Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Horoskops aunam

Baudi skaisto atvasaras sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām vienu no pēdējām iespējām pasēņot.

Horoskops vērsim

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Horoskops dvīņiem

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Horoskops vēzim

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Horoskops lauvai

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Horoskops jaunavai

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

Horoskops svariem

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Horoskops skorpionam

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Horoskops strēlniekam

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Horoskops mežāzim

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Horoskops ūdensvīram

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Horoskops zivīm

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst atvasaras mežā sēnes un brūklenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skriešana

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Skriešana, sviedri un medaļas! Kā tika aizvadīts Jelgavas nakts pusmaratons!

Skriešana, sviedri un medaļas! Kā tika aizvadīts Jelgavas nakts pusmaratons!

Sestdien, 22. jūlijā tika aizvadīts Baltijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija 5. posms – Jelgavas nakts pusmaratons. Trīs dažāda garuma distancēs – piecu, desmit un divdesmit viena kilometra trasēs – spēkus pārbaudīja vairāk kā pieci tūkstoši skrējēju, tādējādi uzstādot jaunu dalībnieku skaita rekordu skriešanas seriāla vēsturē.

LNT ekskluzīvā intervija ar olimpisko medaļnieku un ASV sprinteri Manteo Mičelu

LNT ekskluzīvā intervija ar olimpisko medaļnieku un ASV sprinteri Manteo Mičelu

ASV sprinteris Manteo Mičels, izcīnījis pasaules čempionāta zelta un Londonas olimpisko spēļu sudraba medaļas ar ASV izlasi 4×400 metru stafetē. Londonā viņš neskrēja finālā, jo priekšskrējienā pie pēc 200 veiktajiem metriem lauza kāju, tomēr pamanījās nodot stafeti savam komandas biedram, kas uz mūžu padarījis viņu par vienu no olimpisko spēļu varoņiem.

Kā nenodarīt kaitējumu veselībai, skrienot nepareizi?

Kā nenodarīt kaitējumu veselībai, skrienot nepareizi?

Latvija skrien! Maratoni un citi skriešanas pasākumi mūsu valstī notiek visai bieži, kas liek noprast, ka skriešana Latvijas iedzīvotājiem kļūst par ikdienu, jo tas ir lētākais un ērtākais veids, kā sākt sportot. Taču bieži vien nepieredzējušie skrējēji nodara pamatīgu kaitējumu savai veselībai, jo skrien nepareizi.

Disciplīnas, trase un pieteikšanās! Viss, kas tev jāzina par ”We Run Riga 2017”

Disciplīnas, trase un pieteikšanās! Viss, kas tev jāzina par ''We Run Riga 2017''

Arī šogad notiks viens no gaidītākajiem skriešanas pasākumiem ”We Run Riga 2017”! Tas risināsies divas dienas 9. un 10. septembrī 11. novembra krastmalā, Rīgā. Šogad trase ir nedaudz pamainīta, jo tā vedīs pāri diviem tiltiem – Akmens un Vanšu tiltam. Organizatori būs parūpējušies arī par to, lai pirmajā dienā dalībniekiem tiek piešķirti oficiālie “Nike” skriešanas krekli, kas kalpos kā dalībnieku numuri.

Dubļi, ūdens un cīņa ar sevi – ”Stipro skrējiena” labākie fotomirkļi

Dubļi, ūdens un cīņa ar sevi - ''Stipro skrējiena'' labākie fotomirkļi

Vakar, 27.maijā, patīkami vējainos, skriešanai labvēlīgos laikapstākļos Ķegumā aizvadīta pirmā “Betsafe Stipro skrējiena” diena. Tajā uz starta izgāja vairāk 600 dalībnieki Izlūku skrējienā, no kuriem lielākā daļa šo izaicinājumu pieņēma pirmo reizi, kā arī skaitliski vislielākā grupa – 403 komandas, kas godam pievarēja šķēršļus deviņus kilometrus garajā distancē. Kopskaitā teju divarpus tūkstoši skrējēju.

