Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovs

"Būtu palikusi dzīvot Smiltenē, ja tur būtu Mūzikas akadēmija!" Šova "X Faktors" lielais nezināmais - grupa "Tautumeitas"!

"Būtu palikusi dzīvot Smiltenē, ja tur būtu Mūzikas akadēmija!" Šova "X Faktors" lielais nezināmais - grupa "Tautumeitas"! 9

Šovā “X Faktors” esam iepazinuši grupu “Tautumeitas”. Kad viņas kāpj uz skatuves, skatītāji zina, ka sagaidāms ne tikai spilgts dziedājums, bet arī lielisks vizuāli pārdomāts priekšnesums. “Tautumeitām” uz skatuves aiz muguras ir lielais “X” un arī viņas pašas mums skatītājiem ir lielais nezināmais. Tādēļ Bez Tabu iepazīstas ar “Tautumeitām”. Jo skaidrs, ka tad, kad nodziest skatuves gaismas, viņām ir vēl cita dzīve.

Puse grupas "Tautumeitas" ir aizgājusi no darba! Šova "X Faktors" dēļ dalībnieki daudz ko upurē

Puse grupas "Tautumeitas" ir aizgājusi no darba! Šova "X Faktors" dēļ dalībnieki daudz ko upurē 26

Grupas “Tautumeitas” dalībnieces uzskata, ka viņu izpildītās dziesmas autore Frīda ir iedvesma lielai daļai sieviešu un ar šo dziesmu meitenes vēlējās nodot vēstījumu visam daiļajam dzimumam – vairāk uzdrīkstēties un atļauties! Arī pašas grupas dalībnieces pašlaik ir uzdrīkstējušās spert nopietnu soli un šova dēļ ko upurēt! Puse no grupas “Tautumeitas” dalībniecēm aizgājušas no darba, lai pilnvērtīgi pievērstos šovam!

Jau šovakar tiks meklēts tas nezināmais faktors! Markus Riva par jaunu talantu meklēšanu tepat Latvijā šovā X faktors!

Jau šovakar tiks meklēts tas nezināmais faktors! Markus Riva par jaunu talantu meklēšanu tepat Latvijā šovā X faktors! 23

Viens no lielākajiem jaunumiem Latvijas televīzijās un šovu pasaulē, sākoties septembrim, noteikti ir šovs “X faktors”! Formāts pirmo reizi izstrādāts Apvienotajā Karalistē 2004. gadā! Nu jau šis šovs tiek izstrādāts un talanti tiek meklēti vairākās pasaules valstīs! Piemēram, Lietuvā tas šogad norisināsies jau 5. sezonu!

Ralfs Eilands: Es būšu latviešu Bobs Mārlijs!

Ralfs Eilands: Es būšu latviešu Bobs Mārlijs! 5

Tikko atgriezies no mēneša ilga ceļojuma Kubā, mūziķis Ralfs Eilands cenšas aklimatizēties un ieiet atpakaļ ikdienas darbu ritmā! Ralfs nemaz pēc ceļojuma nedomā apsēsties krēslā un atpūsties, bet uzreiz ķerties pie darbiem! Smēlies idejas Ralfs strādā pie koncertprogrammas “Bob Marley Tribute show”!

Kā šovu donžuāns "atšuva" skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba?

Kā šovu donžuāns "atšuva" skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba? 18

Ja cilvēks piesakās romantiskam eksperimentam, tad noteikti viņš meklē mīlestību. Šāds uzskats valda vairāku cilvēku prātos, redzot televizora ekrānos 14 drosminiekus, kuri, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast savas otrās pusītes. Bet liekas, ka šāds uzskats nepiestāv šova dalībniekam Armandam. Šis bija jau otrais šovs, kurā puisis paliek ar “garu degunu”. Tikai šoreiz viņš pats “atšuva” savu skūpsta partneri!

Jau šodien atklās grandiozu Rīgas modes nedēļas šovu ar Amoralle modes skati

Jau šodien atklās grandiozu Rīgas modes nedēļas šovu ar Amoralle modes skati

Šodien, 27. oktobrī, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā notiks grandioza 25. jubilejas Rīgas modes nedēļas sesijas atklāšana. Kopš 2004. gada rudens divreiz gadā Riga Fashon Week nemainīgi vienuviet pulcē galvenos modes pasaules profesionāļus, šajā laikā kļūstot par vienu no svarīgākajiem galvaspilsētas kultūras dzīves notikumiem.