Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Skaties ekskluzīvs

Divi ugunsgrēki vienas nakts laikā. Vai tā bija tikai nejaušība?

Divi ugunsgrēki vienas nakts laikā. Vai tā bija tikai nejaušība?

Dodoties brīvdienās Kurzemes pusē, Bez Tabu žurnālists Alberts Dinters bijis liecinieks diviem ugunsgrēkiem, kas ar pusstundas intervālu notikuši vienā un tajā pašā apkaimē. Vai tiešām tā ir bijusi tikai nejaušība? Par to turpmākajās rindkopās.

FOTO, VIDEO: Francija vairs nav tāda, kā agrāk - armijas vīri patrulē Strasbūrā, cilvēki kļuvuši piesardzīgāki

ekskluzīvi! FOTO, VIDEO: Francija vairs nav tāda, kā agrāk - armijas vīri patrulē Strasbūrā, cilvēki kļuvuši piesardzīgāki

Eiropas Ziemassvētku galvaspilsēta un arī Eiropas Savienības galvaspilsēta Strasbūra šogad svētkus svin mazliet citādākā noskaņā – pēc Parīzes teroraktiem par ierastu parādību pilsētā kļuvuši armijas vīri ar automātiem un pastiprināta policijas kontrole. Taču, kā novēroja portāls Skaties.lv, gluži kā spītējot terora draudiem, lai arī tramīgi – gan vietējie, gan tūristi bauda Ziemassvētku noskaņu vecpilsētā.

Nežēlīgi. Par islāma kritizēšanu Saūda Arābijā blogeris saņem pletnes sitienus; Eiropā - prestižu balvu

Nežēlīgi. Par islāma kritizēšanu Saūda Arābijā blogeris saņem pletnes sitienus; Eiropā - prestižu balvu

Saūda Arābijas blogeris Raifs Baidāvi (Raif Badawi) trešdien, 16. decembrī, saņem Eiropas Parlamenta piešķirto Saharova balvu par domas brīvību, kas ir prestižs apbalvojums, ar kuru Eiropa atbalsta cilvēktiesības. Tiesa gan, balvu klātienē saņem viņa sieva Ensafa Haidāra, jo pats emuārists un rakstnieks patlaban atrodas cietumā Saūda Arābijā. 

Sieviete no Saūda Arābijas: Sievietes nav vienlīdzīgas ne jau likumu, bet sabiedrības domāšanas dēļ

Sieviete no Saūda Arābijas: Sievietes nav vienlīdzīgas ne jau likumu, bet sabiedrības domāšanas dēļ

“Iespējams, ka Eiropas Savienības valstis varētu izdarīt spiedienu uz Saūda Arābiju, lai mainītu un uzlabotu sievietes statusu šajā valstī, tomēr jāakcentē, – patiesībā nevis likumu maiņa nosaka sievietes statusu sabiedrībā, bet gan pati sabiedrība,” tā, atbildot uz jautājumu, vai Eiropai vajadzētu izdarīt spiedienu uz Saūda Arābiju sieviešu līdztiesības uzlabošanā, pauda Ensafa Haidāra (Ensaf Haidar) – sieviete, kas pati 2013. gadā bija spiesta pamest šo konservatīvo islāma valsti.

Emocionāli, cilvēcīgi un spēcīgi! Šis latviešu žurnālistes stāsts var mainīt to, kā tu raugies uz bēgļiem

Ekskluzīvi no Grieķijas Emocionāli, cilvēcīgi un spēcīgi! Šis latviešu žurnālistes stāsts var mainīt to, kā tu raugies uz bēgļiem 12

TV3 Ziņu žurnāliste Monta Jakovela patlaban atrodas Lesbas salā Grieķijā, kas ir viens no punktiem, kur pārpildītās laivās ierodas tūkstošiem bēgļu. Redzot to savām acīm, Monta atzīst, – tas šķiet sirreāli un neticami, gluži kā “ar bomi pa galvu”. Šo cilvēku, kas devušies bīstamajā ceļā uz Eiropu, kļūst no sirds žēl un gribas viņiem kaut kā palīdzēt.

Ražotājs skaidro, kādēļ Anglijas poļu veikaliņos Latvijā ražoti produkti ir lētāki nekā pašu mājās

Ražotājs skaidro, kādēļ Anglijas poļu veikaliņos Latvijā ražoti produkti ir lētāki nekā pašu mājās 6

Anglijā dzīvojošie latvieši pamanījuši kādu interesantu atšķirību cenās, par kādām Latvijā ražotie produkti tiek tirgoti Lielbritānijā un Latvijā. Pārsteidzoši Anglijas latviešiem šķiet tas, ka Lielbritānijā, piemēram, Laimas konfektes ir būtiski lētākas nekā Latvijā. Portāls Skaties.lv sazinājās ar ražotāju, lai noskaidrotu, kādēļ tā.

FOTO: pelēcīgā Rīga no vairākumam neierasta skatpunkta

FOTO: pelēcīgā Rīga no vairākumam neierasta skatpunkta

Kad rudens lapas sen kā nokritušas, bet baltā sniega sega vēl nav noklājusi zemi, daba krāsojas zilgani pelēkos toņos. Lai baudītu dabas daudzveidību nemaz nav jābrauc ārpus galvaspilsētas – interesantas ainas vērojamas arī Rīgā, vien jāpaiet mazliet nostāk no centra.

FOTO: Zolitūdes traģēdijas vietā gulst ziedi un sveces

FOTO: Zolitūdes traģēdijas vietā gulst ziedi un sveces

Sestdien, 21. novembrī, aprit divi gadi kopš Zolitūdes traģēdijas, kad, sabrūkot veikalam Maxima, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Portāls Skaties.lv novēroja, ka jau no agra rīta notikuma vietā cilvēki, pieminot traģēdijā bojāgājušos, noliek ziedus un sveces.

Ko britu mediji noklusē, bet raksta latvieši? Londonā anarhisti sarīkojuši plaša mēroga grautiņu

tikai te! Ko britu mediji noklusē, bet raksta latvieši? Londonā anarhisti sarīkojuši plaša mēroga grautiņu

Londonā kārtējo reizi ir sarīkots grautiņš, taču, spriežot pēc informācijas Lielbritānijas medijos, neizskatās, ka novembra sākumā būtu noticis kas īpašs. Taču – kā ir patiesībā? Vai nav tā, ka britu mediji patiesos protestu apmērus noklusē? Tikai un vienīgi Skaties.lv lasi reportāžu no Ugunskuru nakts svinībām, kas izvērtušās īstā haosā pašā Londonas centrā.