Labākie šī gada “Stipro skrējiena” dalībnieki varēs pārstāvēt Latvijas godu pasaules čempionātā

Labākie šī gada "Stipro skrējiena" dalībnieki varēs pārstāvēt Latvijas godu pasaules čempionātā

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, norisināsies tautā iemīļotais un populārais skrējiens “Betsafe Stipro skrējiens”, bet pirmo reizi tas kļuvis par OCR (Obstacle Course Racing) kvalifikācijas skrējienu. Pievienošanās šai organizācijai sniegs iespēju teju simts “Betsafe Stipro skrējiena” labākajiem skrējējiem vecumā no 18 līdz 50 un vairāk gadiem kvalificēties pasaules čempionātam, godam pārstāvēt Latviju starptautiskā mērogā.

Ārzemju skrējēji dodas krāšņā maratona gājienā cauri Vecrīgai

Ārzemju skrējēji dodas krāšņā maratona gājienā cauri Vecrīgai

Šodien notiek “Lattelecom” Rīgas maratons, kur garākajā distancē – 42 kilometros un 195 metros – skries vairāk nekā 2000 skrējēji, informēja sacensību vadītājs Aigars Nords. Taču pirms lielās skriešanas sākuma  “Lattelecom” Rīgas maratona ārzemju dalībnieki devās simboliskajā maratona gājienā cauri Vecrīgai.

27. maijā “Stirnu buks” iekaros Vidzemes augstieni

27. maijā "Stirnu buks" iekaros Vidzemes augstieni

Jau 27. maijā Smeceres silā risināsies ainaviskā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks ‘2017” sezonas 2. posms. Pirmo reizi skrējiena vēsturē “Stirnu buks” dalībniekus aicinās “iekarot” skaisto Latvijas vidieni – Vidzemes augstienes teritoriju Madonas pusē, kas ir visaugstākā Latvijas augstiene!

Strauji pieaug ārzemnieku interese par Rīgas maratonu! Pagaidām reģistrējušies dalībnieki no 59 valstīm

Strauji pieaug ārzemnieku interese par Rīgas maratonu! Pagaidām reģistrējušies dalībnieki no 59 valstīm

Jau pēc nedēļas Rīgā notiks viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem pasākumiem sporta dzīvē. Rīgas maratons ik gadu pulcē tūkstošiem skriešanas entuziastu un arī atbalstītāju. Pasākums ir kļuvis par nozīmīgu notikumu ne vien pašmāju kalendārā, bet arī plašākā mērogā kā viens no 50 svarīgākajiem maratoniem pasaulē. Turklāt tajā piedalās ne vien ārvalstu viesi, bet arī ārzemju diplomātiskā korpusa pārstāvji no Latvijas. 

Ogres Zilajos kalnos “Stirnu Buks” atklāj jauno sezonu un uzstāda rekordu

Ogres Zilajos kalnos "Stirnu Buks'' atklāj jauno sezonu un uzstāda rekordu

Pulcējot vairāk nekā 3300 dalībnieku, Klusajā sestdienā, 15. aprīlī, Ogres Zilajos kalnos notika ainaviskā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks ‘2017” sezonas 1. posms. Visgrūtākajā, 28 km garajā Lūša distancē, uzvaru svinēja cēsnieks Andris Ronimoiss un rīdziniece Linda Boldāne. Pirmo reizi Stirnu buka sacensību ietvaros risinājās Latvijas čempionāts taku skriešanā skolēniem.

VIDEO! Vai Tu jau esi sācis gatavoties Rīgas maratonam?

VIDEO! Vai Tu jau esi sācis gatavoties Rīgas maratonam?

Līdz vienam no lielākajiem gada sporta pasākumiem ”Lattelecom” Rīgas maratonam atlikuši divi mēneši. Zinātāji brīdina, ka šis ir pēdējais laiks sākt gatavoties savām distancēm, pat ja tās ir īsās distances. Par gaidāmo sporta pasākumu stāsta Kristīne Ozolniece.