Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskops aunam

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops vērsim

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops dvīņiem

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops vēzim

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

Horoskops lauvai

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops jaunavai

Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Īpašu miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazas uzmanības dāvaniņas vai kādu saldumu saviem mīļajiem.

Horoskops svariem

Tavs prāts būs aktīvs un, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Tikšanās pārceltas, atskaites neiesniegtas un darbinieki pavirši.

Horoskops skorpionam

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops strēlniekam

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops mežāzim

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops ūdensvīram

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops zivīm

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skeletons

Martins Dukurs: Žūrijas lēmums bija pareizs

Martins Dukurs: Žūrijas lēmums bija pareizs

Planētas titulētākais skeletonists Martins Dukurs piektdien labprāt būtu aizvadījis arī otro braucienu Pasaules kausa posmā Vinterbergā, taču sacensību rīkotāju lēmums sniega dēļ atcelt otro braucienu bijis pareizs.

Krievija cer uz veselo saprātu un nevainības prezumpciju

Krievija cer uz veselo saprātu un nevainības prezumpciju

Krievijas vicepremjers Vitālijs Mutko, gaidot 5.decembri, kad Starptautiskā Olimpiskā komiteja (OK) paziņos lēmumu par Krievijas sportistu pielaišanu vai nepielaišanu 2018.gada Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm, cer uz veselo saprātu un nevainības prezumpciju.

Skandāls turpinās! Krievijas skeletonistu treneris: Feriānī apsolīja, ka būsim visu PK posmu dalībnieki

Skandāls turpinās! Krievijas skeletonistu treneris: Feriānī apsolīja, ka būsim visu PK posmu dalībnieki 1

Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) prezidents Ivo Feriāni esot apsolījis dopinga skandālā iekļuvušajiem Krievijas sportistiem atbalstu, lai viņi varētu piedalīties sacensībās, kamēr turpinās antidopinga noteikumu pārkāpumu izskatīšana, taču vēlāk savu nostāju mainījis, aģentūrai “R-Sport” atklājis Krievijas skeletona izlases treneris Deniss Aļimovs.

Skeletonists Martins Dukurs olimpisko sezonu sāk ar uzvaru

Skeletonists Martins Dukurs olimpisko sezonu sāk ar uzvaru

Planētas titulētākais skeletonists Martins Dukurs piektdien Leikplesidas trasē triumfēja Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, olimpisko sezonu iesākdams ar uzvaru, kamēr viņa vecākais brālis Tomass Dukurs bija sestais.

Īsti mākslas darbi! Smaidiņš, ķenguri un nacionāli motīvi skeletonistu ķiverēs

Īsti mākslas darbi! Smaidiņš, ķenguri un nacionāli motīvi skeletonistu ķiverēs

Pagājušajā nedēļas nogalē Vācijas trasē Kēnigszē norisinājās pasaules čempionāts skeletonā. Par spēcīgākā pasaules skeletonista godu sacentās planētas meistarīgākie sportisti un sportistes. Tomēr daudziem tā bija iespēja izrādīt plašākai publikai savas skaistās, krāšņās un iespaidīgās ķiveres.