Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sociālie tīkli

Ekskluzīvs piedāvājums! Internetā tirgo lidmašīnas salona krēslus. Vai nočiepti no "airBaltic" dīkstāves gaisa kuģiem?

Ekskluzīvs piedāvājums! Internetā tirgo lidmašīnas salona krēslus. Vai nočiepti no "airBaltic" dīkstāves gaisa kuģiem? 1

Sociālā tīkla “Facebook” pašmāju virtuālā tirgus vietnēs izvietoti sludinājumi, kuros piedāvā iegādāties lidmašīnas salona krēslus. Sludinājumi izvietoti laikā, kad no vairākām nacionālās lidsabiedrības “airBaltic” lidmašīnām dīkstāves laikā krēsli izņemti lidaparātu apkopju, kā arī sejas masku un respiratoru transportēšanas vajadzībām.

Vai visi "influenceri" Latvijā ir godīgi pret sekotāju? Publiskots Latvijas "influenceru" ietekmes un uzticības indekss

Vai visi "influenceri" Latvijā ir godīgi pret sekotāju? Publiskots Latvijas "influenceru" ietekmes un uzticības indekss 1

Vairāk nekā puse sociālo tīklu satura veidotāju Latvijā, kas sevi sauc par “influenceriem” un vēlas saņemt naudu no reklāmdevējiem, savā darbībā mēdz neievērot godprātīgu rīcību, un ir pat konstatētas krāpšanās. Šis ir tikai viens no secinājumiem trešdien publiskotajā pētījumā par Latvijas”influenceru” vidi.

"Super jaunumiņi šim [Covid-19] laikam!" "Influenceri" vaino paštaisītu masku maldinošā reklamēšanā

"Super jaunumiņi šim [Covid-19] laikam!" "Influenceri" vaino paštaisītu masku maldinošā reklamēšanā 330

Covid-19 infekcijas plosīšanās laikā sociālā tīkla “Instagram” aktīviste, populāra influencere Elīna Didrihsone maldinot reklamē un pārdod pašizgatavotas sejas maskas, kuru spēja pasargāt no infekcijas ir apšaubāma, jo masku efektivitāte nav pārbaudīta, tomēr reklāmē, ka tās “izgatavotas, lai pasargātu sevi un savus tuvos cilvēkus, un apkārtējos cilvēciņus”, ziņo sociālo tīklu lietotāji, kuri šādu komercpraksi sauc par nekrietnu.

Pašizolācija koronavīrusa laikā? Cilvēki atšķirīgi izprot noteiktos ierobežojumus

Pašizolācija koronavīrusa laikā? Cilvēki atšķirīgi izprot noteiktos ierobežojumus 3

“Covid-19” un izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā cilvēkus aicina ievērot pašizolāciju. Un te nu jautājām “Bez Tabu” skatītājiem sociālajos tīklos, ko nozīmē pašizolācija. Vai tā ir sēdēšana mājās starp četrām sienām, vai arī tomēr drīkst iziet ārpus mājas, vai vispār nekas nav jāievēro un jādzīvo kā līdz šim.

Par valsts naudu apmaksās blogeres stāstus par modi

Par valsts naudu apmaksās blogeres stāstus par modi 15

Pretrunīgi vērtētā blogere Maija Armaņeva par valsts budžeta līdzekļiem vadīs mācības emigrācijas latviešiem Īrijā. Šī ziņa izraisījusi plašu rezonansi sociālajos tīklos, apšaubot blogeres piemērotību. Maija Armaņeva ir vairāk zināma kā “Instagram” satura veidotāja, kurai iepriekš pārmesta krāpšanās ar “Instagram” sekotāju iespējamo pirkšanu un Reklāmas likuma pārkāpšanu.

Soctīklos vētru izsaucis labklājības ministres Petravičas ieraksts par smagi slimu bērnu dzīvi aprūpes centros

Soctīklos vētru izsaucis labklājības ministres Petravičas ieraksts par smagi slimu bērnu dzīvi aprūpes centros 21

Emocionāla viedokļu apmaiņa sociālajos tīklos šonedēļ izraisījās par smagi slimu bērnu atrašanos sociālās aprūpes centros. Labklājības ministre Ramona Petraviča saņēma asu kritiku par atteikšanos no iepriekš uzstādītā valsts mērķa – Latviju bez bērnu namiem un iespēju katram bērnam augt ģimenē. Tomēr ministre neatsakās no sava redzējuma.

"Instagram" sāk slēpt “sirsniņu” skaitu

"Instagram" sāk slēpt “sirsniņu” skaitu

Miljoniem lietotāju iecienītā lietotne “Instagram” sākusi starptautisku izmēģinājumu, pie publicētajiem ierakstiem slēpjot saņemto “patīk” skaitu. Tests jau ieviests vairākās valstīs, tostarp arī Eiropā. Šāds lēmums pieņemts, lai mazinātu pastāvošo spriedzi atsevišķu lietotāju vidū.

Interneta huligāns Armands Jaunzems šokē fanus, izdzēšoties no "YouTube"

Interneta huligāns Armands Jaunzems šokē fanus, izdzēšoties no "YouTube"

”Šis videoklips vairs nav pieejams, jo augšupielādētājs slēdza savu “YouTube” kontu” ir teksts, kas tagad izlec šokētu fanu acu priekšā, meklējot Latvijas saturā inovatīvāko un atsvaidzinošāko jūtūberi Armandu Jaunzemu. Viņa radošā spēja piebērt katram video pamatīgu humora garšvielu devu, reizēm neērti pakutinot arī mietpilsoniskās sabiedrības komfortu, ierindo par valsts galveno interneta huligānu.

Jaunievēlētais prezidents: Ukraiņi noraidīs Putina pilsonības piedāvājumu

Jaunievēlētais prezidents: Ukraiņi noraidīs Putina pilsonības piedāvājumu

Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis paziņojis, ka Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam nevajadzētu cerēt uz lielu ukraiņu atsaucību viņa pasu piedāvājumam, un pavēstīja, ka Ukraina piedāvās pilsonību visiem cilvēkiem, kas cieš no autoritāriem un korumpētiem režīmiem, pirmkārt, jau krieviem.