Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

sirmgalve

"Dzīvoklī bijuši arī astoņi grādi!" Seniore Rīgā salst, "Bez Tabu" uzbur Ziemassvētku brīnumu - "atdzīvina" radiatorus

"Dzīvoklī bijuši arī astoņi grādi!" Seniore Rīgā salst, "Bez Tabu" uzbur Ziemassvētku brīnumu - "atdzīvina" radiatorus 5

Sirmgalve dzīvoklī Rīgā salst, jo decembra vidū nav apkures. Rīdziniece sūkstās, ka ilgstoši nedz apsaimniekotājs, nedz kāds cits dienests nav spējis viņai palīdzēt atrisināt apkures problēmu. Brīnumainā kārtā pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās notiek teju Ziemassvētku brīnums – radiatori piesilda dzīvokli.

"Šī nauda man noderētu zālēm." Nomirstot vīram, sirmgalvei uzklūp parādu piedzinēji par 15 gadus senām nelaiķa saistībām

"Šī nauda man noderētu zālēm." Nomirstot vīram, sirmgalvei uzklūp parādu piedzinēji par 15 gadus senām nelaiķa saistībām 16

Pēc vīra nāves sirmgalve no Kandavas mantojumā saņem 30 gadus vecu automašīnu un pusi nelaiķa pensijas. Pēc tam, kad pieteicās kā mantiniece, viņai uzklūp parādu piedzinēji – nākas uzņemties padsmit gadu senas vīra parādsaistības, lai gan iepriekš nedz pati, nedz nelaiķis dzīves laikā neesot par tām informēti.

"Neizsaucot policiju, rīkojās bezatbildīgi!" Gulbenes domniece pēc sadursmes ar velosipēdisti kārto lietas "pa savam"

"Neizsaucot policiju, rīkojās bezatbildīgi!" Gulbenes domniece pēc sadursmes ar velosipēdisti kārto lietas "pa savam" 50

Gulbenes centrā, krustojumā starp domes un Valsts policijas ēku, Gulbenes domes izpilddirektore Lienīte Reinsone, braucot pie auto stūres, iekļūst ceļu satiksmes negadījumā, satriecoties ar velosipēdisti, pēc kā neizsauc policiju. Tā vietā pašvaldības amatpersona situāciju risina pēc saviem ieskatiem: nogādā sirmgalvi mājās un organizē velosipēda remontu. Vēlāk sirmgalvi slimnīcā nogādā viņas mazdēls, tur viņai konstatē traumas, kas nu pamatīgi ietekmē viņas ikdienu. Uzzinājis par domes izpilddirektores Reinsones, kā to pats sauc, centieniem paglābt savu ādu, sirmgalves mazdēls sociālajā tīklā publicē Reinsoni atmaskojošu ierakstu, pēc kā pie viņa mājās esot ieradies Reinsones dzīvesbiedrs, kurš esot centies uzpirkt cietušās radinieku, cenšoties panākt neglaimojošā ieraksta dzēšanu no sociālā tīkla un neziņošanu policijai.

"Pritonā" nokārtojas spainī, salst, nevar nomazgāties! Sirmgalves vecumdienas Rēzeknes pusē, arī kaimiņi izmisumā

"Pritonā" nokārtojas spainī, salst, nevar nomazgāties! Sirmgalves vecumdienas Rēzeknes pusē, arī kaimiņi izmisumā 11

75 gadus veca sirmgalve Rēzeknes novadā dzīvo neapskaužamos apstākļos: salst, nokārtojas spainī, jo tualete savu funkciju nepilda jau sen, ilgstoši nav mazgājusies, eksistē antisanitārā vidē. Gados vecās sievietes kaimiņi uztraucas, ka šāds dzīvesveids apdraud ne vien sirmgalvi, bet arī citus iedzīvotājus, kuri dzīvo namā.

"Medpersonāla dēļ nomira omīte!" Bezdarbība pansionātā: ielaista gangrēna un sāpes nogalina sirmgalvi

"Medpersonāla dēļ nomira omīte!" Bezdarbība pansionātā: ielaista gangrēna un sāpes nogalina sirmgalvi 101

Ozolnieku novada pašvaldības sociālā centra (turpmāk – pansionāta) “Zemgale” personāls ilgstoši adekvāti nereaģē uz sirmgalves sūdzībām par sāpēm kājā pēc kritiena. Ekstremitāte strauji iekrāsojas draudīgā krāsā. Kā vēlāk noskaidrojas slimnīcā, kur pansionāta iemītniece nogādāta novēloti, sievieti plosa gangrēna, kuras dēļ kāja jau sapuvusi un jāamputē. Tomēr operāciju nav iespējams veikt, jo gangrēnas dēļ veselības stāvoklis ir ļoti slikts. Rezultātā sieviete nomirst.

Kā nav kauna?! Pensionārei par tūkstoti uzstāda ūdens filtru pie tualetes poda un iejūdz kredītos!

Kā nav kauna?! Pensionārei par tūkstoti uzstāda ūdens filtru pie tualetes poda un iejūdz kredītos! 13

Kad pie durvīm piezvanījis vīrietis, sakot, ka ūdens kvalitātes pārbaude, Smiltenes iedzīvotāja Veras kundze bijusi pārliecināta, ka ieradies kāds no namu pārvaldes un ļāvusi vīrietim ienākt. Vīrietis aptumšojis viņai prātu un psiholoģiski apstrādājis tik veikli, ka nepaguva ne acu pamirkšķināt, kā jau bija iestigusi parādsaistībās. Savā pieredzē dalās Smiltenes iedzīvotāja.