Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Sniegs

No valsts rietumiem gaidāms sniegs

No valsts rietumiem gaidāms sniegs

Trešdien, 10.februārī, vietām Latvijā snigs, plaša nokrišņu zona dienas vidū sasniegs Kurzemi, vēlāk arī valsts centrālo un austrumu daļu, prognozē sinoptiķi.

Ogres novadā sniega dziļums pieaudzis līdz pusmetram

Ogres novadā sniega dziļums pieaudzis līdz pusmetram 2

Valsts novērojumu stacijās biezākā sniega sega izveidojusies Lielpečos, Ogres novada Ogresgala pagastā, kur tās augstums sasniedzis 50 centimetru, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Sniega tīrīšana Rīgā turpināsies arī naktī, sabiedriskais transports vakarā kavēs līdz 25 minūtēm

Sniega tīrīšana Rīgā turpināsies arī naktī, sabiedriskais transports vakarā kavēs līdz 25 minūtēm 4

Šodien Rīgas tiltu, kā arī maģistrālo ielu un sabiedriskā transporta maršrutu tīrīšana un apstrāde ir veikta jau četras reizes, tomēr ilgstošas un intensīvas snigšanas laikā sniega sanesumi uz brauktuvēm veidojas ļoti ātri, tostarp īsi pēc to tīrīšanas, kas liek sniega tīrīšanas darbus galvaspilsētā turpināt arī nakts stundās, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.

Daudzviet snigs, valsts austrumos - ilgstoši

Daudzviet snigs, valsts austrumos - ilgstoši

Piektdien, 29. janvārī Latvijā ieradīsies jauns ciklons, tā ietekmē visu nedēļas nogali daudzviet valstī bagātīgi snigs, piektdien vairāk nokrišņu būs austrumos, prognozē sinoptiķi.

"Cūkas liesa liecina, ka būs ilga ziema." Jau nedēļas nogalē ziemai parādīsies "zobiņi"

"Cūkas liesa liecina, ka būs ilga ziema." Jau nedēļas nogalē ziemai parādīsies "zobiņi" 5

Gaiziņkalns ir ne tikai augstākais kalns Latvijā ar virsotni aptuveni 312 metrus virs jūras līmeņa. Gaiziņš ir zīmīgs ar vēl kādu būtisku faktu – šeit fiksēts Latvijas sniega dziļuma rekords – 130 centimetru. “Bez Tabu”, dodoties meklēt, kur palikusi īstā ziema, Gaiziņkalna virsotnē gan nemana milzīgas kupenas. Tomēr vismaz šeit ir ziema salīdzinājumā ar citiem punktiem Latvijā.