Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Slavenību šķiršanās

Atklātas detaļas par Kardašjanas un Vesta šķiršanos

Atklātas detaļas par Kardašjanas un Vesta šķiršanos

Pēc vairākus mēnešus ilgušām baumām par krīzi Holivudas slavenākā pāra laulībā sabiedrības dāma Kima Kardašjana pagājušonedēļ iesniegusi prasību šķirt viņas un repera Kanjes Vesta gandrīz septiņus gadus ilgo laulību. Nu zināmas detaļas par šķiršanās prasības nosacījumiem, tajā nosaukts arī šķiršanās iemesls.

Gaidāma ''neglīta'' tiesāšanās! Kima Kardašjana vēlas audzināt bērnus viena; Kanje Vests iebilst

Gaidāma ''neglīta'' tiesāšanās! Kima Kardašjana vēlas audzināt bērnus viena; Kanje Vests iebilst 5

Baumas par pasaules slavenākā pāra – Kimas Kardašjanas un Kanje Vesta šķiršanos pieņemas spēkā. Kā spriež ārvalstu mediji – drūmais brīdis ir tuvu. Kanje sācis izvākties no no pāra Kalabasas villas. Oficiāla šķiršanās prasība vēl nav iesniegta, taču tuvinieki spriež, ka vislielākās domstarpības pārim, kurš savā starpā vairs nekomunicē, radīsies, lemjot par to, kur augs abu bērni. Kā prognozē pāra tuviniekie, gaidāma ”neglīta” tiesāšanās.

Uzvirmo jaunas runas par Kardašjanas šķiršanos, skaistule pārpludina sociālos tīklus ar pikantiem foto

Uzvirmo jaunas runas par Kardašjanas šķiršanos, skaistule pārpludina sociālos tīklus ar pikantiem foto 1

Nereti par krīzi kāda populāra pāra attiecībās pirms paša paziņojuma par šķiršanos liek nojaust sociālajos tīklos publiskotais saturs – jaunizceptie šķirteņi mēdz celt savu pašapziņu, ”Instagram” izliekot īpaši uzkrītošu daudzumu seksīgu bilžu. Sakritība vai ne, bet arī Kima Kardašjana, par kuras šķiršanos no Kanjes Vesta aktīvi spriež ārzemju prese, pēdējās nedēļas pārpludinājusi sociālos tīklus ar pikantām bildītēm.

Pārdot, sadedzināt vai atstāt dēla sievai? Sana Timma neizpratnē, ko pēc šķiršanās darīt ar kāzu kleitu

Pārdot, sadedzināt vai atstāt dēla sievai? Sana Timma neizpratnē, ko pēc šķiršanās darīt ar kāzu kleitu 21

Ar jautājumu, kas noteikti satrauc daudzas sievietes, pie faniem šonedēļ vērsusies iedvesmojošā ”Instagram” personība Sana Timma. Influencere, kura šonedēļ pārtraukusi attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti, lai veltītu vairāk laika pati savai izaugsmei, mēģina tikt skaidrībā, ko darīt ar kleitu, kas viņai bija mugurā, precoties ar Jāni Timmu.

Vai Sanas Timmas un Kaspara Saulieša mīlasstāstam pienācis gals?

Vai Sanas Timmas un Kaspara Saulieša mīlasstāstam pienācis gals? 17

Pagājušais gads kopā saveda divas svaigi šķirtas slavenības – Jāņa Timmas šķirtā sieva Sana Timma uzsāka attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti, kuram bija nupat izjukusi laulība ar uzņēmēju Katrīni Saulieti. Nu šovbiznesa draugi pamanījuši, ka stāsts, kurš sākās strauji un tika aktīvi atrādīts arī abu sociālajos tīklos vismaz interneta vidē vairs neturpinās.

Salcevičas bijušais vīrs pēc šķiršanās bauda dzīvi un publicē vēsti skauģiem

Salcevičas bijušais vīrs pēc šķiršanās bauda dzīvi un publicē vēsti skauģiem 14

Par pēdējo nedēļu apspriestāko notikumu pašmāju šovbiznesā kļuvusi iedvesmojošo slavenību Indras Salcevičas un Kaspara Bērziņa šķiršanās. Kamēr interneta komentāru sadaļā dīvānu eksperti piedāvā dažādas versijas par īsās laulības kraha iemeslu, jaunizceptais šķirtenis Kaspars neraud spilvenā – viņš dzīvo ar pilnu krūti un nu publiski sniedzis komentāru arī par intrigu kārajiem spekulantiem.

Ārzemju prese: Kima Kardašjana gatavojas šķirties no Kanjes Vesta

Ārzemju prese: Kima Kardašjana gatavojas šķirties no Kanjes Vesta 3

Jaunais gads ārzemju slavenību dzīvē sākas ar šķiršanās vilni. Jau pirmajās gada dienās šķiršanās prasību iesniegusi mūziķa Lenija Kravica meita aktrise Zoja Kravica, bet šodienas ārzemju mediju karstākais sarunu temats – krīze Kimas Kardašjanas un KanjesVesta laulībā. Vai sapņu pāris šķiras?