Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops vēzim

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops lauvai

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops jaunavai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops svariem

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops skorpionam

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

Horoskops strēlniekam

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops mežāzim

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops ūdensvīram

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops zivīm

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skaties.lv ziņas

Bezkontaktu kartes lieto jau 40% Latvijas iedzīvotāju

Bezkontaktu kartes lieto jau 40% Latvijas iedzīvotāju

Pērn visai strauji pieauga bezkontakta karšu skaits – tas sasniedza 800 000, nokļūstot pie 51% iedzīvotāju. Tomēr tās regulāri lieto nepilni 40%, jo daudzi vēl bažījas par šo karšu un līdz ar to – sava maciņa – drošību, liecina Finanšu nozares asociācijas dati.

Gada dzīvnieks Latvijā - alnis

Gada dzīvnieks Latvijā - alnis

Par 2019. gada dzīvnieku Latvijā izvēlēts otrs lielākais zīdītājs Eiropā – alnis, tā lēmuši Latvijas Dabas muzeja speciālisti.

Ugunsgrēkā Rīgā gājis bojā cilvēks

Ugunsgrēkā Rīgā gājis bojā cilvēks

Pagājušajā diennaktī Latvijā dzēsti deviņi ugunsgrēki, un tajos gājis bojā viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

VARAM neizdodas saskaņot Rīgas domes atlaišanas likumprojektu

VARAM neizdodas saskaņot Rīgas domes atlaišanas likumprojektu 12

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) otrdien, 15. janvārī, nav izdevies saskaņot Rīgas domes atlaišanas likumprojekta redakciju, jo pret to iebildusi Latvijas Pašvaldību savienība un Latvijas Lielo pilsētu asociācija, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Nairobi viesnīcu un biroju kompleksā notiek apšaude

Nairobi viesnīcu un biroju kompleksā notiek apšaude

Vienā no Nairobi viesnīcu un biroju kompleksiem otrdien, 15. janvārī, izcēlusies apšaude, kuru ievadījis vismaz viens sprādziens, no notikumu vietas ziņo aģentūras AFP reportieris un aculiecinieki.

Latvijā atklāj pirmo lasītavu vilcienā

Latvijā atklāj pirmo lasītavu vilcienā 1

Lai mudinātu cilvēkus lasīt vilcienā un laiku ceļā pavadīt saturīgi, Imanta Ziedoņa muzeja bibliotēka projekta “Ceļā ar grāmatu” ietvaros sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) un AS “Pasažieru vilciens” dīzeļvilciena sastāvā atklājusi pirmo lasītavu.