Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai kā tas nerīvētu tavam godam kantes, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar necieņu.

Horoskops vērsim

Šodien vari sagaidīt pārsteigumus no vadības aprindām vai citām uzraugošajām struktūrām, tāpēc pārliecinies par sakārtotu darba vidi un visu nepieciešamo dokumentu esamību.

Horoskops dvīņiem

Ziedo savu laiku kādam darbam ārpus tavu pienākumu klāsta un tiksi atalgots. Šodien tas nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Kopdzīves plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no plāniem, kuri jau sen tavā dzīvē zaudējuši aktualitāti.

Horoskops lauvai

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, arī nogaidi, jo šodien kārotais rīt šķitīs neinteresants.

Horoskops jaunavai

Šodien parevidēsi savu uzskatu failus un dažus uzskatīsi par vajadzību izdzēst, pat nesaglabājot rezerves kopiju. Šai nodarbei var būt divi iznākumi: īslaicīgs tukšuma un neziņas stāvoklis vai arī patīkamā ņirbēšana pakrūtē, zinot, ka tuvojas kas interesants.

Horoskops svariem

Darbs prasīs vairāk piepūles, nekā biji cerējis. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet nogaidīt.

Horoskops skorpionam

Ja tevi pārsteigs brīdis, kad šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savu intuīciju un tā tev sniegs vajadzīgās atbildes. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja šodien izvēlēsies pareizo taktiku naudas lietās, izgaisīs arī citi uzkārtie un sastrēgušie jautājumi. Pieņem lēmumu par labu mazāk, bet drošāk un vēlams neklausīties optimistisko uzmundrinātāju teiktajā.

Horoskops mežāzim

Ja ar prātu un kājām būsi labi sazemējies, saņemsi atalgojumu par jebkuru darbiņu no lielā dienas piedāvājuma. Vislabāk patiks iznesties, ja tevi iekļaus ļaužu bariņš, kuri labprāt klausīsies tavos spriedelējumos.

Horoskops ūdensvīram

Emocionālais fons būs pasteļtoņos iekrāsots un pakļausies tavai prāta kontrolei. Darījumos jāizvairās no spēka pozīcijām un ieroču demonstrējumiem. Šodien vajadzētu parūpēties par saimnieciskiem sīkumiem, lai Ziemsvētku laikā varētu gaismu un siltumu baudīt.

Horoskops zivīm

Mīlestības un draudzības attiecībās nāksies nolaisties uz zemes – sapratīsi, ka reālie dzīves apstākļi un nosacījumi ir spēcīgāki pat par lielu gribēšanu. Iespējams, tas ir pārbaudījums, laiks visu saliks pa atvilktnītēm un plauktiņiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovs

Aktuālākais modes trends vīriešiem – leoparda raksta zeķes! Stilisti un komiķis Rūdolfs Kugrēns ietērpj “X Faktora” zvaigznes

Aktuālākais modes trends vīriešiem – leoparda raksta zeķes! Stilisti un komiķis Rūdolfs Kugrēns ietērpj “X Faktora” zvaigznes

”Talants no dabas, apģērbs no Dominas” – ar šo saukli turpinās komiķa Rūdolfa Kugrēna un profesionālu stilistu kopprojekts atbalstīt šova ”X faktors” dalībniekus lielajam iznācienam. Jaunajām zvaigznēm, lai sagatavotos otrajam tiešraides raidījumam palīdz ne tikai ģimenes, draugu un mīļoto cilvēku atbalsts, bet arī profesionālu stilistu, jo izskats uz lielās skatuves ir tik pat būtisks, cik pats dziesmas izpildījums.

Adriana Miglāne nolēmusi iekarot Lietuvas šovu

Adriana Miglāne nolēmusi iekarot Lietuvas šovu

Jaunā dziedātāja Adriana Miglāne, kuru Latvija iepazina šovā “X Faktors”, iet dziedātāju Samantas Tīnas un Roberto Meloni pēdās un izlēmusi kļūt par Lietuvas zvaigzni. Nesen Adriana bija devusies uz televīzijas šova ”Lietuvos balsas” ( The Voice) atlasi.

"Tas tik bija piedzīvojums"! "Blonde Voyage" labāko momentu izlase - Latvijas seksīgāko blondīņu šova pēdējā sērija!

