Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Horoskops aunam

Šajā pēcsvētku dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu vientuļā meklētāja statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem paziņām var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

Horoskops vērsim

Tev tuvo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini robežu, cik tālu esi gatavs liekties.

Horoskops dvīņiem

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies duālā situācijā dēļ vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tukšiem solījumiem.

Horoskops vēzim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem priekšstatiem par to, kā jēgpilni pavadīt pēc svētku dienu. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops lauvai

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops jaunavai

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar tukšām runām un seklām zināšanām, tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Dod priekšroku izvēles brīvībai un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops svariem

Vēlēsies atrast atbildes uz jautājumu, kāds ir patiesais iespaids, ko atstāj uz savu partneri un mīļajiem un par ko viņi tevi piecieš. Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops skorpionam

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot pieņemtās uzvedības vai pienākumu uzliktās normas. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet pats komandēsi savu mazo ģimenes vai radu pulku.

Horoskops strēlniekam

Šodien nokāp no augstprātības troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā atpūsties no svētkiem, bet vēro notiekošo, uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops mežāzim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavs svārstīgums un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā mazināt uzmanības deficītu.

Horoskops ūdensvīram

Būsi gatavs nedaudz pieslēgties visiem jautājumiem – piedalīties kādā pasākumā, apspriest jaunākos notikumus, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma.

Horoskops zivīm

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Vēlēsies apstāties un paskatīties uz sevi un savām attiecībām it kā attālināti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skriešana

Bolts: Mani nogalināja mans starts

Bolts: Mani nogalināja mans starts

Slavenais jamaikiešu sprinteris Useins Bolts uzskata, ka cīņā par uzvaru Londonā notiekošā pasaules čempionāta 100 metru sacensībās viņam traucēja sliktais starts.

Skriešana, sviedri un medaļas! Kā tika aizvadīts Jelgavas nakts pusmaratons!

Skriešana, sviedri un medaļas! Kā tika aizvadīts Jelgavas nakts pusmaratons!

Sestdien, 22. jūlijā tika aizvadīts Baltijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija 5. posms – Jelgavas nakts pusmaratons. Trīs dažāda garuma distancēs – piecu, desmit un divdesmit viena kilometra trasēs – spēkus pārbaudīja vairāk kā pieci tūkstoši skrējēju, tādējādi uzstādot jaunu dalībnieku skaita rekordu skriešanas seriāla vēsturē.

LNT ekskluzīvā intervija ar olimpisko medaļnieku un ASV sprinteri Manteo Mičelu

LNT ekskluzīvā intervija ar olimpisko medaļnieku un ASV sprinteri Manteo Mičelu

ASV sprinteris Manteo Mičels, izcīnījis pasaules čempionāta zelta un Londonas olimpisko spēļu sudraba medaļas ar ASV izlasi 4×400 metru stafetē. Londonā viņš neskrēja finālā, jo priekšskrējienā pie pēc 200 veiktajiem metriem lauza kāju, tomēr pamanījās nodot stafeti savam komandas biedram, kas uz mūžu padarījis viņu par vienu no olimpisko spēļu varoņiem.

Kā nenodarīt kaitējumu veselībai, skrienot nepareizi?

Kā nenodarīt kaitējumu veselībai, skrienot nepareizi?

Latvija skrien! Maratoni un citi skriešanas pasākumi mūsu valstī notiek visai bieži, kas liek noprast, ka skriešana Latvijas iedzīvotājiem kļūst par ikdienu, jo tas ir lētākais un ērtākais veids, kā sākt sportot. Taču bieži vien nepieredzējušie skrējēji nodara pamatīgu kaitējumu savai veselībai, jo skrien nepareizi.

Disciplīnas, trase un pieteikšanās! Viss, kas tev jāzina par ”We Run Riga 2017”

Disciplīnas, trase un pieteikšanās! Viss, kas tev jāzina par ''We Run Riga 2017''

Arī šogad notiks viens no gaidītākajiem skriešanas pasākumiem ”We Run Riga 2017”! Tas risināsies divas dienas 9. un 10. septembrī 11. novembra krastmalā, Rīgā. Šogad trase ir nedaudz pamainīta, jo tā vedīs pāri diviem tiltiem – Akmens un Vanšu tiltam. Organizatori būs parūpējušies arī par to, lai pirmajā dienā dalībniekiem tiek piešķirti oficiālie “Nike” skriešanas krekli, kas kalpos kā dalībnieku numuri.

