Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Horoskops aunam

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops vērsim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops vēzim

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Sveicini tos, kas tālumā bauda vasaras sākumu. Piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām. Sveiciens svētkos, mans draugs!

Horoskops lauvai

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops jaunavai

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops svariem

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops skorpionam

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops strēlniekam

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

Horoskops mežāzim

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops ūdensvīram

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

Horoskops zivīm

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skolas

Vēstures skolotāji šokā par skolēnu olimpiāžu jautājumiem

Vēstures skolotāji šokā par skolēnu olimpiāžu jautājumiem 11

Latvijas vēstures skolotāju biedrība šajās dienās bija apsvērusi, vai Izglītības satura centram lūgt anulēt pagājušajā nedēļā notikušo vēstures olimpiādi 12. klašu skolēniem. Tā bija novadu līmeņa pārbaude solī uz valsts olimpiādi. Liela daļa vēstures skolotāju ir šokā par olimpiādes jautājumu kvalitāti un neatbilstību izglītības standartam.

Kurzemē jau pamazām sāk realizēt skolu reformu

Kurzemē jau pamazām sāk realizēt skolu reformu 1

Viens no smagākajiem lēmumiem, kas tuvākajos gados Latvijā jāpieņem, ir par pustukšo skolu slēgšanu un apvienošanu. Izglītības ministrija mudina veidot lielākas un stiprākas skolas, kas bērniem piedāvātu labāku izglītību un ļautu skolotājiem maksāt lielāku algu. Daudzas vietvaras pret to iebilst, taču Kurzemē skolu tīkls jau tiek optimizēts.

Pēc policista piekaušanas incidenta darbu pamet Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas direktore

Pēc policista piekaušanas incidenta darbu pamet Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas direktore 7

Pēc vardarbīgajiem starpgadījumiem Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā atlūgumu iesniegusi skolas direktore Anita Stukāne. Rīgas domes Izglītības departamentā gan skaidro, ka vienlīdz vainīgi skolēnu neadekvātajā uzvedībā ir arī citi skolā strādājošie pedagogi. Tomēr Izglītības valsts kvalitātes dienests patlaban vērtē vienīgi Stukānes atbildību.

Bijušais ministrs Dālderis rosina ieviest obligāto vidējo izglītību

Bijušais ministrs Dālderis rosina ieviest obligāto vidējo izglītību 4

Saeimā iesniegti likuma grozījumi, kuros paredzēta obligātas vidējās izglītības ieviešana Latvijā. Šis priekšlikums arī paredz, ka pamatskolā būtu sešas klases un tikpat – vidusskolā. Idejas autors, Saeimas deputāts un bijušais kultūras ministrs Ints Dālderis uzskata, ka tikai tā iespējas panākt valstī izglītotu sabiedrību.

Ušakovs sola darīt visu, lai nepieļautu IZM plānus reformēt skolu tīklu galvaspilsētā

Ušakovs sola darīt visu, lai nepieļautu IZM plānus reformēt skolu tīklu galvaspilsētā 3

Izglītības ministrijas mudinājumi sakārtot neefektīvo skolu tīklu vismaz Rīgā dzirdīgas ausis nav atraduši. Rīgas dome negrasās ieklausīties ministrijas aicinājumā pārveidot pustukšās skolas un novērst lielo kvalitātes plaisu starp galvaspilsētas centra un mikrorajonu skolām, jo ministrijas īstenotos izglītības plānus uzskata par nepareiziem.