Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Sliedes

"125 eiro tā ir liela summa!" Iedzīvotāji atbalsta sodu palielināšanu par sliežu šķērsošanu neatļautās vietās

"125 eiro tā ir liela summa!" Iedzīvotāji atbalsta sodu palielināšanu par sliežu šķērsošanu neatļautās vietās 11

Nākamgad būtiski palielinās sodu par dzelzceļa šķērsošanu neatļautās vietās. Valdība šonedēļ nolēma to paaugstināt no 7 līdz 125 eiro. Satiksmes ministrija ir pārliecināta, ka Saeima grozījumus atbalstīs, jo soda palielināšana var likt daudz nopietnāk padomāt, pirms šķērsot dzelzceļu neatļautā vietā. Tas var izglābt vairākas dzīvības.

Bargāk sodīs par iešanu pa sliežu ceļiem

Bargāk sodīs par iešanu pa sliežu ceļiem 6

Valdība otrdien atbalstīja lēmumu par izmaiņām administratīvo pārkāpumu un sodu sistēmā dzelzceļa satiksmē, lai veicinātu cilvēku drošību, veselību un atbildīgu rīcību. Tiks ieviesti stingrāki nosacījumi iedzīvotāju drošības noteikumu ievērošanai dzelzceļa sliežu tuvumā, apliecina Satiksmes ministrija.

Cilvēki neapdomīgi riskē, šķērsojot dzelzceļu

Cilvēki neapdomīgi riskē, šķērsojot dzelzceļu

Šā gada pirmajos piecos mēnešos Latvijā negadījumi uz dzelzceļa prasījuši jau septiņu cilvēku dzīvības, bet vēl trīs cilvēki guvuši traumas – tā liecina VAS “Latvijas dzelzceļš” dati (LDz). Tikmēr pērn reģistrēti 30 dzelzceļa negadījumi – no tiem 70% bija letāli.

Rīgā vilciens nāvējoši notriec vīrieti

Rīgā vilciens nāvējoši notriec vīrieti 2

Ceturtdien ap plkst. 20 Rīgā, Vecāķu prospekta apkaimē, vilciens notrieca pagaidām nenoskaidrotu vīrieti, kurš notikuma vietā gāja bojā, apstiprina Valsts policija.

Kārtējā traģēdija uz dzelzceļa sliedēm - vilciens notriec sirmgalvi

Kārtējā traģēdija uz dzelzceļa sliedēm - vilciens notriec sirmgalvi

Iestaigāta taciņa no skolas uz mājām vai uz tuvāko autobusa pieturu pie vienas no izglītības iestādēm Cēsīs ved tieši pāri dzelzceļa sliedēm. Aizlieguma zīmi sliedes šai vietā nešķērsot vietējie atsakās ievērot, un tas diemžēl ir novedis pie neatgriezeniskām sekām. Sestdienas pēcpusdienā minētajā vietā gāja bojā 86 gadus veca sieviete.