Tikai Skaties.lv "Tas tik bija piedzīvojums"! "Blonde Voyage" labāko momentu izlase - Latvijas seksīgāko blondīņu šova pēdējā sērija! 5

Vasaras sākumā TVPlay un Skaties.lv lūdza atsaukties blondīnēm no visas Latvijas, lai viņas uzdrīkstētos piedalīties pirmajā blondīņu sacensībā Latvijā – šovā Blonde Voyage! Pieteicās vairāk kā simts dalībnieču, bet balsojuma un žūrijas vērtējuma rezultātā tika izvēlētas sešas labākās, kuras aizstāv gan Latvijas blondīņu godu, gan arī pašas savu, protams. Galvenā balva – tituls ”Latvijas labākā blondīne” un 500 eiro liela naudas balva!

Kā teātri izspēlē īstas blondīnes? Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate ierodas vērtēt blondīņšova dalībnieces

Tikai Skaties.lv Kā teātri izspēlē īstas blondīnes? Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate ierodas vērtēt blondīņšova dalībnieces 7

Iepriekšējās sērijās TVPlay šova ”Blonde Voyage” dalībnieces tikušās jau ar diviem viesiem. Pie viņām ieradās šovmenis Edgars Toretto, kurš meitenēm uzdeva divus uzdevumus un pēc tam viņu veikumu arī vērtēja. Pie blondīnēm viesojās arī mūziķis Miks Dukurs, kurš meitenes izklaidēja ar nelielu koncertu.

Miks Dukurs "Blonde Voyage" drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm - šova sestā sērija!

Tikai Skaties.lv Miks Dukurs "Blonde Voyage" drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm - šova sestā sērija! 6

Pēc statistikas datiem, blondīnes pelna mazāk nekā brunetes, jo darba devēji uzskata tās par mazāk nopietnām un atbildīgām nekā tumšmates. Tas noteikti nav šis gadījums, jo šovā ”Blonde Voyage” startē sešas drosmīgas, atbildīgas un nopietnas blondīnes, kuras gatavas cīnīties, lai viena otrai pierādītu, ka ir labākā un izcīnītu 500 eiro lielu galveno balvu! Kura kuru?

Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē

Tikai Skaties.lv Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē 6

Vasaras karstākā šova “Blonde Voyage” iepriekšējā sērijā pie sešām dalībniecēm ieradās viesis – Edgars Toretto. Viņš meitenes pārbaudīja liekot veikt divus uzdevumus – pirmais bija ”Patiesības orākuls”, kurā meitenes pašas viena otrai uzdeva anonīmus jautājumus, lai noskaidrotu, vai mīts par to, ka visas sievietes ir čūskas, ir patiess, otrs uzdevums – ”Bikini defilē”, kura laikā meitenēm bija jāparāda viss, uz ko viņas ir spējīgas!

Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus

Tikai Skaties.lv Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus 14

Blondīnes, blondīnes, blondīnes! Izrādās, ka pirms dažiem gadiem tika veikts pētījums, lai noskaidrotu atšķirības starp to, kā pasākumam gatavojas blondīnes un kā brunetes. Tajā piedalījās vairāk nekā 3 000 sieviešu, un rezultāti atklāja, ka gaišmatēm, lai pilnībā sapostos, nepieciešamas vidēji 6 minūtes vairāk nekā viņu tumšmatainajām līdzgaitniecēm. Blondīnes ir gatavas doties pēc aptuveni 72 minūtēm, savukārt brunetes – 66.

Latvijas blondīņu cīņa var sākties! EKSKLUZĪVI: vasaras karstākā šova ''Blonde Voyage'' pirmā sērija

Tikai Skaties.lv Latvijas blondīņu cīņa var sākties! EKSKLUZĪVI: vasaras karstākā šova ''Blonde Voyage'' pirmā sērija 43

Statistika liecina, ka meitenēm ar gaišiem matiem to ir divas reizes vairāk nekā brunetēm. Bet, vai tamdēļ blondīnes ir labākas par tumšmatēm? To pāris dienu laikā centīsies pierādīt sešas jaunas, seksīgas, drosmīgas un skaistas blondīnes, kuras galvenokārt savā starpā cīnīsies ne tikai par titulu “Latvijas labākā blondīne”, bet arī par 500 eiro lielu naudas balvu. Kura kuru?

To tu nebūsi gaidījis! Ar iespaidīgiem šoviem jūlijā priecēs dzīvesstila un mūzikas festivāls “Playground”!

To tu nebūsi gaidījis! Ar iespaidīgiem šoviem jūlijā priecēs dzīvesstila un mūzikas festivāls “Playground”! 2

Bauda ne tikai ķermenim, bet arī acīm! “Playground” festivāls, kas norisināsies jau no 13. – 15. jūlijam, ir labi zināms kā pasākums, kur apmeklētāji paši var braukt, airēt, peldēt, lidot un izmēģināt jaunas lietas. Bet tas, protams, vēl nav viss – var arī noskatīties galvu reibinošus šovus, kuri sagadās pārsteigumu jebkuram skatītajam.