Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Slimnīca

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits sarucis līdz 716

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits sarucis līdz 716

Pagājušajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 72 Covid-19 pacienti, tostarp pieci pārvesti, līdz ar to kopējais stacionāros esošo ar koronavīrusu sasirgušo pacientu skaits sarucis no 728 svētdien līdz 716 pirmdien, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

"Izrakstīja vairākkārt ar plaušu karsoni. Pie slimnīcas nevarēja pakustēties, paelpot!" "Stradiņus" vaino nolaidībā

"Izrakstīja vairākkārt ar plaušu karsoni. Pie slimnīcas nevarēja pakustēties, paelpot!" "Stradiņus" vaino nolaidībā 17

Pēc sūdzībām par spēcīgām sāpēm un elpas trūkumu 40 gadus vecu vīrieti Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi nogādā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā (PSKUS), kur viņam konstatē gastrītu (kuņģa iekaisumu), pēc kā drīzumā izraksta no slimnīcas. Sāpēm kļūstot neciešamākām un elpai trūkstot aizvien vairāk, vīrieti atkārtoti nogādā PSKUS, kur aizvien uzstāda to pašu diagnozi un pacientu atkal palaiž mājās. Izlaists no slimnīcas vienatnē, vīrietis turpat uz ārstniecības iestādes kāpnēm paliek kā iemīts – sāpju un elpas trūkuma dēļ nespējot pakustēties. Ar trešo piegājienu pēc tuvinieces uzstājības vīrietim konstatē abpusējo plaušu pneimoniju ar pleirītu, un nu jau, kā atsaucoties uz dakteru klāstīto stāsta vīrieša māsa, sasirgušā veselības stāvoklis esot smags. Tuviniece vaino dakterus nolaidībā, vairākkārtējās pārbaudēs nekonstatējot nopietnās veselības problēmas. Viņa uzskata, ka, palaižot brāli uz ielas šādā stāvoklī, tikusi apdraudēta viņa dzīvība.

"Rīgā visu atkal atplēsa vaļā!" Liepājnieks sašutis par sievas ārstēšanu vietējā slimnīcā

"Rīgā visu atkal atplēsa vaļā!" Liepājnieks sašutis par sievas ārstēšanu vietējā slimnīcā 1

Kāda “Bez Tabu” skatītāja no Liepājas, kura gan vēlas palikt anonīma, vasaras vidū, atgriežoties no svinīga pasākuma, tieši pie mājas zaudē līdzsvaru un salauž potīti. Mediķi vēlāk pat konstatē vaļēju potītes lūzumu. Pacienti uzreiz nogādā Liepājas reģionālajā slimnīcā. Liepājnieces vīrs gan to uzskata par kļūdu, jo nepieciešamā palīdzība tā arī neesot saņemta.

Pacientam sniedzot nepatiesu informāciju, vairākiem Kuldīgas slimnīcas speciālistiem ir noteikta karantīna

Pacientam sniedzot nepatiesu informāciju, vairākiem Kuldīgas slimnīcas speciālistiem ir noteikta karantīna

Saistībā ar kāda pacienta nepatiesas informācijas sniegšanu par atrašanos tiešā kontaktā ar Covid-19 inficētu personu, vairākiem Kuldīgas slimnīcas speciālistiem ir noteikta karantīna un slimnīcā samazināta neatliekamo iekšķīgo slimību pacientu plūsma Uzņemšanas nodaļā, aģentūru LETA informēja iestādes sabiedrisko attiecību speciāliste Signeta Lapiņa.

"Pēc dzēlieniem aizveda uz slimnīcu!" Rīgā kaimiņu bišu dēļ peldes baseinā ir bīstamas

"Pēc dzēlieniem aizveda uz slimnīcu!" Rīgā kaimiņu bišu dēļ peldes baseinā ir bīstamas 3

Rīdziniece nespēj atkauties no daudzām kaimiņu bitēm, kas viesojas viņas īpašumā un dzer no pagalmā esošā baseina. Medus sagādnieces vairākkārt sakodušas radiniekus un draugus, kuri karstās vasaras dienās veldzējas baseinā. Sieviete uzskata, ka kaimiņi, izvietojot vairākus bišu stropus pilsētā blakus citiem īpašumiem, apdraud līdzcilvēkus.

"Viss sākās ar bezpajumtniekiem!" TV3 startē pavisam svaigs seriāls - "Epidēmija", par mūsdienu "jauno realitāti"!

"Viss sākās ar bezpajumtniekiem!" TV3 startē pavisam svaigs seriāls - "Epidēmija", par mūsdienu "jauno realitāti"! 1

Vārdi ”epidēmija” un ”pandēmija” 2020. gadā ir ieguvuši pavisam citu jēgu. Visu pasauli ir skārusi pandēmija, ko izraisījis līdz šim nezināmais koronavīruss un tā izraisītā slimība Covid-19, un fakts, ka pasauli var skart kāda lipīga un nāvējoša slimība, nav vairs tikai fantastikas filmu vai seriālu sižets, tā ir katram saprotama realitāte. TV3 piedāvā jaunu seriālu par šo aktuālo tēmu – ”Epidēmija”, kurš uzņemts Kanādā šī gada sākumā.