Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Skaistums

Lolita Novikova: Nekad nedomāju par to, cik man gadu, jūtos jauna, skaista un seksīga

Lolita Novikova: Nekad nedomāju par to, cik man gadu, jūtos jauna, skaista un seksīga 3

Pie sava ierastā ģērbšanās stila dziedātāja Lolita Novikova pieradusi, patiecoties ārzemju ceļojumiem, jo citās valstīs cilvēkiem nav tik daudz kompleksu. Arī plastiskās operācijas, skaistuma injekcijas Lola vēl nav mēģinājusi, jo uzskata, ka tam ir par agru. Māksliniece saņem neskaitāmus komplimentus no stirpā dzimuma pārstāvjiem, kas liek viņai justies skaistai.

Ciemos skaistuma paradīzē: atklājam 2018. gada grima ''karstākos'' trendus

Ciemos skaistuma paradīzē: atklājam 2018. gada grima ''karstākos'' trendus

Daudzas dāmas ir dzirdējušas par ”Pūdernīcu”, par vietu ar dvēseli, kur var smelties skaistumu un iedvesmu. Šeit var apgūt dažāda grima meistarklases, uzzināt, kā pareizi lietot dažādus grima produktus, kā arī iemācīties izcelt savas sejas daiļumu. Skaties.lv ir aprunājies ar šīs mazās skaistuma paradīzes īpašnieci un dibinātāju Baibu Frēlihu.

"Dzintars" sāk ražot jaunus "premium" produktus

"Dzintars" sāk ražot jaunus "premium" produktus

Kosmētikas ražotājs “Dzintars” plāno izrāvienu ar jauniem premium produktiem un tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) plāna ietvaros būs spiests pārdot īpašumus, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Jaunā gada svinības tuvojas! Kā saposties svētku ballei?

Jaunā gada svinības tuvojas! Kā saposties svētku ballei? 2

Gadā ir daži svarīgi pasākumi, kuriem dāmas vēlas sapucēties jo īpaši – jubilejas, kāzas, viesības un ballītes. To skaitā ierindojam arī darba pasākumus, kad vēlamies pārsteigt kolēģus, un Jaungada sagaidīšanu. Tādēļ Drogas kopā ar skaistuma eksperti Unu Bernatoviču sagatavojušas ieteikumus, kā pašas spēkiem uzklāt elegantu vakara grimu!

Skaistums kā Ziemassvētku dāvana - Skaistuma diena ilgstoši slimojošu bērnu māmiņām

Skaistums kā Ziemassvētku dāvana - Skaistuma diena ilgstoši slimojošu bērnu māmiņām

Ja skaistums arī neizglābs visu pasauli, tas noteikti liks smaidīt mammām, kuras piedalījās kādā īpašā skaistuma dienā. Kamēr bērni ārstējas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas nodaļās, par mammu skaistumu parūpējās skaistumkopšanas nozares profesionāļi. Šīm māmiņām ikdiena paiet slimnīcu koridoros, cerot uz bērnu atlabšanu. Tāpēc ar šādu akciju ir vēlme kaut uz brīdi ļaut mammām pasmaidīt vai vienkārši justies labāk.

Noslēpums ir atklāts! Visskaistākā horoskopa zīme ir...

Noslēpums ir atklāts! Visskaistākā horoskopa zīme ir... 6

Mūžīgais jautājums – kura no horoskopa zīmēm ir veiksmīgākā vai izskatīgākā -, ir gandrīz atbildēts. Jautājot, kurai horoskopa zīmei ir lielāka piekrišana, vīriešiem un sievietēm viedokļi dalās, tomēr ir noteikts, kura horoskopa zīme ir visskaistākā.

Tu būsi sajūsmā! Apkopotas buljona labās īpašības

Tu būsi sajūsmā! Apkopotas buljona labās īpašības 1

Rudens ir ne tikai modes apģērbu mēnesis, bet arī stilīgo karsto dzērienu mēnesis. Aiz loga termometra stabiņš vairs nesniedzas līdz +10 grādiem un, stāvot pieturā, ilgojamies pēc mājām, siltās gultas un istabas. Šim laikam piemērotākais dzēriens ir buljons. 

FOTO: iepazīsties ar ''citādo'' sieviešu dabīgo skaistumu!

FOTO: iepazīsties ar ''citādo'' sieviešu dabīgo skaistumu! 1

Pirms vairākiem gadiem šķita neiespējami, ka sievietes ar citādiem sejas vaibstiem un izskatu, varētu iekarot augstās modes mēli. Mūsdienās šis netikums ir pārvērties par tikumu, un ”citādās” sievietes ir tās, kuras piešķir modei visaugstāko odziņu.

Ko darīt, ja darba laikā nāk miegs!

Ko darīt, ja darba laikā nāk miegs!

Miega trūkums, atrodoties darbā, būtiski var ietekmēt tavu ikdienas darbu veicamo produktivitāti. Tāpēc, ja jūti, ka miegs tevi sāk pārņemt, izmanto situāciju, kad vari atbrīvoties un doties nelielā pastaigā.