Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Horoskops aunam

Šodien tavi kolēģi vai domubiedri var apvienoties koalīcijā pret tevi. Viņus neapmierinās tavi lēmumi un gājieni. Viņiem šķitīs, ka esi pārņemts tikai ar savu putnu trenkāšanu. Mēģini pierādīt pretējo.

Horoskops vērsim

Domā, ko runā un kā sevi pasniedz. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt darba attiecības vai to perspektīvas. Savu kritisko viedokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri ar tevi ir uz viena viļņa.

Horoskops dvīņiem

Šodien attiecībās ar dārgajiem un arī profesionālajā saskarsmē izvairies no kritikas, apvainošanas, nemaz nerunājot par smagākas artilērijas izmantošanu, jo tā vēl vairāk piesaistīsi negatīvo enerģiju.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus pakļaus izmaiņām ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi priekšnieki vai oficiālie partneri var neturēt doto vārdu, tāpēc jau laikus padomā par to kā pašam izgrozīties.

Horoskops lauvai

Mēģini pret visiem izturēties vienlīdzīgi neskatoties radu būšanu, sēdēšanu vienā skolas solā vai citiem tikpat būtiskiem kritērijiem. Rīcības motivācija ir vienīgais kritērijs, kuru vajadzētu izvērtēt.

Horoskops jaunavai

Būs vēlme norobežoties tiklīdz kāds neglaudīs pa spalvai. Pats vien būsi vainīgs pie visām problēmām, kas šodien uzpeldēs. Nekritizē un neiejaucies savu padoto darbībās un pieņemtajos lēmumos.

Horoskops svariem

Tavi aicinājumi uz atklātu izrunāšanos vai apstākļu noskaidrošanu var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi. Priekšnojautas būs maldinošas.

Horoskops skorpionam

Šodien vajadzētu vairāk turēties pie sausas loģikas un neļauties impulsīviem mudinājumiem, kas tevi varētu ievilināt lamatās. Radīsies sen nebijušas iespējas sabalansēt savas finanses. Pats sev būsi pirmajā vietā.

Horoskops strēlniekam

Diena piemērota, lai apspriestu tiešām svarīgus un fundamentālus savas dzīves jautājumus. Sarunās demonstrē savu rakstura stingrību un dabīgo vēlmi pēc taisnīguma un harmonijas.

Horoskops mežāzim

Neļauj nepamatotām aizdomām sabojāt iecerētos pasākumus. Netērējies destruktīvā komunikācijā un savas taisnības uzspiešanā, kas varētu iedragāt arī ilgtermiņa savienības un attiecības. Atbalsti savus mīļotos, un iegūsi sirds mieru, gandarījumu un mierīgu prātu.

Horoskops ūdensvīram

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Bet šodien pār visām varītēm gribēsi saklausīt kādu atzinīgu vārdu. Tuvinieki tev pārmetīs ignoranci un egocentrismu.

Horoskops zivīm

Šodienas vadmotīvs – esi pozitīvs un turies pieklājības rāmjos, lai kas arī nenotiktu. Fizisko un mentālo stresu ļoti labi kompensēs labi padarīta darba sajūta. Pārlieka brīvdomība šodien nav vēlama.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skolas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Vēstures skolotāji šokā par skolēnu olimpiāžu jautājumiem

Vēstures skolotāji šokā par skolēnu olimpiāžu jautājumiem 11

Latvijas vēstures skolotāju biedrība šajās dienās bija apsvērusi, vai Izglītības satura centram lūgt anulēt pagājušajā nedēļā notikušo vēstures olimpiādi 12. klašu skolēniem. Tā bija novadu līmeņa pārbaude solī uz valsts olimpiādi. Liela daļa vēstures skolotāju ir šokā par olimpiādes jautājumu kvalitāti un neatbilstību izglītības standartam.

Kurzemē jau pamazām sāk realizēt skolu reformu

Kurzemē jau pamazām sāk realizēt skolu reformu 1

Viens no smagākajiem lēmumiem, kas tuvākajos gados Latvijā jāpieņem, ir par pustukšo skolu slēgšanu un apvienošanu. Izglītības ministrija mudina veidot lielākas un stiprākas skolas, kas bērniem piedāvātu labāku izglītību un ļautu skolotājiem maksāt lielāku algu. Daudzas vietvaras pret to iebilst, taču Kurzemē skolu tīkls jau tiek optimizēts.

Pēc policista piekaušanas incidenta darbu pamet Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas direktore

Pēc policista piekaušanas incidenta darbu pamet Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas direktore 7

Pēc vardarbīgajiem starpgadījumiem Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā atlūgumu iesniegusi skolas direktore Anita Stukāne. Rīgas domes Izglītības departamentā gan skaidro, ka vienlīdz vainīgi skolēnu neadekvātajā uzvedībā ir arī citi skolā strādājošie pedagogi. Tomēr Izglītības valsts kvalitātes dienests patlaban vērtē vienīgi Stukānes atbildību.

Bijušais ministrs Dālderis rosina ieviest obligāto vidējo izglītību

Bijušais ministrs Dālderis rosina ieviest obligāto vidējo izglītību 4

Saeimā iesniegti likuma grozījumi, kuros paredzēta obligātas vidējās izglītības ieviešana Latvijā. Šis priekšlikums arī paredz, ka pamatskolā būtu sešas klases un tikpat – vidusskolā. Idejas autors, Saeimas deputāts un bijušais kultūras ministrs Ints Dālderis uzskata, ka tikai tā iespējas panākt valstī izglītotu sabiedrību.

Ušakovs sola darīt visu, lai nepieļautu IZM plānus reformēt skolu tīklu galvaspilsētā

Ušakovs sola darīt visu, lai nepieļautu IZM plānus reformēt skolu tīklu galvaspilsētā 3

Izglītības ministrijas mudinājumi sakārtot neefektīvo skolu tīklu vismaz Rīgā dzirdīgas ausis nav atraduši. Rīgas dome negrasās ieklausīties ministrijas aicinājumā pārveidot pustukšās skolas un novērst lielo kvalitātes plaisu starp galvaspilsētas centra un mikrorajonu skolām, jo ministrijas īstenotos izglītības plānus uzskata par nepareiziem.