Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Horoskops aunam

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

Horoskops vērsim

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops vēzim

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops lauvai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops jaunavai

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops svariem

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops skorpionam

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops strēlniekam

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops mežāzim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops zivīm

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovs

Jau šovakar tiks meklēts tas nezināmais faktors! Markus Riva par jaunu talantu meklēšanu tepat Latvijā šovā X faktors!

Jau šovakar tiks meklēts tas nezināmais faktors! Markus Riva par jaunu talantu meklēšanu tepat Latvijā šovā X faktors! 23

Viens no lielākajiem jaunumiem Latvijas televīzijās un šovu pasaulē, sākoties septembrim, noteikti ir šovs “X faktors”! Formāts pirmo reizi izstrādāts Apvienotajā Karalistē 2004. gadā! Nu jau šis šovs tiek izstrādāts un talanti tiek meklēti vairākās pasaules valstīs! Piemēram, Lietuvā tas šogad norisināsies jau 5. sezonu!

Ralfs Eilands: Es būšu latviešu Bobs Mārlijs!

Ralfs Eilands: Es būšu latviešu Bobs Mārlijs! 5

Tikko atgriezies no mēneša ilga ceļojuma Kubā, mūziķis Ralfs Eilands cenšas aklimatizēties un ieiet atpakaļ ikdienas darbu ritmā! Ralfs nemaz pēc ceļojuma nedomā apsēsties krēslā un atpūsties, bet uzreiz ķerties pie darbiem! Smēlies idejas Ralfs strādā pie koncertprogrammas “Bob Marley Tribute show”!

Kā šovu donžuāns “atšuva” skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba?

Kā šovu donžuāns "atšuva" skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba? 18

Ja cilvēks piesakās romantiskam eksperimentam, tad noteikti viņš meklē mīlestību. Šāds uzskats valda vairāku cilvēku prātos, redzot televizora ekrānos 14 drosminiekus, kuri, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast savas otrās pusītes. Bet liekas, ka šāds uzskats nepiestāv šova dalībniekam Armandam. Šis bija jau otrais šovs, kurā puisis paliek ar “garu degunu”. Tikai šoreiz viņš pats “atšuva” savu skūpsta partneri!

Jau šodien atklās grandiozu Rīgas modes nedēļas šovu ar Amoralle modes skati

Jau šodien atklās grandiozu Rīgas modes nedēļas šovu ar Amoralle modes skati

Šodien, 27. oktobrī, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā notiks grandioza 25. jubilejas Rīgas modes nedēļas sesijas atklāšana. Kopš 2004. gada rudens divreiz gadā Riga Fashon Week nemainīgi vienuviet pulcē galvenos modes pasaules profesionāļus, šajā laikā kļūstot par vienu no svarīgākajiem galvaspilsētas kultūras dzīves notikumiem.

Riga Fashion Week ietvaros notiks profesionāls matu kopšanas šovs

Riga Fashion Week ietvaros notiks profesionāls matu kopšanas šovs

Rīgas modes nedēļas ietvaros, 31. oktobrī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija notiks Schwarzkopf Professional trend show – Essential Looks, kas tapis sadarbībā ar Latvijas dizaineri Daci Bahmani un Latvijas modes dizaineru konceptveikalu 8 ROOMS.