Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops vērsim

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops dvīņiem

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vēzim

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops svariem

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops strēlniekam

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops mežāzim

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops ūdensvīram

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovs

Miks Dukurs "Blonde Voyage" drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm - šova sestā sērija!

Tikai Skaties.lv Miks Dukurs "Blonde Voyage" drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm - šova sestā sērija! 6

Pēc statistikas datiem, blondīnes pelna mazāk nekā brunetes, jo darba devēji uzskata tās par mazāk nopietnām un atbildīgām nekā tumšmates. Tas noteikti nav šis gadījums, jo šovā ”Blonde Voyage” startē sešas drosmīgas, atbildīgas un nopietnas blondīnes, kuras gatavas cīnīties, lai viena otrai pierādītu, ka ir labākā un izcīnītu 500 eiro lielu galveno balvu! Kura kuru?

Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē

Tikai Skaties.lv Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē 6

Vasaras karstākā šova “Blonde Voyage” iepriekšējā sērijā pie sešām dalībniecēm ieradās viesis – Edgars Toretto. Viņš meitenes pārbaudīja liekot veikt divus uzdevumus – pirmais bija ”Patiesības orākuls”, kurā meitenes pašas viena otrai uzdeva anonīmus jautājumus, lai noskaidrotu, vai mīts par to, ka visas sievietes ir čūskas, ir patiess, otrs uzdevums – ”Bikini defilē”, kura laikā meitenēm bija jāparāda viss, uz ko viņas ir spējīgas!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus

Tikai Skaties.lv Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus 14

Blondīnes, blondīnes, blondīnes! Izrādās, ka pirms dažiem gadiem tika veikts pētījums, lai noskaidrotu atšķirības starp to, kā pasākumam gatavojas blondīnes un kā brunetes. Tajā piedalījās vairāk nekā 3 000 sieviešu, un rezultāti atklāja, ka gaišmatēm, lai pilnībā sapostos, nepieciešamas vidēji 6 minūtes vairāk nekā viņu tumšmatainajām līdzgaitniecēm. Blondīnes ir gatavas doties pēc aptuveni 72 minūtēm, savukārt brunetes – 66.

Latvijas blondīņu cīņa var sākties! EKSKLUZĪVI: vasaras karstākā šova ''Blonde Voyage'' pirmā sērija

Tikai Skaties.lv Latvijas blondīņu cīņa var sākties! EKSKLUZĪVI: vasaras karstākā šova ''Blonde Voyage'' pirmā sērija 43

Statistika liecina, ka meitenēm ar gaišiem matiem to ir divas reizes vairāk nekā brunetēm. Bet, vai tamdēļ blondīnes ir labākas par tumšmatēm? To pāris dienu laikā centīsies pierādīt sešas jaunas, seksīgas, drosmīgas un skaistas blondīnes, kuras galvenokārt savā starpā cīnīsies ne tikai par titulu “Latvijas labākā blondīne”, bet arī par 500 eiro lielu naudas balvu. Kura kuru?

To tu nebūsi gaidījis! Ar iespaidīgiem šoviem jūlijā priecēs dzīvesstila un mūzikas festivāls “Playground”!

To tu nebūsi gaidījis! Ar iespaidīgiem šoviem jūlijā priecēs dzīvesstila un mūzikas festivāls “Playground”! 2

Bauda ne tikai ķermenim, bet arī acīm! “Playground” festivāls, kas norisināsies jau no 13. – 15. jūlijam, ir labi zināms kā pasākums, kur apmeklētāji paši var braukt, airēt, peldēt, lidot un izmēģināt jaunas lietas. Bet tas, protams, vēl nav viss – var arī noskatīties galvu reibinošus šovus, kuri sagadās pārsteigumu jebkuram skatītajam.

"Būtu palikusi dzīvot Smiltenē, ja tur būtu Mūzikas akadēmija!" Šova "X Faktors" lielais nezināmais - grupa "Tautumeitas"!

"Būtu palikusi dzīvot Smiltenē, ja tur būtu Mūzikas akadēmija!" Šova "X Faktors" lielais nezināmais - grupa "Tautumeitas"! 9

Šovā “X Faktors” esam iepazinuši grupu “Tautumeitas”. Kad viņas kāpj uz skatuves, skatītāji zina, ka sagaidāms ne tikai spilgts dziedājums, bet arī lielisks vizuāli pārdomāts priekšnesums. “Tautumeitām” uz skatuves aiz muguras ir lielais “X” un arī viņas pašas mums skatītājiem ir lielais nezināmais. Tādēļ Bez Tabu iepazīstas ar “Tautumeitām”. Jo skaidrs, ka tad, kad nodziest skatuves gaismas, viņām ir vēl cita dzīve.

Puse grupas "Tautumeitas" ir aizgājusi no darba! Šova "X Faktors" dēļ dalībnieki daudz ko upurē

Puse grupas "Tautumeitas" ir aizgājusi no darba! Šova "X Faktors" dēļ dalībnieki daudz ko upurē 26

Grupas “Tautumeitas” dalībnieces uzskata, ka viņu izpildītās dziesmas autore Frīda ir iedvesma lielai daļai sieviešu un ar šo dziesmu meitenes vēlējās nodot vēstījumu visam daiļajam dzimumam – vairāk uzdrīkstēties un atļauties! Arī pašas grupas dalībnieces pašlaik ir uzdrīkstējušās spert nopietnu soli un šova dēļ ko upurēt! Puse no grupas “Tautumeitas” dalībniecēm aizgājušas no darba, lai pilnvērtīgi pievērstos šovam!