Svētdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Šovs

"Meklēt cilvēku bagāžniekā - zems līmenis. Čigānu būšana!" "Ekstrasensu cīņu" Doktors Maikls atklāti par dalību šovā

"Meklēt cilvēku bagāžniekā - zems līmenis. Čigānu būšana!" "Ekstrasensu cīņu" Doktors Maikls atklāti par dalību šovā 5

Populārā šova “Ekstrasensu cīņas” 20. sezonas dalībnieks no Latvijas Sergejs Astafjevs jeb, kā pats sevi dēvē, Doktors Maikls stāsta par šovā gūtajiem iespaidiem, tai skaitā par citiem dalībniekiem. Doktors Maikls uzskata, ka viņš ir spējīgāks par vairumu šovā satikto ekstrasensu, jo atšķirībā no lielākās daļas spēj ne vien ielūkoties svešinieku pagātnē un nākotnē, kā arī saskatīt kaiti, kas nomoka cilvēku, bet arī piedāvā pievienoto vērtību – atrodot sasāpējušu problēmu, spēj to dziedēt.

“Dabas hakeris” ar tehnoloģijām pret dabu! Vai ir iespējams mūsdienās izdzīvot ekstremālos apstākļos vienam?

“Dabas hakeris” ar tehnoloģijām pret dabu! Vai ir iespējams mūsdienās izdzīvot ekstremālos apstākļos vienam? 4

Izdzīvošanas pamatprincipi un tai nepieciešamās lietas nav mainījušās tūkstošiem gadu – viss, kas nepieciešams cilvēkam, lai paliktu dzīvs, ir ēdiens, ūdens un pajumte. Tomēr pasaule šajā laikā ir attīstījusies lieliem un ātriem soļiem. Mūsdienās pār dzīvi valda tehnoloģijas – bez tām mūsu ikdiena vairs nav iedomājama.

IKEA un TV3 iedvesmo jaunam un skaistam sākumam: piesakies dalībai šovā “Manas mājas ar IKEA”!

IKEA un TV3 iedvesmo jaunam un skaistam sākumam: piesakies dalībai šovā “Manas mājas ar IKEA”! 6

IKEA un TV3 aicina pieteikties dalībai vides pārvērtību šovā “Manas mājas ar IKEA”, kas jau septembrī būs skatāms kanālā TV3. Šova desmit sērijās dizaineri parādīs IKEA piedāvātos risinājumus reālās telpās un sniegs praktiskus padomus. Ikvienu, kas vēlas piedzīvot telpas pārvērtības, aicinām aizpildīt pieteikšanās formu ŠEIT!

Ar vērienīgu aviošovu atzīmē Gaisa spēku simtgadi

Ar vērienīgu aviošovu atzīmē Gaisa spēku simtgadi

Ar īpašu koncertuzvedumu, vērienīgiem Latvijas un sabiedroto valstu aviācijas paraugdemonstrējumiem, Lielvārdes Gaisa spēku bāzē sestdien tika atzīmēta Latvijas Gaisa spēku simtā gadadiena.