Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops vērsim

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops dvīņiem

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

Horoskops vēzim

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops lauvai

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops jaunavai

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops svariem

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops skorpionam

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops strēlniekam

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops mežāzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops ūdensvīram

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skolēni

Aptauja: 80% skolēnu skolu kopumā uzskata par laika izšķiešanu

Aptauja: 80% skolēnu skolu kopumā uzskata par laika izšķiešanu 47

Skolā iegūtās zināšanas vairums skolēnu vērtē kā turpmākajā dzīvē izmantojamas, vienlaikus skolu kopumā uzskatot par laika izšķiešanu, liecina “Skola 2030” un uzņēmuma “Edurio” veiktā aptauja par pašreizējo mācīšanās pieredzi skolās Latvijā rezultāti.

Aicina pilnveidot jauno vidusskolas standartu

Aicina pilnveidot jauno vidusskolas standartu 1

Šonedēļ ir noslēgušās nozares konsultācijas par jaunu vidusskolas modeli. Pedagogi, skolu vadītāji, pašvaldības un augstskolu pārstāvji kopumā pauž atbalstu jaunā satura ieviešanai, tomēr norāda uz vairākām būtiskām nepilnībām.

Bērniem un pieaugušajiem izveidotas interneta vietnes, kur ērti atrast pulciņus un nometnes

Bērniem un pieaugušajiem izveidotas interneta vietnes, kur ērti atrast pulciņus un nometnes

Izveidotas jaunas interneta vietnes, kur meklēt informāciju par bērnu un pieaugušo nometnēm un pulciņiem. “E-nometnes.lv “un “E-pulcini.lv” apkopo informāciju par Latvijā un arī ārzemēs pieejamajām aktivitātēm bērniem, pieaugušajiem un visai ģimenei, ļaujot informāciju atlasīt pēc dažādiem kritērijiem, kas varētu krietni atvieglot brīvā laika pavadīšanas iespēju izvēli.

Satversmes tiesa mudina izzināt Latvijas Satversmi

Satversmes tiesa mudina izzināt Latvijas Satversmi

Svarīgākā ir brīvība – skolēnu zīmējumi un domraksti patīkami pārsteidz ar redzējumu par Satversmē paredzētajām pamattiesībām. Piektdien Satversmes tiesa nu jau tradicionāli sveica tos skolēnus, kuri piedalījušies un uzvarējuši Satversmes izzināšanas konkursā.

Ēnu diena mediju grupā  “All Media Baltics”: desmitiem skolēnu iepazīst sapņu profesijas

Ēnu diena mediju grupā “All Media Baltics”: desmitiem skolēnu iepazīst sapņu profesijas

Ēnu dienā, 13. februārī, mediju grupā ”All Media Baltics” šogad viesojās vairāk nekā 90 skolēnu, kuriem bija unikāla iespēja nokļūt otrpus ekrānam, ielūkojoties lielākās mediju grupas darba ikdienā, viesojoties TV3 un LNT ziņu studijās, radio “StarFM” studijā, ziņu portāla Skaties.lv redakcijā un pat nokļūt TV3 seriāla ”Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā.