Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Skrunda

Skrundā atkal iestājusies ziema

Skrundā atkal iestājusies ziema 25

Otrdienas priekšpusdienā daļu Kurzemes pārklājusi vairākus centimetrus bieza sniega kārta, un to uzskatāmi pierāda pie Skrundas muižas nofilmētais video.

Skrundā piemin 100 gadus kopš atbrīvošanas no lieliniekiem

Skrundā piemin 100 gadus kopš atbrīvošanas no lieliniekiem

Vairākās skolu klasēs Kurzemē ierasto stundu sarakstu šodien nomainīja orientēšanās Skrundas pilsētas apkārtnē. Tur jau tradicionāli atzīmēta Karoga diena. Tā ir cieši saistīta ar vēsturiskajām atbrīvošanas cīņām pulkveža Oskara Kalpaka vadībā. Ikgadējais pasākums šogad norit Latvijas armijas simtgades zīmē.

Skrundā apkaimi un mājlopus joprojām apdraud milzīgi mazuta baseini!

Skrundā apkaimi un mājlopus joprojām apdraud milzīgi mazuta baseini! 7

”Labdien. Skrundā, netālu no dzelzceļa, jau gadu desmitiem ir baseini, kuros atrodas naftas produkti. Teritorija ir pamesta, tiem klāt var tikt ikviens. Turpat netālu ir upīte, bet nevienam, ne pašvaldībai, ne vides sargiem, galva par to nesāp. Kas notiks, ja kādu dienu mazuts ieplūdīs upītē?”

FOTO: pavasaris "spoku pilsētiņā" Skrundā

FOTO: pavasaris "spoku pilsētiņā" Skrundā 2

Garajās maija brīvdienās daudzi devās apceļot Latviju. Aculieciniece Ieva iesūtījusi fotogrāfijas, kā izskatās pamestajā kādreizējā militārajā pilsētiņā Skrundā.

Skrundas militārajā pilsētiņā pēdējo reizi pulcējas Lazertag spēlmaņi

Skrundas militārajā pilsētiņā pēdējo reizi pulcējas Lazertag spēlmaņi

Ilgus gadus neatradusi izmantojumu, padomju laikā tapusī Skrundas militārā pilsētiņa drīzumā atkal nonāks bruņoto spēku īpašumā. To nolemts atdot Latvijas armijas vajadzībām. Aizsardzības ministrija iecerējusi Skrundā rīkot sabiedroto spēku mācības. Sestdien, pēdējo reizi pirms pilsētiņas slēgšanas apmeklētājiem, tajā notika vērienīga izklaides kaujas spēle.