Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sods

Apgānītas 33 kopiņas! Kapsētā Rēzeknes novadā plosījušies arī mazi bērni

Apgānītas 33 kopiņas! Kapsētā Rēzeknes novadā plosījušies arī mazi bērni 19

Pirms kāda laika Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Bekšu kapos plosījušies vandāļi, apgānot vairāk nekā 30 kapu kopiņu. Policija noskaidrojusi trīs iespējamās vainīgās personas, likumsargi ierosinājuši kriminālprocesu. Divi no aizdomās turētajiem ir sākumskolas vecuma bērni. “Bez Tabu” izdevās satikt un izvaicāt jaunākā, 8 gadus veca zēna, māti.

"Varēja vismaz mierīgāku to sodu uzlikt!" Influencere Adriana Miglāne par saņemto 1500 eiro lielo sodu

"Varēja vismaz mierīgāku to sodu uzlikt!" Influencere Adriana Miglāne par saņemto 1500 eiro lielo sodu 22

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs sodījis satura veidotājas Adrianu Miglāni un Katrīni Saulieti par negodprātīgu komercpraksi. Viedokļu līderes neesot publicētajos ierakstos norādījušas, ka saturs ir apmaksāts. Sodu apmērs ir iespaidīgs – Adrianai par nepieciešamo tēmturu nenorādīšanu jāmaksā 1500 eiro, savukārt Katrīnei – 100 eiro.

"Lai kaut ko dara ar viņiem, tas nav normāli!" Elektroskrejriteņa notriekta rēzekniete par OCTA nepieciešamību braucamrīkiem

"Lai kaut ko dara ar viņiem, tas nav normāli!" Elektroskrejriteņa notriekta rēzekniete par OCTA nepieciešamību braucamrīkiem 23

Rēzeknē bērns, braucot ar elektroskrejriteni pa ietvi un esot neuzmanīgs, notriecis sievieti, kā rezultātā cietusī guvusi nopietnas traumas. Sieviete sašutusi par šo braucamrīku lietotāju uzvedību, braukšanas manieri pilsētas ielās, tāpat ir neizpratnē, kāpēc elektroskrejriteņiem, kuru pilsētvidē ir ļoti daudz, nav paredzēta obligāta civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA), kas kāda notriekšanas vai īpašuma sabojāšanas gadījumos cietušajam ļautu saņemt kompensāciju par nodarīto skādi.

"Nereģistrēja manu Covid! Neviens nezvanīja, nekontrolēja!" No Nepālas atved Covid-19; pavirši uzrauga saslimušo

"Nereģistrēja manu Covid! Neviens nezvanīja, nekontrolēja!" No Nepālas atved Covid-19; pavirši uzrauga saslimušo 6

Laikā, kad notiek centieni Latvijas sabiedrību pasargāt no Covid-19 “lipīgākā” Indijas paveida, nosakot ierobežojumos un aicinot tos ievērot, cer atgūt pirmskrīzes “normālo dzīvi”, tautiete Ligita stāsta par savu pieredzi, saslimstot ar Covid-19. Novērotie atbildīgo par koronavīrusa izplatības ierobežošanu misēkļi, viņasprāt, var novest pie vīrusa izplatības uzliesmojuma.

"Mokāmies un ciešam zaudējumus gadiem!" Latgalē kaimiņu lopi klīst un posta sējumus; īpašuma saimnieki bezspēcīgi

"Mokāmies un ciešam zaudējumus gadiem!" Latgalē kaimiņu lopi klīst un posta sējumus; īpašuma saimnieki bezspēcīgi 1

Ģimene jau gadiem ilgi ir bezspēcīga pret kaimiņu klaiņojošajiem lopiem, kuri izbradā lauku un noēd sējumus. Lai pasargātu savu īpašumu un ražu Latgalē, Rugāju novadā, sūdzējušies, vērsušies pēc palīdzības pašvaldībā, Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) un citās iestādēs, tomēr lopi turpina postīt sējumus, dusmīgi ziņo ģimene.

"Rīgas satiksme" nepamatoti bargi soda autovadītāju, ne pa jokam nokaitina centieni panākt taisnību

"Rīgas satiksme" nepamatoti bargi soda autovadītāju, ne pa jokam nokaitina centieni panākt taisnību 51

Aizmirstot samaksāt par automašīnas novietošanu maksas stāvvietā Rīgas centrā, SIA “Rīgas satiksme” sodījusi automašīnas īpašnieci, tomēr autostāvvietu kontrolieris, izrakstot soda kvīti, kļūdījies, nosakot tarifa zonu. Norādījis, ka automašīna novietota A tarifa zonā, kaut patiesībā spēkrats novietots B zonā, kur soda nauda ir mazāka, nekā A zonā. Cenšoties panākt godīgu risinājumu, automašīnas īpašniece bijusi spiesta saukt talkā “Bez Tabu”.

Autovadītājs norāda uz maldinoši izvietotiem autostāvvietas lietošanas noteikumiem

Autovadītājs norāda uz maldinoši izvietotiem autostāvvietas lietošanas noteikumiem 2

Rīdzinieks Guntars sēdies pie spēkrata stūres, lai brauktu iepirkties. Automašīnu novietojis bezmaksas stāvlaukumā, kas atrodas tieši blakus A7 “Rimi” veikalam. Pēc iepirkšanās aiz spēkrata vējstikla autovadītāju sagaidījis “sveiciens” no stāvlaukuma apsaimniekotāja – kvīts ar izrakstītu 30 eiro sodu par automašīnas novietošanu uz baltās līnijas.

Ģirģens: "Necietīšu amatpersonas melus!" Arī ministru neatstāj vienaldzīgu Ogres pašvaldības kārtībsargu "nelegālās pusdienas"

Ģirģens: "Necietīšu amatpersonas melus!" Arī ministru neatstāj vienaldzīgu Ogres pašvaldības kārtībsargu "nelegālās pusdienas" 5

Ogres novada pašvaldība, kamēr veic dienesta pārbaudi, atstādinājusi no amata Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieku Uģi Ulmani un Ēriku Diču, kurus “Bez Tabu” pieķēra pārkāpjam Covid-19 ierobežojumus kafejnīcā Ogrē. Vēlāk Ulmanis taisnojās raidījumam, ka kafejnīcā bija ieradušies nevis lai neatļauti pusdienotu pie galdiem, bet gan lai veiktu slepenu operāciju – atmaskotu citus pārkāpējus. Šādu taisnošanos ļoti kritiski vērtē gan pašvaldībā, gan iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, kuru raidījuma “Bez Tabu” atklātais neatstāja vienaldzīgu. Viņš veica pārrunas ar pašvaldības vadību, lūdzot neatstāt bez ievērības pārkāpumus.