Sestdiena, 27. novembris

Lauris, Norberts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Skaistumkopšana

Covid-19 krīze: sporta un skaistumkopšanas nozare pieprasa atvieglojumus

Covid-19 krīze: sporta un skaistumkopšanas nozare pieprasa atvieglojumus

Ēnu ekonomika, sagrauta veselība un cilvēku aptaukošanās. Tik dramatisku ainu iezīmē Latvijas skaistumkopšanas un sporta nozares pārstāvji. Viņi akcentē, ka ierobežojumi viņu darbībai Latvijā ir nesamērīgi. Citviet Eiropā šīs nozares jau darbojas ar pilnu jaudu. Latvijā nozīmīgākus atvieglojumus sola tikai no jūnija vidus, taču arī par tiem ir daudz neskaidrību.

Visi skaistumkopšanas speciālisti varēs atsāk darbu nākamnedēļ, ja par to ceturtdien nobalsos Saeima

Visi skaistumkopšanas speciālisti varēs atsāk darbu nākamnedēļ, ja par to ceturtdien nobalsos Saeima 18

Tāpat kā ar terašu atvēršanu, Saeima līdzīgā veidā gatavojas balsot par ļaušanu pilnīgi visiem skaistumkopšanas speciālistiem atsākt darbu. Atbildīgā Saeimas komisija vienbalsīgi, pat bez klātesošā Veselības ministrijas pārstāvja iebildumiem, trešdien virzīja vajadzīgās izmaiņas, lai jebkurš Ārstniecības personu reģistrā iekļautais speciālists jebkurā prakses vietā drīkstētu atsākt darbu.

Tiesa noraida kosmetologu asociācijas iesniegto pagaidu aizsardzības lūgumu

Tiesa noraida kosmetologu asociācijas iesniegto pagaidu aizsardzības lūgumu

Administratīvā rajona tiesa šodien lēma noraidīt biedrības “Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija” iesniegto lūgumu daļēji atcelt Ministru kabineta rīkojumu, ar kuru aizliegti skaistumkopšanas pakalpojumi ārstniecības personām, kuras reģistrētas Ārstniecības personu reģistrā, informēja tiesā.

Skaistumkopšanas asociācijas kritizē veselības ministra attieksmi pret nozari

Skaistumkopšanas asociācijas kritizē veselības ministra attieksmi pret nozari 5

Skaistumkopšanas nozaru asociācijas ir nepatīkami pārsteigtas par veselības ministra Daniela Pavļuta (AP) nevēlēšanos iedziļināties nozares specifikā, pēc ceturtdien notikušās valdības sēdes, kurā tika lemts par ierosinājumiem atļaut atsākt strādāt skaistumkopšanas speciālistiem, sacīja Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas (LKKA) un Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas (LSSA) vadītājas.

Pavļuts: Darbību varētu atsākt skaistumkopšanas jomā strādājošie, kas nodrošina tieši higiēnas pakalpojumus

Pavļuts: Darbību varētu atsākt skaistumkopšanas jomā strādājošie, kas nodrošina tieši higiēnas pakalpojumus 1

Valdība ar 1. martu varētu lemt par atsevišķām drošības pasākumu izmaiņām attiecībā uz nozaru darbību, piemēram, pie zināmiem, striktiem nosacījumiem darbību varētu atsākt skaistumkopšanas jomā strādājošie, kas nodrošina higiēnas pakalpojumus, izriet no veselības ministra Daniela Pavļuta paustā Veselības ministrijas preses konferencē par epidemioloģisko situāciju valstī.