu programmas"McAfee" dibinātājs atrasts miris cietuma kamerā Spānijā

Antivīrusu programmas"McAfee" dibinātājs atrasts miris cietuma kamerā Spānijā 3

Antivīrusu programmatūras izstrādātājs Džons Makafijs atrasts miris savā cietuma kamerā Spānijā. Makafijs izdarījis pašnāvību pāris stundas pēc tam, kad valsts augstākā tiesa apstiprināja viņa izdošanu ASV, kur tika tiesāts par ar nodokļiem saistītu kriminālu apsūdzību, par ko viņam draudēja cietumsods līdz pat 30 gadiem.

Spānijā izbeidz ārkārtējo situāciju

Spānijā izbeidz ārkārtējo situāciju 6

Spānijā 9. maijā, ņemot vērā visai veiksmīgo cīņu ar Covid-19 pandēmiju, izbeigta sešus mēnešus ilgusī ārkārtējā situācija, vēsta “900 sekundes”.

Spānijas ministre saņem sarkaniem traipiem segtu nazi

Spānijas ministre saņem sarkaniem traipiem segtu nazi

Spānijas tūrisma ministre Rejesa Maroto pirmdien, 26.aprīlī, paziņojusi, ka pa pastu saņēmusi ar sarkaniem traipiem klātu nazi, kamēr dažas dienas iepriekš arī citiem ietekmīgiem kreiso politiķiem tikušas nosūtītas lodes un nāves draudi.

113 gadus veca spāniete izveseļojusies no Covid-19

113 gadus veca spāniete izveseļojusies no Covid-19

Spānijas varasiestādes ziņo, ka 113 gadus vecā Marija Branjasa, kura tiek uzskatīta par valsts vecāko sievieti, uzveikusi Covid-19.
Marijai koronavīruss diagnosticēts martā, kad valstī jau bija izsludināti stingri ierobežojumi.

Daudzas Eiropas valstis sāk mīkstināt ierobežojumus; cilvēki iziet ielās

Daudzas Eiropas valstis sāk mīkstināt ierobežojumus; cilvēki iziet ielās

Mazinoties infekcijas izplatībai, vairums Eiropas valstu, sākušas pamazām atvieglot pandēmijas dēļ ieviestos ierobežojumus. Turklāt lielāko daļu Eiropas nu jau sasniedzis teju vasarīgs laiks un cilvēkiem, kas noilgojušies pēc ierastās dzīves, ir arvien grūtāk saglabāt distancēšanās disciplīnu. Kādas būs sekas tam, ka groži tiek palaisti vaļīgāk? To Covid-19 statistikā varēs redzēt pēc pāris nedēļām.