Dubļi, ūdens un cīņa ar sevi – ”Stipro skrējiena” labākie fotomirkļi

Dubļi, ūdens un cīņa ar sevi - ''Stipro skrējiena'' labākie fotomirkļi

Vakar, 27.maijā, patīkami vējainos, skriešanai labvēlīgos laikapstākļos Ķegumā aizvadīta pirmā “Betsafe Stipro skrējiena” diena. Tajā uz starta izgāja vairāk 600 dalībnieki Izlūku skrējienā, no kuriem lielākā daļa šo izaicinājumu pieņēma pirmo reizi, kā arī skaitliski vislielākā grupa – 403 komandas, kas godam pievarēja šķēršļus deviņus kilometrus garajā distancē. Kopskaitā teju divarpus tūkstoši skrējēju.

Labākie šī gada “Stipro skrējiena” dalībnieki varēs pārstāvēt Latvijas godu pasaules čempionātā

Labākie šī gada "Stipro skrējiena" dalībnieki varēs pārstāvēt Latvijas godu pasaules čempionātā

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, norisināsies tautā iemīļotais un populārais skrējiens “Betsafe Stipro skrējiens”, bet pirmo reizi tas kļuvis par OCR (Obstacle Course Racing) kvalifikācijas skrējienu. Pievienošanās šai organizācijai sniegs iespēju teju simts “Betsafe Stipro skrējiena” labākajiem skrējējiem vecumā no 18 līdz 50 un vairāk gadiem kvalificēties pasaules čempionātam, godam pārstāvēt Latviju starptautiskā mērogā.

Ārzemju skrējēji dodas krāšņā maratona gājienā cauri Vecrīgai

Ārzemju skrējēji dodas krāšņā maratona gājienā cauri Vecrīgai

Šodien notiek “Lattelecom” Rīgas maratons, kur garākajā distancē – 42 kilometros un 195 metros – skries vairāk nekā 2000 skrējēji, informēja sacensību vadītājs Aigars Nords. Taču pirms lielās skriešanas sākuma  “Lattelecom” Rīgas maratona ārzemju dalībnieki devās simboliskajā maratona gājienā cauri Vecrīgai.

27. maijā “Stirnu buks” iekaros Vidzemes augstieni

27. maijā "Stirnu buks" iekaros Vidzemes augstieni

Jau 27. maijā Smeceres silā risināsies ainaviskā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks ‘2017” sezonas 2. posms. Pirmo reizi skrējiena vēsturē “Stirnu buks” dalībniekus aicinās “iekarot” skaisto Latvijas vidieni – Vidzemes augstienes teritoriju Madonas pusē, kas ir visaugstākā Latvijas augstiene!

Strauji pieaug ārzemnieku interese par Rīgas maratonu! Pagaidām reģistrējušies dalībnieki no 59 valstīm

Strauji pieaug ārzemnieku interese par Rīgas maratonu! Pagaidām reģistrējušies dalībnieki no 59 valstīm

Jau pēc nedēļas Rīgā notiks viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem pasākumiem sporta dzīvē. Rīgas maratons ik gadu pulcē tūkstošiem skriešanas entuziastu un arī atbalstītāju. Pasākums ir kļuvis par nozīmīgu notikumu ne vien pašmāju kalendārā, bet arī plašākā mērogā kā viens no 50 svarīgākajiem maratoniem pasaulē. Turklāt tajā piedalās ne vien ārvalstu viesi, bet arī ārzemju diplomātiskā korpusa pārstāvji no Latvijas. 

Ogres Zilajos kalnos “Stirnu Buks” atklāj jauno sezonu un uzstāda rekordu

Ogres Zilajos kalnos "Stirnu Buks'' atklāj jauno sezonu un uzstāda rekordu

Pulcējot vairāk nekā 3300 dalībnieku, Klusajā sestdienā, 15. aprīlī, Ogres Zilajos kalnos notika ainaviskā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks ‘2017” sezonas 1. posms. Visgrūtākajā, 28 km garajā Lūša distancē, uzvaru svinēja cēsnieks Andris Ronimoiss un rīdziniece Linda Boldāne. Pirmo reizi Stirnu buka sacensību ietvaros risinājās Latvijas čempionāts taku skriešanā skolēniem.