Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Skolas

Tiesībsargs aicina IZM un VM rast risinājumu bērniem ar īpašām vajadzībām, kuri nespēj nodot siekalu testu

Tiesībsargs aicina IZM un VM rast risinājumu bērniem ar īpašām vajadzībām, kuri nespēj nodot siekalu testu

Tiesībsargs ir nosūtījis vēstuli Veselības ministrijai un Izglītības un zinātnes ministrijai ar aicinājumu steidzami rast atšķirīgu risinājumu izglītības procesa nodrošināšanai klātienē attiecībā uz bērniem, kas atrodas atšķirīgā situācijā un sava veselības vai attīstības stāvokļa dēļ nespēj nodot siekalu testu, liecina tiesībsarga paziņojums mājaslapā.

"Latgali pa druskai cērt nost! Varakļāniem jābūt Latgalē!" Latgales "narkobaronesei" Varakļānu jezga "uzsit asinis"

"Latgali pa druskai cērt nost! Varakļāniem jābūt Latgalē!" Latgales "narkobaronesei" Varakļānu jezga "uzsit asinis" 17

Par Latgales “narkobaronesi” dēvētā Dzidras kundze, kuras dārzu aizdomās par narkotiskās marihuānas audzēšanu pirms dažiem gadiem brutāli uzraka un no tā izņēma stādus policija, izcīnījusi taisnību tiesā – pierādījusi, ka policisti rīkojušies neapdomīgi, kā rezultātā izcīnījusi arī “sāpju naudu” par likumsargu pāridarījumu. Nu Dzidra ar skaļu viedokli iesaistās cīņā par Varakļānu atstāšanu Latgalē, lai gan daudzi varakļānieši, pat Satversmes tiesa šo pilsētu grib redzēt Madonas novadā, Vidzemē.

"Absurds, bērns netiek tuvākajā skolā!" Satraucas par fiktīvu deklarēšanos pie prestižas skolas, izgrūžot no rindas tuvu dzīvojošos

"Absurds, bērns netiek tuvākajā skolā!" Satraucas par fiktīvu deklarēšanos pie prestižas skolas, izgrūžot no rindas tuvu dzīvojošos 73

Bērnam atsakot uzņemšanu Rīgas Franču liceja 1. klasē, kas ir tuvākā mācību iestāde mājām, vecāki pauž neizpratni par formālo atteikuma iemeslu. Tāpat bažījas, ka konkrētajā skolā daudzas vietas pirmajā klasē aizņem mācību iestādes mikrorajonā fiktīvi deklarētie bērni. Vecāki ir pārliecināti, ka fiktīva deklarēšanās skolas tuvumā ir metode cīņā par vietu prestižā skolā.

900 skolotāji varēs iesaistīsies profesionālās pilnveides un atbalsta kursos, lai atjaunotos pēc izdegšanas

900 skolotāji varēs iesaistīsies profesionālās pilnveides un atbalsta kursos, lai atjaunotos pēc izdegšanas

Izglītības iestāžu pedagogu labbūtības veicināšanai un nostiprināšanai aptuveni 900 skolotāji no 45 izglītības iestādēm visā Latvijā varēs iesaistīsies profesionālās pilnveides un atbalsta kursos “Atjaunošanās pēc izdegšanas – skolotāju labbūtība kā izglītības ilgtspējas pamats”, informēja Valsts izglītības satura centra(VISC) pārstāve Agnese Sviderska.

Centīsies uzlabot skolu interneta pieslēgumus

Centīsies uzlabot skolu interneta pieslēgumus

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti un interneta sakaru uzņēmumiem ir sākusi skolu interneta uzlabošanu visā Latvijā, informēja ministrijā.

Pašvaldībām neizpratne par "drošo skolu" kritērijiem

Pašvaldībām neizpratne par "drošo skolu" kritērijiem 1

Jau otro nedēļu novadi, kuros Covid-19 saslimstības rādītājs nepārsniedz 220, drīkst atsākt klātienes mācības sākumskolās. Šonedēļ atbilstošas kritērijiem bija 22 pašvaldības, bet nākamnedēļ šādu novadu skaits sarucis līdz 19.